Skocz do zawartości

Arturek.

Gracz
  • Postów

    394
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana Arturek. w dniu 28 Lipca 2018

Użytkownicy przyznają Arturek. punkty reputacji!

O Arturek.

  • Urodziny 31.03.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 3666
  • Nick Arturek.
  • Data rejestracji 2015-04-27 17:51:34
  • Ostatnio widziany 2026-05-09 09:04:14
  • Łączny czas gry 4026 godz. 12 min.
  • Respekt
    30
    Life Points
    39983
    Punkty karne
    1592

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    17129
  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Podła Szuja

Ostatnie wizyty

34 936 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Arturek.

Spamer

Spamer (4/4)

989

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Arturek.

  1. SnWqbob.jpg

     

    Od momentu dodania tego zdjęcia przez @Worthless minęło chyba z 8 miesięcy a my dalej czekamy na jakichś ruch ARCON w stronę wizualnej poprawy pojazdów (nie mówię tutaj o przyciemnianych szybach tylko głównie o szerokich oponach oraz opcji negatywu, którą widać na w/w zdjęciu) ;) 

     

    Jakie jest wasze zdanie? Infek ze zdjęcia robi robotę? chcielibyście żeby była możliwość zrobienia takiego czegoś na serwerze?

    Moim zdaniem taka aktualizacja poprawiła by bardzo wygląd pojazdów oraz urozmaiciła by różne zloty :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. yuki_sheesh

      yuki_sheesh

      Może by poprawiła, ale jak wbija sobie supporter na G1 i każdemu kto ma negatyw lub glebę z up3 zwalnia ręczny tłumacząc się, że to lagi robi, to trochę xd

    3. ven1kz

      ven1kz

      Moim zdaniem fajnie jakby zostały dodane te opony, bo negatyw by powodował lagi na serwerze 

    4. juzek.

      juzek.

      Jestem za, tylko ten negatyw nie jest jakoś bardzo potrzebny (przynajmniej dla mnie), szeroki rozstaw osi - bardzo git, ciekawe czy się doczekamy możliwości zmieniania masy skrętu i promieniu skrętu.. hmm.. :) 
      Miłego dnia.

    5. Worthless

      Worthless

      W te wakacje na pewno wleci coś nowego do pojazdów :]

    6. .B.

      .B.

      Przydałby się większy zakres UP3, bo niektóre pojazdy są za wysokie na -3.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin