Skocz do zawartości

Budzik.

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Budzik.

  1. Proszę cię nie udzielaj sie pod moimi tematami... dalej
  2. Budzik.

    @LOCK

    90353 ale coś zdemontuje
  3. Model: Bullet ID: 90353 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 12605 Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (S6 ASUS), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%) lpg50 Cena: offki Coś od siebie: git bullet SS’y: https://imgur.com/a/b8nUrkP nie mój
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Budzik.

    Lock

    Model: SULTAN RS ID: 69971 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: - Dodatki: felgi (1080), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) lpg 75 Cena: Oferty Coś od siebie: Chętnie wymienie za bulleta z moją dopka SS’y: dodam o 20
  6. Dzięki za start ale owiele większe ofy były za te furmany
  7. Model: Zion ID: 53563 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu:12172 Dodatki: stereo, felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (20%) Cena: ofka Coś od siebie: Super bawaria SS’y: na dole Model: Uranus ID: 79032 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3700 Dodatki: felgi (1082), wydech (1092), moduł UP3, tablica rejestracyjna (D1 DRIP ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) Cena: oferty Coś od siebie: No kozak nissan 180sx SS’y: https://imgur.com/a/k8MFuZQ
  8. Elegy 1 po szybkim sell
  9. Budzik.

    Nabij sobie Repke V2.

    Dawno mnie tu nie było wiec zaczynam zabawę od nowa;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin