Skocz do zawartości

Wariacik*

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wariacik*

  1. Nie przesadzajmy nie ma duzo miejsc na auta max 4500
  2. Wariacik*

    Skup pojazdów

    Manana hatchback 1.4. Licznik ICE, rejka, fele, ranty fel.
  3. Taki potrzebuje 4k i jestem na serwerze
  4. Phoenix chciał bym go mieć .
  5. Chciał bym wygrać te pieniążki żeby kupić sobie fajne autko.
  6. Zbierał na autko bo zostałem oszukany.
  7. Mam domek na dole lv po prawej stronie duży podjazd. Aut się zmieści z 10. Cena za dobę 180 pln. Odstąpię za 7k.
  8. Za 15k to się w łeb puknij typie xD
  9. Wariacik*

    Skupuje pojazdy

    Lub mogę wymianę za coś typu sentinel lub coś z 4miejscami, jak nie to z dwoma miejscami tylko flash
  10. Wariacik*

    Skupuje pojazdy

    Mam burrito 1.6 LPG 75, przyciemnianie szyb 80%, fele i kolor fel, licznik limonkowy, burrito na dachu ma podwyższenie, posiada też dodatkowy klucz, zrobione ładnie pod kolor chce 105k.
  11. Wariacik*

    Domek ls kupię

    Mam wille. Widok na ls jest to nad giełda motocyklowa. Cena za dobę 180pln myślę że z 6-7aut zmieści. Ładny podjazd, domek podtrzymywany puszcze za 7k do lekkiego nego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin