-
Postów
164 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla Frapi.bambi_g za aktualizację statusu, Cześć. Pierwsze 20 komentarzy wygrywa skromne 250 PLN. Dodatkowo o 18:30 2 osoby mogą
Cześć. Pierwsze 20 komentarzy wygrywa skromne 250 PLN.
Dodatkowo o 18:30 2 osoby mogą wygrać 1000 PLN ale reszta dopiero o 18:30.
(Kliknij 4like pod tym komentarzem po więcej takich konkursów)
(sqah nie ma możliwości brania udziału w żadnym konkursie.)
-
-
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla ✮ Princessa* za aktualizację statusu, Wszystkiego dobrego dla Was mężczyźni!
Wszystkiego dobrego dla Was mężczyźni!
-
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla jestemkotem za aktualizację statusu, https://imgur.com/a/sFbDrB7 Dzień 2 z budowania DM z 4life. @Brukselka
https://imgur.com/a/sFbDrB7
Dzień 2 z budowania DM z 4life.
@Brukselka
-
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla Biskup* za aktualizację statusu, Wesołych, pogodnych świąt i dużo zdrowia :-)
Wesołych, pogodnych świąt i dużo zdrowia :-)
-
-
-
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla Mitron za aktualizację statusu, That's the way she goes bud :((( 180 dni bez mowy kocham was chlopaki na zawsze nauuu
That's the way she goes bud :(((
180 dni bez mowy kocham was
chlopaki na zawsze nauuuura
-
Szymrek7 otrzymał(a) reputację od shvky za aktualizację statusu, Kurde, ale llipa dlaczego akurat teraz? Mogło się to wydarzyć miesiąc wcześniej...
Kurde, ale llipa dlaczego akurat teraz? Mogło się to wydarzyć miesiąc wcześniej...
-
Szymrek7 otrzymał(a) reputację od shvky za aktualizację statusu, Kurde, ale llipa dlaczego akurat teraz? Mogło się to wydarzyć miesiąc wcześniej...
Kurde, ale llipa dlaczego akurat teraz? Mogło się to wydarzyć miesiąc wcześniej...
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla ✮ MARCel.lodziara za aktualizację statusu, za duzo tego roweru xd
za duzo tego roweru xd
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla ✮ Kuli za aktualizację statusu, Nauraaa XDDDD mam z cb największa beke, ja to tam się cieszę xD wiedziałem że na taki
Nauraaa XDDDD mam z cb największa beke, ja to tam się cieszę xD wiedziałem że na takim podejściu do graczy i serwera nigdzie nie zajdziesz
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla .B. za aktualizację statusu, zle zaparkowany ¯\_ツ_/¯ screenshot nie nalezy do mnie
zle zaparkowany ¯\_ツ_/¯
screenshot nie nalezy do mnie
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla ✮ KropsoN.pakujwalize za aktualizację statusu, Nie wierze
Nie wierze
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla PREZES_1337* za aktualizację statusu, no hej JDM R34 poraz 3
no hej JDM R34 poraz 3
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla ✮ Huracan za aktualizację statusu, elo majstry dodal bym jakiegos sapda czy kuriera strzelajacego do mnie na dm ale cos
elo majstry dodal bym jakiegos sapda czy kuriera strzelajacego do mnie na dm ale cos sie nie chce wyslac. DObra koksy co u was 15 dni(mozliwosc napisania apelacji) do ub takze kozak totalny nastepny status za 14 dni pozdro jp
-
Szymrek7 przyznał(a) reputację dla ✮ Dominik' za aktualizację statusu, Baju baj 4life !
Baju baj 4life !
-
-
Szymrek7 otrzymał(a) reputację od ✮ .Indyk za aktualizację statusu, Ten tego to już nie zawalcze na 4fight pozdro widzowie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ten tego to już nie zawalcze na 4fight pozdro widzowie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
-
Szymrek7 otrzymał(a) reputację od ✮ .Indyk za aktualizację statusu, Ten tego to już nie zawalcze na 4fight pozdro widzowie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ten tego to już nie zawalcze na 4fight pozdro widzowie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD