Skocz do zawartości

Daroo*

Gracz
  • Postów

    135
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Daroo*

  1. Model: CloverID: 64755Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 86633.2 kmDodatki: up1,3 / lampy licznik - winne / przyciemnienie szyb 20% / kluczyk / rejka / fele / spojler / wydech.Cena: offkiCoś od siebie: Jest to bardzo fajny pojazd do driftu jak i pod vizu.SS’y: https://imgur.com/aZS5cgG
  2. Model: BansheeID: 72451Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 8357.20Dodatki: up: 1,2,3,4 / abs / lampy licznik - purpurowe / bak90 / Lpg75 / kluczyk / rejka / dwie małe atrapy / cb / ogranicznik / przyciemnienie szyb 20% ( kompletne ft tylko bez nitra i wykrywacza )Cena: offkiCoś od siebie: Jest to kozacki pojazd i do pościgów , przemieszczania się po mapie , ma bardzo dobre osiągi ponieważ vmax jego to około 247 km/h . Jeżeli oferty nie będą mnie satysfakcjonowały to nie sprzedam.SS’y: https://imgur.com/FYX02mO
  3. Ale słabe pampy ma ten clover
  4. Proponuje 110k za niego bo tyle wychodzi z obliczeń
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Banshee 2.0 ft bez upa 4 , ABS , klucza , nitra a tak to ft : baki 90/75/szyby 20% itp plus moja dopka
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Daroo*

    @lock

    Zamian za bufallo 1.8 id 2755 up 1/3 lpg 75 atrapa za 40k licznik szyby 60% kluczyk rejka Felę malowane jak coś pisz / wartość około 350k :D
  11. Siema był bym zainteresowany wymianą za jestera 1.6 full up licznik i full vizu tez sztos wygląda kolor siwy i złote fele id 1080 z licznikiem złotym jak cos to pisz na forum albo tu w temacie
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witam przychodzę tutaj aby w wziąć udział w konkursie na 15000 PLN które zamierzam wydać na kupno mojego nowego samochodu ponieważ zostało mi zzerowane konto i nie ukrywajmy #bida.
  14. siema ile byś chciał za demont up1 i vizu ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin