Skocz do zawartości

adzip

Gracz
  • Postów

    70
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez adzip

  1. wczoraj miałem taką offke na serwerze dalej
  2. Model: Oracle ID: 135338 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3300km Dodatki: LPG 75L, Bak 90L, stereo, felgi (1082), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (D5 MAFIA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: 785.000PLN do negociacij Coś od siebie: Bardzo przyjemna furka. Miałem wczoraj jedną offke na serwerze, 700k w kasie także od tej oferty w górę. SS’y: https://imgur.com/a/645fNYl
  3. adzip

    Schaftera Sedan

    chlopie jak masz niby offe 570 a ja napisalem ze dam 575 i nagle chcesz zebym troche dorzucil i sprzedaz ale za 570 juz nie chciales to ja mam ci w te offke zawyzoną 570 uwierzyc? XD nikt by sie o głupie 5k nie targował
  4. adzip

    Schaftera Sedan

    Budżet zwiększył się do 700k więc czekam na propozycje jakies 2.0 lub 2.0 chociaz dalej 1.6/1.8 mogą też byc
  5. adzip

    Schaftera Sedan

    Model: Schafter Pojemność silnika: obojętnie Przebieg pojazdu: co za głupie pytanie, obojętny Cena: do 500.000$ Dodatki: Najlepiej FUP oraz Set złocisty, cargo no coś w odcień pomarańczowego. Coś od siebie: czekam na rozsądne propozycje
  6. adzip

    lock

    lock sprzedane
  7. KT: 380k czyli tyle ile mam offke po sell ( moge dac dowód )
  8. Model: Fortune ID: 62865 Pojemność silnika: 1.8dm3 Przebieg pojazdu: 15469km ( rośnie ) Dodatki: stereo, felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (lv 62865), niestandardowe lampy ( ), podświetlenie licznika ( ), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Również posiada kluczyk i poszerzenia nr2 tył oraz przód a od tunera niestandardowego progi, zderzak tył, wydech. Cena: 400.000PLN ( Do lekkiej negocjacji ) Coś od siebie: Bardzo ładny projekcik, pięknie też zasuwa bokiem co widać tutaj https://imgur.com/a/vJ5M0dN aż szkoda mi sprzedawać ale schafter sam się nie kupi. Oferty jakie za nią miałem to dosyć sporo wymian, największe oferty w kasie na teraz 360k i 370k oraz 380k po sell jednego autka. SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin