Skocz do zawartości

Kamykowskyyy

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kamykowskyyy

  1. Treść wątku: Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem Lokalizacja: Los Santos - najlepiej okolice Las Colinas - Palomino, lub LV. Cena: <80k Sposób kontaktu: Discord kamykowskyy, serwer 4Life MTA, Forum Coś od siebie: Witam, kupię jakiś ciekawy nie za duży domek, najlepiej w okolicach Las Colinas. Taki, żeby z 5 autek się mieściło bez cudowania
  2. Sprzedane na serwerze za 35k @Lock
  3. Treść wątku: Model: Previon ID: 132992 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 75KM Dodatki: felgi Cena: offki Coś od siebie: kupiony z salonu przeze mnie ze 4 miesiące temu, miał być mini projekt ale weszła elegy i sprzedaję. SS’y: https://imgur.com/a/0MJMG7e
  4. Treść wątku: Sprzedam dom na Palomino Creek Nazwa nieruchomości: Domek z Podjazdem ID nieruchomości: 177 Cena za dobę: 180 PLN Lokalizacja: Palomino Creek, Red County Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/s3Mt9OD Sposób kontaktu: Forum, Discord Serwerowy, Gra Coś od siebie: Witam, sprzedam klimatyczny domek w Palomino Creek na 10+ aut. Mieszkałem przez dłuższy czas, bez problemu z dojazdem, spokojna okolica. Bardzo ładny domek z wieloma miejscami na samochody (z przodu wejdzie spokojnie 6 aut, z tyłu myślę że nawet więcej, jeżeli je ładnie ułożymy). Cena za domek tylko 180 PLN za dobę. Jest podjazd, można ładnie auta poustawiać. Domek opłacony praktycznie do końca września, więc nic tylko brać. Sprzedaję, ponieważ zaczyna się szkoła i nie jestem pewny, czy będę w stanie grać na Serwerze i go dalej opłacać. Miejsca na motocykle również jest bądź ile, obok drzwi wejściowych. Poproszę o oferty, przedyskutujemy cenę.
  5. Kamykowskyyy

    STALLION DSD

    Treść wątku: Model: Stallion DSD Pojemność silnika: 1.6 i większe Przebieg pojazdu: obojętny Cena: oferty Dodatki: czysty / lekki tune / up1 Coś od siebie: Witam, kupię najlepiej czystego lub po lekkim tune Stalliona DSD. Proszę o oferty wraz z zdjęciami i cenami
  6. Treść wątku: Kupię domek z podjazdem Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem Lokalizacja: Wszędzie, byle nie w Bone County Cena: jak najniższa, natomiast jeżeli będzie coś ciekawego, to mogę dopłacić (najlepiej 15k i mniej) Sposób kontaktu: Gra, discord, forum Coś od siebie: Witam, chciałbym kupić ładny ale nie za duży domek na parę autek. Bez żadnych kombinacji typu wstawianie aut do rowu, na dach itd. Po prostu fajny, ciepły domek na 5 - 10 autek. Chciałbym by miał podjazd i mógłby mieć w sumie garaż (nie otwierany w tym budżecie, po prostu wyglądowy lub wiatę). Dziękuję za wszelkie oferty.
  7. Auto sprzedane na Serwerze @lock
  8. no trochę mało, zwłaszcza że po giełdach stoją drożej niż 40k, a chciałbym za niego 40 wziąć... negocjuj dalej
  9. Treść wątku: Model: Stratum ID: 69016 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1409.8 Dodatki: Felgi (1097) Cena: oferty 35k+ Coś od siebie: Witam, sprzedam Stratumka Wagona z bardzo małym przebiegiem 1409 km, kupiony w salonie przez mojego przyjaciela ok. półtora temu, odkupiony przeze mnie jakoś pod koniec tamtego roku, miał być mały projekt (wszystkie upy, pełne vizu, mam nawet dalej zapisane części, jakie miał dostać itd.), natomiast znalazło się inne fajne autko, które doprowadzam powoli do FT. Jestem zmuszony sprzedać, ponieważ marnuje się w przechowalni (wyciągnięty do zdjęć, nie używany od marca tego roku), a ja raczej nie wykorzystam już go do niczego. Felgi pasujące są, kolor polecił znajomy także taki dałem, gdy go kupowałem. Jeżeli się sprzeda - fajnie, niech ktoś się cieszy Jeżeli nie, będzie siedział przy domku i czekał na lepsze czasy. SS’y: https://imgur.com/a/IbQsI0P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin