-
Postów
694 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ kower. za aktualizację statusu, na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ kower. za aktualizację statusu, na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ kower. za aktualizację statusu, na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ kower. za aktualizację statusu, na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
na 3 like fajerwerki przyjda wczesniej w tym roku
-
Lampi otrzymał(a) reputację od radziowarsss za aktualizację statusu, szacun radzio ze chcialo ci sie te skarge pisac
szacun radzio ze chcialo ci sie te skarge pisac
-
Lampi otrzymał(a) reputację od RaveX za aktualizację statusu, i gdzie ta cała ekipa się podziała? @.Dark_Lord. @MrCzosnek* @BartekZRK @Hasiu.* @Uzu
i gdzie ta cała ekipa się podziała? @.Dark_Lord. @MrCzosnek* @BartekZRK @Hasiu.* @Uzurpator @HiTTY @KubaT @amj. @RaveX @BlobsoN* @FaceTQ.
pozdrawiam weteranów z 2k16, elo
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Moszu za aktualizację statusu, piekne czasy chetnie powtorzylbym ten wyczyn
piekne czasy
chetnie powtorzylbym ten wyczyn
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Moszu za aktualizację statusu, piekne czasy chetnie powtorzylbym ten wyczyn
piekne czasy
chetnie powtorzylbym ten wyczyn
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Moszu za aktualizację statusu, piekne czasy chetnie powtorzylbym ten wyczyn
piekne czasy
chetnie powtorzylbym ten wyczyn
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Moszu za aktualizację statusu, piekne czasy chetnie powtorzylbym ten wyczyn
piekne czasy
chetnie powtorzylbym ten wyczyn
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Moszu za aktualizację statusu, piekne czasy chetnie powtorzylbym ten wyczyn
piekne czasy
chetnie powtorzylbym ten wyczyn
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Moszu za aktualizację statusu, piekne czasy chetnie powtorzylbym ten wyczyn
piekne czasy
chetnie powtorzylbym ten wyczyn
-
Lampi otrzymał(a) reputację od Kintoosh za aktualizację statusu, musze pochwalić @Netfliks. za fajen wideo no i klawe podmianki tylko znajdź bez logo
musze pochwalić @Netfliks. za fajen wideo no i klawe podmianki
tylko znajdź bez logo szeryfów xD
-
Lampi otrzymał(a) reputację od karafka za aktualizację statusu, czarna lista - niby spoko bo zawsze jakaś pamiątka, ale nie do końca
czarna lista - niby spoko bo zawsze jakaś pamiątka, ale nie do końca
-
Lampi otrzymał(a) reputację od karafka za aktualizację statusu, czarna lista - niby spoko bo zawsze jakaś pamiątka, ale nie do końca
czarna lista - niby spoko bo zawsze jakaś pamiątka, ale nie do końca
-
-
Lampi otrzymał(a) reputację od RaveX za aktualizację statusu, i gdzie ta cała ekipa się podziała? @.Dark_Lord. @MrCzosnek* @BartekZRK @Hasiu.* @Uzu
i gdzie ta cała ekipa się podziała? @.Dark_Lord. @MrCzosnek* @BartekZRK @Hasiu.* @Uzurpator @HiTTY @KubaT @amj. @RaveX @BlobsoN* @FaceTQ.
pozdrawiam weteranów z 2k16, elo
-
Lampi otrzymał(a) reputację od DeeLayT* za aktualizację statusu, za łatwa ta gierka komputerowa
za łatwa ta gierka komputerowa
-
-
Lampi otrzymał(a) reputację od mxcioo.redd za aktualizację statusu, normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD juz napieprzamy po
normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD
juz napieprzamy pompeczki brzuszki i co tam chcecie
-
Lampi otrzymał(a) reputację od DeeLayT* za aktualizację statusu, no proste ze bosak na prezydenta
no proste ze bosak na prezydenta
-
Lampi otrzymał(a) reputację od ✮ Kubox* za aktualizację statusu, nowy montaż na kanale es
nowy montaż na kanale es
-
Lampi otrzymał(a) reputację od mxcioo.redd za aktualizację statusu, normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD juz napieprzamy po
normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD
juz napieprzamy pompeczki brzuszki i co tam chcecie
-
Lampi otrzymał(a) reputację od mxcioo.redd za aktualizację statusu, normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD juz napieprzamy po
normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD
juz napieprzamy pompeczki brzuszki i co tam chcecie
-
Lampi otrzymał(a) reputację od mxcioo.redd za aktualizację statusu, normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD juz napieprzamy po
normalnie nominowanie pd na serwerze rp to dobry pomysł @sapd XDDD
juz napieprzamy pompeczki brzuszki i co tam chcecie