-
Postów
19 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla ✮ JohnMacTavish* za aktualizację statusu, Niech żyje Szabla Szabla i swoboda
Niech żyje Szabla
Szabla i swoboda
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze. Nie każdy rozumie jak działa zliczanie głosów. Wynik Late Poll jest po
Drodzy gracze. Nie każdy rozumie jak działa zliczanie głosów. Wynik Late Poll jest podany na podstawie zliczonych komisji. Są duże miasta w których jest kilkaset komisji - W Warszawie 851, gdzie zliczono 50 komisji. Nawrocki zyskuję w najmniejszych gminach i dodatkowo gminy, które zliczoną są w proporcji 80/20 na korzyść wschodniej polski. Oznacza to, że Nawrocki w Late Poll będzie miał nawet 60% ale potem zacznie się zliczanie z największych miast w których poznanie kilkaset komisji - Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków.... Dajcie spokój
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Informuję @ZbyK.gg że cisza wyborcza odnosi się także do forów internetowym i zrzesze
Informuję @ZbyK.gg że cisza wyborcza odnosi się także do forów internetowym i zrzeszeń cyfrowych. Dzisiaj wysłałem reporta za agitacje wyborczą w trakcie ciszy wyborczej i jeden z członków ekipy nic z tym nie zrobił, co zresztą udokumentowałem. W razie potrzeby nie będę pisał skagi na członka ekipy tylko złoże odpowiednie zawiadomienie. Zgodnie z prawem administrator, który jest bierny wobec zgłaszanych mu aktów agitacji również może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Liczę, że jak najszybciej się tym zajmiesz.
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla ✮ dezy. za aktualizację statusu, Lekki scam, ale lepiej tak niż vifon
Lekki scam, ale lepiej tak niż vifon
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze! Mam dla was bardzo istotną informację. Już 1 czerwca odbędą się wybory
Drodzy gracze! Mam dla was bardzo istotną informację. Już 1 czerwca odbędą się wybory Prezydenckie na urząd Prezydenta RP. Będą to bardzo ważne wybory, które wskażą nam drogę na kolejne 5 lat. Wielu z was jest niezdecydowanych czy pójść na zbliżające się wybory, więc występuję z szeroką prośbą - Idźcie głosować! Każdy głos się liczy. Wierzę, że chcielibyśmy prezydenta, który w będzie łączył a nie dzielił, prezydenta odpowiedzialnego, za którego nie będziemy musieli wstydzić się na arenie międzynarodowej. Potrzebujemy takiego prezydenta, który będzie stosował wartości, którymi się odznacza, a nie takiego, który będzie tylko o nich mówił.
1 Czerwca zagłosujmy "za" a nie "przeciw" - Niezależnie od poglądów i wcześniejszych animozji - NIECH TO BĘDZIE WASZ KANDYDAT!!!! Udanego weekendu, widzimy się dzisiaj na molo - 21:00
-
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla ✮ dezy. za aktualizację statusu, Cztery! ty kochany betoniarzu
Cztery! ty kochany betoniarzu
-
Adelaid przyznał(a) reputację dla Simpel za aktualizację statusu, detektyw reppo gdzie on jest
detektyw reppo gdzie on jest
-
-
-