Skocz do zawartości

DarkQueen

Gracz
 • Liczba zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Typ konta

  Premium +

Aktywność reputacji

 1. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla Bilu.Ogłoszenia od Komisji Spraw Frakcyjnych   
  17.09.2021

  Z przyjemnością informuję, iż Opiekun @Kubula przechodzi swój okres próbny z wynikiem pozytywnym, jednocześnie zostaje pełnoprawnym członkiem Komisji Spraw Frakcyjnych.

  Po wyjaśnieniu całej sytuacji @OwOc zostaje odwieszony w strukturze Komisji Spraw Frakcyjnych.
 2. 4Fun
  DarkQueen przyznał reputację dla VenomeQSkarga na SNowRC3 - oskarżony przez VenomeQ   
  "zatrzymał swój pojazd i gwałtownie zawrócił" to nie to samo co "gwałtownie zatrzymał swój pojazd i zawrócił" - umiejętność czytania ze zrozumieniem.
   
  Musisz liczyć się z tym, że fakt poruszania się pojazdem uprzywilejowanym nie czyni Cię "Panem drogi" i nie licz na to, że każdy będzie się trzymał 100 metrów od Ciebie. Dodam również 2 punkty z publicznego kodeksu ruchu drogowego znajdującego się w dziale SAPD.
  Przechodząc dalej...
   
  Wcześniej twierdziłeś co innego - [2021-09-11 15:52:14] [Output] : << SNowRC3 [227]: wina pół na pół, widzaĹ‚ blokady   - to wkońcu nie widzisz swojej winy czy jednak twierdzisz, że wina była "pół na pół"
   
  Gdybym się o to nie upomniał to domyślam się, że gotówki bym nie zobaczył.
   
 3. 4Fun
  DarkQueen przyznał reputację dla VenomeQSkarga na SNowRC3 - oskarżony przez VenomeQ   
  Nick funkcjonariusza: SNowRC3
      Data i godzina zdarzenia: 11.09.2021 ok. godz. 15:40
      Pełen opis sytuacji: Jeżdżąc po mapie Infernusem natknąłem się na funkcjonariusza prowadzącego pościg za innym graczem.  W pewnym momencie funkcjonariusz zatrzymał swój pojazd i gwałtownie zawrócił za ściganym powodując tym samym kolizję z moim pojazdem. Nie raczył on początkowo ani zapłacić ani czegokolwiek odegrać co podczas tego typu zdarzeń jest wymagane - zwłaszcza u członka dywizji Supervisory Staff, który powinien "świecić przykładem" i być wzorem do naśladowania dla pozostałych członków Patrol Division. Po jakimś czasie (kiedy domyślałem się, że pościg się już zakończył więc nie będę przerywał działań) napisałem do oskarżonego by spokojnie z nim to wyjaśnić. Finalnie oskarżony przelał mi 100.00 PLN na naprawę pojazdu lecz ku mojemu zdziwieniu rzucił on w moim kierunku prowokujący tekst, który związany był z moją przeszłością  we frakcji SAPD.
      Dowód, który to potwierdza całe zajście:
   

  Ja, VenomeQ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 
 4. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 5. 4Like
  DarkQueen przyznał reputację dla CampeQOgłoszenia   
  @Sarius zostaje wydalony z frakcji z powodu obrażania zarządu frakcji oraz jej członków, nieprofesjonalnego zachowania w stosunku do kolegów z frakcji.
   @VenomeQ zostaje wydalony z frakcji, z powodu nieprofesjonalnego zachowania w stosunku do kolegów z frakcji.
   @Nudzio. zostaje wydalony z Supervisory Staff, tym samym zdegradowany do stopnia Police Officer III+I z powodu nieprofesjonalnego zachowania w stosunku do kolegów z frakcji, obrazy członka głównego zarządu.
   @BloodD zostaje wydalony z Supervisory Staff, tym samym zdegradowany do stopnia Sergeant I z powodu nieprofesjonalnego zachowania w stosunku do kolegów z frakcji, obrazy członka głównego zarządu.
   @darkmon zostaje wydalony z Investigative Staff, z powodu niegodnego reprezentowania jednostki.
   @TheIndjana. powraca z urlopu.
   @SlomczaNN odchodzi z frakcji na własne życzenie.
   @darkmon odchodzi  z frakcji na własne życzenie.
   @AdiZ odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 6. 4Like
  DarkQueen przyznał reputację dla japkooo.Zmiany w składzie ekipy serwera   
  20.08.2021
  Administrator @VenomeQ zostaje pozbawiony rangi z powodu niegodnego jej reprezentowania, stawiania administracji w złym świetle, wulgarnego nastawienia oraz obrażania innych członków ekipy jak i graczy.
 7. 4Sad
  DarkQueen przyznał reputację dla japkooo.Zmiany w składzie ekipy serwera   
  15.08.2021
  Starszy Administrator @Kenny.gg zostaje zdegradowany do rangi Administrator z powodu niekompetencji oraz braku zachowania profesjonalizmu jako członek administracji.
 8. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla MoszuWniosek o zdjęcie kary na forum - Moszu ukarany przez Karafik   
  Nick na forum: Moszu
  Login w grze: Moszu
  Link do profilu: @Moszu
  Rodzaj kary: punkty moderacyjne
  Powód: Łamanie regulaminu działu.
  Nick osoby nakładającej kare: @Karafik
  Data otrzymania kary: 10.08.21
  Długość kary: 14 dni
  Opis sytuacji: Wystawiłem pojazd kolegi w swoim temacie.
  Coś od siebie:  Przepraszam, więcej to się nie powtórzy.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: -
 9. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla HoodedSkarga na Hooded - oskarżony przez Moszu   
  Pościg nie był w żaden sposób nagrywany, czego skutkiem jest brak żadnego materiału dowodowego. Nie jestem w stanie udowodnić oskarżycielowi popełnienia wykroczenia podczas ucieczki. Jest mi niebywale wstyd. Nie mam żadnego usprawiedliwienia. Pragnę przeprosić za nieprzyjemny incydent - dołożę wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca.
  W związku z powyższym, wnoszę o zastosowanie na moją osobę sankcji przewidzianą przez zarząd San Andreas Police Department na konto oskarżyciela.
  Z wyrazami szacunku,
  Police Officer III Hooded
 10. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla MoszuSkarga na Hooded - oskarżony przez Moszu   
  Dobrze, to się zgadza. Uciekałem minimum 10 minut.
  A teraz to się już wkopałeś kolego.  Screeny pojazdu kiedy go wyciągałem z parkingu policyjnego. *klik*
  @deluXe nagrania nie mam, ponieważ laptop by mi się spalił ale chociaż zrobiłem ssy pojazdu  na którym nie widać żadnego uszkodzenia.
  A czy to nie powinno być nadane albo te albo te? Bo jak sam napisałeś, oba tyczą się jednej rzeczy. Ja tylko wspomnę że minąłem może 3-5 pojazdów i to jeszcze te pojazdy zjeżdżały na trawnik, ponieważ słyszały syreny, a drugie tyle mijałem na autostradzie więc to się nie kalkuluje że na autostradzie łamałem jakiekolwiek przepisy Kodeksu Ruchu Drogowego.
   
  Ja nie wiem jak wy liczycie ale jak dostałem crasha to jakim prawem mam wiedzieć że wyskoczyłem? Chyba logiczne i odeśle cię 2 pkt. wyżej.
  Pan chyba liczyć nie potrafi ale do tego się już nie będę czepiał, mogę jedynie Pana poprawić. 174 + 40 = 214 minut.
  Dodam że, po zrestartowaniu komputera od razu skontaktowałem się z każdym w/w funkcjonariuszem.
   
  Wyżej logi że chciałem wyjaśnić sprawę z crashem i chciałem z powrotem wrócić do pościgu, lecz Ci dwaj funkcjonariusze nawet nie chcieli wejść na kanał mumble.
  Pozdrawiam,
  Moszu
 11. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla MoszuSkarga na Hooded - oskarżony przez Moszu   
  Nick funkcjonariusza: @Hooded
      Data i godzina zdarzenia: 13;20 +/-
      Pełen opis sytuacji: Zaczął się pościg w Los Santos, na spokojnie jadąc Rancherem Longiem, od razu wyjechałem z Los Santos z powodów żeby nie myśleli że jadę na strefę Deathmatch. Przez pierwsze 15 minut jeździłem sobie po miastach LV-FC-LP, **nie odwalając** tzn, w nic nie uderzyłem lampy, graczy itp... Przejeżdzając obok bazy SARA zlagłowało mi się MTA, powiedziałem osobie która siedziała ze mną na kanale aby napisała do @Skipowsky ponieważ był na P1 , że dostałem crasha, również pisałem do niego na discordzie. Od razu wyłączyłem komputer i włączyłem na nowo, trochę to trwało gdyż mój laptop nie jest za dobry i zobaczyłem że jestem w więzieniu na 160 minut. Niech ten funkcjonariusz wyjaśni  mi za co zostałem wsadzony na aż tyle minut.
      Dowód, który to potwierdza całe zajście:
  https://imgur.com/a/b9EEJ9K
  30 minut już przesiedziałem ponieważ chciałem aby wszedł na mumble żebyśmy to wyjaśnili lecz skierował mnie do @Veon, że to on wydał rozkaz wsadzenia mnie do więzienia na tyle minut.
  Edit: Dodam że mój pojazd jest w parkingu policyjnym za 5k
  Edit2: Więzienie odczekałem. 

  Ja, <Moszu> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 
 12. 4Sad
  DarkQueen przyznał reputację dla Dombao33Nadszedł czas chyba   
  Hej, serwer przez dwa lata strasznie zmienił moje podejście do gier, przez ostatnie parę miesięcy poznałem świetnych ludzi ale też osoby których nie chciałbym spotkać.
  Gdybym mógł cofnąć się do 31.05.2019. I tak bym odwiedził serwer, spędziłem tu ponad 1500h i w nie żałuje tego kompletnie. Moim celem na serwerze było zdobycie tunera
  ( nie pykło XD )  ale mam super wspomnienia, sadlera i przyjaciół. 
  @Penomeco - kocham cie Oskar, jesteś świetny. Cieszę się z naszego kontaktu. ( O reszcie naszej ekipy to samo, jestescie świetni )
  @Julia_Gagatek_Kubuli - Dzieki za te poważne rozmowy, za wspieranie mnie w trudnych momentach, możesz na mnie liczyć tak jak ja na ciebie.
  @Kubula - Co tu dużo o tobie mówić, jesteś świetny, nie jedna udana nocka z tobą ( we have to smoke some dope together )
  @Bilu. - Gdyby nie wybór mnie do organizacji nie poznałbym tych wszystkich ludzi 
  @abi - Heh, kiedyś to było :))
  @KropsoN - kc wuja
  @DarkQueen - zarząd dalej jest twój ciotka
  @Owcaaa* - hej oliwka, super było na MC
  @LuKi16 - zdawaj to prawko gościu
  @Matias2525 - DJ matias to jest to, powodzenia w sapidi
  @I_Was_There @MonDxY* @SzarY* @Didi.. @Roxel - 4wars to nasza rodzina
  @maciek2010PL super było sie z toba trzymac przez jakiś czas
  @japkooo. niech ci służy Phasmophobia
  @Artizo dzięki za szkolenie mnie cukierniku
  @Cake_ SAPD DM
  @zxcx555 hej, jak tam kopka
  @Guzek. moja fortunka ;0
  @KajVis "dombao tri tri" uwielbiam to  
  @Gwynbleidd. JB 
  @j00lcia hej, jakaś liga coś tego ten?
  @L4MP3K.dff wpadnij do mnie na budowe, masz blisko
  @Ketika nie krzycz na chłopaka że kartofle źle skrobie
  @Avenged.lua skrob je lepiej
  @Verago. b00merku dzieki za te rozkminy
  @franek nie zmieniaj nicku co chwile, dzięki
  @Princessa* " to ty nie jesteś cadetrem?" XDDDD
  .
  Zapomniałem o wielu osobach zapewne ale ludzie którzy byli blisko mnie na serwerze, dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiliście
  na zawsze w moim sercu będziecie, każda minuta tu spędzona była świetną chwilą. Każdemu mógłbym dziękować po kolei za wiele sytuacji, wspólne granie w głuchy telefon.
  mój super występ na karaoke serwerowym ( dalej sądze że byłem lepszy niż @OwOc )
   
   
  @shvky @JAKUBEX. @HoolyWeed chłopaki zjecie mnie że zapomniałem ale ja już tak mam, x wami tak naprawdę zaczynałem na serwerze, kontakt mamy prawie dwa lata na fejsie i dosyć mocno się trzymamy, Holy lizodupie bądź grzeczny, Kuba idź jak najwyżej we frakcji, a ty Nikodem nie pij więcej alkoholu
   
 13. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od _macias13Wniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Jak najbardziej, zgadzam się.
   
 14. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla japkooo.Wniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Minuty wyzerowane. Masz wstępnie 7 dni na spłacenie kary na mój PID.
 15. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 16. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od _macias13Wniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Jak najbardziej, zgadzam się.
   
 17. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 18. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 19. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 20. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla ZbyK.ggZmiany w składzie ekipy serwera   
  25.07.2021
  Starszy Administrator @japkooo. ze względu na swoje zaangażowanie zostaje awansowany na rangę Administratora RCON, serdeczne gratulacje!
 21. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 22. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 23. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 24. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
 25. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od AqUaZWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez japkooo.   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
  Nick osoby nakładającej bana: @japkooo.
  Data otrzymania bana: 13.07.2021r.
  Długość bana: 30dni
  Opis sytuacji: Z powodów, że przybyło mi wiele obowiązków, zaczęłam wchodzić na służbę w godzinach porannych okolice 6/7 godziny. Podczas patrolu i przy 10/30 graczach nic się nie działo, więc pomyślałam, że stanę na poboczu i zapalę lampy przez F5 w pojazdach organizacji, kiedyś zapytałam kogoś, aczkolwiek nie pamiętam nicku, bo było to parę miesięcy temu czy można takie coś zrobić, powiedział, że tak. Do tego doinformowałam się czy mogę to robić na S2, otrzymałam odpowiedź od wiarygodnego źródła że tak, dlatego tak też robiłam, nawet jeżeli zapomniałam dać S2 to i tak się tym nie przejmowałam, bo miałam świadomość, że mogę.
  Coś od siebie: Na samym początku przepraszam za popełniony czyn. W pierwszym momencie, w którym dostałam bana, pomyślałam, że jest to śmieszne, bo ludzie za dużo gorsze rzeczy dostawali bany na krótszy okres czasu, a to dla mnie była pierdoła, jednak potem pomyślałam, że każda sytuacja jest inna i jakby każdemu miały uchodzić na sucho różne czyny to po co byłyby zasady. Poniosłam największą dla mnie karę, ponieważ straciłam frakcję, o którą walczyłam wiele razy i do której miałam ogromny sentyment, pewnie dlatego nie potrafiłam odejść, mimo że już dawno powinnam to zrobić. Minęło już sporo czasu, mam jeszcze parę celów, chcę spędzić trochę czasu z niesamowitymi ludźmi, których poznałam na tym serwerze, zanim odejdę na stałe. Jeszcze raz bardzo przepraszam, nie powtórzy się to więcej.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności