Skocz do zawartości

Adelaid

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    Adelaid przyznał(a) reputację dla JohnMacTavish* za aktualizację statusu, Niech żyje Szabla Szabla i swoboda   
    Niech żyje Szabla
    Szabla i swoboda
  2. 4Fun
    Adelaid przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze. Nie każdy rozumie jak działa zliczanie głosów. Wynik Late Poll jest po   
    Drodzy gracze. Nie każdy rozumie jak działa zliczanie głosów. Wynik Late Poll jest podany na podstawie zliczonych komisji. Są duże miasta w których jest kilkaset komisji - W Warszawie 851, gdzie zliczono 50 komisji. Nawrocki zyskuję w najmniejszych gminach i dodatkowo gminy, które zliczoną są w proporcji 80/20 na korzyść wschodniej polski. Oznacza to, że Nawrocki w Late Poll będzie miał nawet 60% ale potem zacznie się zliczanie z największych miast w których poznanie kilkaset komisji - Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków.... Dajcie spokój  
  3. 4Fun
    Adelaid przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Informuję @ZbyK.gg że cisza wyborcza odnosi się także do forów internetowym i zrzesze   
    Informuję @ZbyK.gg że cisza wyborcza odnosi się także do forów internetowym i zrzeszeń cyfrowych. Dzisiaj wysłałem reporta za agitacje wyborczą w trakcie ciszy wyborczej i jeden z członków ekipy nic z tym nie zrobił, co zresztą udokumentowałem. W razie potrzeby nie będę pisał skagi na członka ekipy tylko złoże odpowiednie zawiadomienie. Zgodnie z prawem administrator, który jest bierny wobec zgłaszanych mu aktów agitacji również może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Liczę, że jak najszybciej się tym zajmiesz. 
  4. 4Love
    Adelaid przyznał(a) reputację dla dezy. za aktualizację statusu, Lekki scam, ale lepiej tak niż vifon   
    Lekki scam, ale lepiej tak niż vifon
     
  5. 4Fun
    Adelaid przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze! Mam dla was bardzo istotną informację. Już 1 czerwca odbędą się wybory   
    Drodzy gracze! Mam dla was bardzo istotną informację. Już 1 czerwca odbędą się wybory Prezydenckie na urząd Prezydenta RP. Będą to bardzo ważne wybory, które wskażą nam drogę na kolejne 5 lat. Wielu z was jest niezdecydowanych czy pójść na zbliżające się wybory, więc występuję z szeroką prośbą - Idźcie głosować! Każdy głos się liczy. Wierzę, że chcielibyśmy prezydenta, który w będzie łączył a nie dzielił, prezydenta odpowiedzialnego, za którego nie będziemy musieli wstydzić się na arenie międzynarodowej. Potrzebujemy takiego prezydenta, który będzie stosował wartości, którymi się odznacza, a nie takiego, który będzie tylko o nich mówił. 
    1 Czerwca zagłosujmy "za" a nie "przeciw" - Niezależnie od poglądów i wcześniejszych animozji - NIECH TO BĘDZIE WASZ KANDYDAT!!!!  Udanego weekendu, widzimy się dzisiaj na molo - 21:00  
  6. 4Love
    Adelaid otrzymał(a) reputację od Pawi. za aktualizację statusu, Verstappen kot   
    Verstappen kot
  7. 4Love
    Adelaid przyznał(a) reputację dla dezy. za aktualizację statusu, Cztery! ty kochany betoniarzu   
    Cztery! ty kochany betoniarzu

  8. 4Wow
    Adelaid przyznał(a) reputację dla Simpel za aktualizację statusu, detektyw reppo gdzie on jest   
    detektyw reppo gdzie on jest
  9. 4Love
    Adelaid przyznał(a) reputację dla Reppo za aktualizację statusu, Witam   
    Witam 
  10. 4Love
    Adelaid przyznał(a) reputację dla Kenny.gg za aktualizację statusu, Gratuluje!   
    Gratuluje!
     
  11. 4Love
    Adelaid przyznał(a) reputację dla shvky za aktualizację statusu, Gratulacje !   
    Gratulacje !
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin