-
Postów
29 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Kamykowskyyy
-
Mam do sprzedania domek w Tierra Robada, wbijajcie na mój profil i oglądajcie. Może ktoś się skusi na kupno?
-
Cześć,
Jestem nowy na tym serwerze. 4life bardzo mi się spodobał, zdecydowanie bardziej od [Reklama #4] . Posiadam pierwsze autko: Perrenial 1.6 Avant, kolor zielony. Gram zazwyczaj w sobotę i piątek wieczorem, więc można mnie wtedy spotkać.
Aktualnie zbieram pieniądze na Mananę, najlepiej w Cabrio, 1.4 albo 1.6.
Edit1.
Wróciłem po długiej przerwie do 4Life'a, jeszcze bardziej go polubiłem. Teraz sprzedałem Perenniala, kupiłem mananę, którą jakiś tydzień później sprzedałem i kupiłem sobie Oceanic'a 1.6. za 17.000 Aktualnie zarabiam na jakieś auto nazwijmy "Firmowe", żeby tylko do pracy podjeżdżać itp.
Edit2.
Wreszcie udało mi się kupić Previona. Bardzo mi się podoba, ma felgi. Planuję go ulepszyć i zrobić tuning wizualny: chyba tylko spoiler. Sprzedałem Oceanic'a, zarobiłem kilka tysięcy i udało mi się go kupić. Mam postanowienie: codziennie będę zostawiał po 1000 zł na konto bankowe, żeby później mieć na jakieś większe wydatki. Jak pisałem w Edit1, kupuję jakieś auto firmowe. Myślę nad jakimś kombi, ale jeszcze nie jestem pewny. Będę aktualizować mój "Status" z każdą zmienioną rzeczą.