Skocz do zawartości

Kamykowskyyy

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kamykowskyyy

  1. Dołącz i podjedź na ten domek. ja też dołączam
  2. 4 i lecim , podaj ID w grze to do Cb napisze
  3. czyli 4.500? Okej, lecimy sprzedawać
  4. Dasz 4.500 to sprzedaję. 4k też może być no dobra. Ale 3.5? Nie.
  5. mniej jak 4.500 nie sprzedam, mówiłem.
  6. No to trudno, nie chcesz kupić to nie kupuj.
  7. Nie wiem, jak tam chcecie, chce sprzedać i tyle. Mniej jak 4.500 nie sprzedam.
  8. 1 auto zaparkowałem na podjeździe XD, 2 auta na podjeździe i jak wepchasz to 8 myśle wejdzie
  9. No to podjedź, i napisz offke, jak uzgodnimy to wbiję, może uda się sprzedać zanim mnie wyrzuci
  10. Wysłałem jak wygląda, w imgurze, wejdź przez link jak nie działa spróbuj tym https://imgur.com/WQ3HGO3
  11. Prosz bardzo, dałem SS na "imgurze"
  12. Nazwa nieruchomości: Domek/Willa ID nieruchomości: Później podam, jak będę grać. Cena za dobę: 108 PLN Lokalizacja: Tierra Robada Cena: 6.500 PLNb do negocjacji, piszcie propozycje. SS’y: https://imgur.com/a/4IOG2hf (przepraszam, może nie działać, robię to pierwszy raz. Strona chciała mój numer telefonu by się zarejestrować, ja nie chciałem go podawać, po prostu wkleiłem zdjęcia i skopiowałem link). Zdjęcia robione na szybko, ponieważ po 10 minutach grania wyrzuca mi MTA, ostatnio zaczęło się tak dziać, nie wiem czemu. Moje auta widoczne na zdjęciach, nie dałem rady usunąć ich z kadru.Coś od siebie: Bardzo ładny, duży domek. Miejsca na auta na podjeździe to 2. Jeśli ktoś ma sporo pojazdów w łatwy sposób może postawić samochód przed żywopłotem i wepchać go na podwórko, gdzie jest MNÓSTWO miejsca! 2-4 auta z przodu podwórka, z tyłu jakieś 6-7-8 pojazdów (zależy od ułożenia). Domek w świetnej lokalizacji, zaraz koło Tunera Tierra Robada, ma blisko stację paliw i Cygana! Sprzedaję ten domek z małym smuteczkiem, zostawiłbym go sobie, ale rzadko gram w MTA i nie mam czasu go opłacać. Zapraszam do propozycji.
  13. Bardzo śmieszne, znam regulamin. Teraz udało mi się wbić na MTA, zrobiłem SS'y, po chwili mnie wyrzuciło ale ss mam
  14. SS'y mówiłem, że podam POTEM, teraz nie dam rady wejść na MTA, mam jakieś dziwne problemy, za kilka dni może będzie działać. Brak wzoru? CO? Wzór jest, wszystko pisałem według wzoru, nie widać?
  15. Mam do sprzedania domek w Tierra Robada, wbijajcie na mój profil i oglądajcie. Może ktoś się skusi na kupno? :P

     

  16. Nazwa nieruchomości: Domek/Willa ID nieruchomości: Później podam, jak będę grać. Cena za dobę: 108 PLN Lokalizacja: Tierra Robada Cena: 6.500 PLN SS’y: Nie mam, mogę spotkać się w grze z graczem.Coś od siebie: Bardzo ładny, duży domek. Miejsca na auta na podjeździe to 2. Jeśli ktoś ma sporo pojazdów w łatwy sposób może postawić samochód przed żywopłotem i wepchać go na podwórko, gdzie jest MNÓSTWO miejsca! 2-4 auta z przodu podwórka, z tyłu jakieś 6-7-8 pojazdów (zależy od ułożenia). Domek w świetnej lokalizacji, zaraz koło Tunera Tierra Robada, ma blisko stację paliw i Cygana! Zapraszam do propozycji.
  17. Cześć,

    Jestem nowy na tym serwerze. 4life bardzo mi się spodobał, zdecydowanie bardziej od [Reklama #4] . Posiadam pierwsze autko: Perrenial 1.6 Avant, kolor zielony. Gram zazwyczaj w sobotę i piątek wieczorem, więc można mnie wtedy spotkać. :D Aktualnie zbieram pieniądze na Mananę, najlepiej w Cabrio, 1.4 albo 1.6.

    Edit1.

    Wróciłem po długiej przerwie do 4Life'a, jeszcze bardziej go polubiłem. Teraz sprzedałem Perenniala, kupiłem mananę, którą jakiś tydzień później sprzedałem i kupiłem sobie Oceanic'a 1.6. za 17.000 Aktualnie zarabiam na jakieś auto nazwijmy "Firmowe", żeby tylko do pracy podjeżdżać itp. 

    Edit2.

    Wreszcie udało mi się kupić Previona. Bardzo mi się podoba, ma felgi. Planuję go ulepszyć i zrobić tuning wizualny: chyba tylko spoiler. Sprzedałem Oceanic'a, zarobiłem kilka tysięcy i udało mi się go kupić. Mam postanowienie: codziennie będę zostawiał po 1000 zł na konto bankowe, żeby później mieć na jakieś większe wydatki. Jak pisałem w Edit1, kupuję jakieś auto firmowe. Myślę nad jakimś kombi, ale jeszcze nie jestem pewny. Będę aktualizować mój "Status" z każdą zmienioną rzeczą.

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin