Skocz do zawartości

DarkQueen

Gracz
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Typ konta

  Premium +

Aktywność reputacji

 1. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla DreeYAktualizacje na serwerze   
  21.06.2021
  Pojazd marki Tahoma otrzymał nowy model.

   

  W pojeździe marki Stanier z wcześniejszej aktualizacji naprawione zostało kilka drobnych błędów.
   
 2. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla JasiekkRekrutacja do organizacji Olimp - Czerwiec 2021   
  Nick: Jasiekk
  PID: 29891
  Wiek: 19
  Ilość Life Points: 24737
  Liczba rozegranych godzin na serwerze: 3301h
  Identyfikator Discord: Jasiekk#5582
  Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji oraz go akceptujesz?: Tak 

  Czy spełniasz wyżej wymienione wymagania:  Tak
  Którego wyboru dokonujesz? Składka miesięczna czy przepisanie pojazdu (minimalna wartość 300k)?: autko
  Poprzednia organizacja: Thug 4 Life, Legwany, Inicjatorzy, The  Other Site ( tyle pamiętam )
  Dlaczego akurat nasza organizacja?: Bo nie brakuje kompanów do rozmów, znam dużą część osób z organizacji i chciałbym  odnowić kontakt z niektórymi z nich. Uważam, że mógłbym spróbować gry w waszej organizacji.
  Coś o sobie: Witam jestem Jasiekk, jestem wyjadaczem serwerowym i gram od czasów pierwszej edycji serwera 4life. Duża część graczy może kojarzyć mnie z giełdy czy też kiedyś frakcji SAPD lub z rangi supporta. Ogólnie jestem spokojnym i wesołym człowiekiem, którego bardzo ciężko wytrącić z równowagi. Zawsze stawiam na rozmowę, pokojowe rozwiązanie sporu niż kłótnie i oczernianie kogoś za plecami. Bardzo lubię motoryzację i jeżdżę Golfem V  i nazywam go Banditfurą.
 3. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla Julia_KubulaPokaż swoją twarz   
  Dzięki @Kalafiorek_Kotlet oraz @veeniX. Pozdrawiam swoich fanów buziaczki. Nominuje @kzedo i @Fepher 

 4. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla MisiekplTeamPokaż swoją twarz   
  Trzymaj @j00lcia!! Nominuje @Kenny.gg @_-KODI-_ @_-JAGUAR-_ @_Katexiaa_, wujka @MATI9101, mamusie @DarkQueen i tatę @KropsoN
   
 5. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od KwasieKOgłoszenia   
  18.06.2021
  Rekrut @KwasieK odchodzi z biznesu na własne życzenie. Jednocześnie nie zdaje on akademii.
   
 6. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla KropsoNWniosek o odbanowanie KropsoN ukarany przez 4Ever.   
  Login: KropSon
  Serial: BD9FD467F35520D89438E4F66B42C9B3
  Powód: Używanie bugów w celu powiększenia korzyści majątkowych
  Nick osoby nakładającej bana: @4Ever.
  Data otrzymania bana: 6.06.2021 15:20
  Długość bana: 60 dni
  Opis sytuacji: Wszystko było i jest widoczne na nagraniach dowodowych, tak jak w przypadku paru innych tam osób, było ewidentnie widoczne że przepycham innych graczy również tak jak właśnie te inne osoby.
  Coś od siebie: Szczerze mówiąc nie ma co gdybać czy wymyślać, samego domku nie wykampiłem oraz nawet nie miałem zamiaru wykampić i myślę że odpowiednim dowodem na to jest to, iż dosłownie parę kroków wcześniej, posiadam taki sam identyczny. Chciała go natomiast inna osoba, z którą w tamtym momencie przebywałem na kanale Mumble w celu zamieszkania obok mnie, a ja byłem tam tylko i wyłącznie w celu zablokowania blipu. Zgodnie z poleceniem, odczekałem podany czas oraz za sam czyn jak najbardziej jeszcze raz przepraszam, a sama sytuacja się nie powtórzy, myślę że jestem wiarygodną osobą w tej kwestii i jest to oczywiste że szansy nie zmarnuję.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/256415-wniosek-o-odbanowanie-kropson-ukarany-przez-4ever/?tab=comments#comment-1957048
 7. 4Like
  DarkQueen przyznał reputację dla Feliksek4Life News - Wywiad z Zasłużonym w Redakcji 4LN graczem QumiK^,^   
  Witam wszystkich serdecznie, z tej strony Starszy Redaktor @Feliksek z Redakcji 4Life News. Przez ostatni tydzień pracowałem wraz z zasłużonym pracownikiem Redakcji 4Life News, właścicielem biznesu YourCrazyWheel, liderem organizacji Alamo i Deputy Chief San Andreas Police Department — graczem @QumiK^,^  — nad tym wywiadem. Mam nadzieję, że się Wam wszystkim spodoba!
  Zapraszam do czytania!  Feliksek: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Feliksek z Redakcji 4Life News. Byłbyś zainteresowany wywiadem dla naszych czytelników?
  QumiK^,^: Witam Cię oraz naszych czytelników bardzo serdecznie, z tej strony QumiK^,^. Jak najbardziej jestem zainteresowany. Z przyjemnością odpowiem na Twoje wszystkie pytania.
  Feliksek: Nie każdy na serwerze może Cię kojarzyć tylko z Twojej kariery. Mógłbyś takim właśnie osobom krótko i zwięźle się przedstawić, przy okazji opowiadając coś o sobie?
  QumiK^,^: No dobrze. Nazywam się Kacper, dla wielu znajomych znany jestem pod pseudonimem „Wedel”. Aktualnie liczę sobie 18 lat — a zapewne będę w momencie, kiedy ten materiał zostanie opublikowany i kiedy go czytacie (urodziny mam 20 czerwca). W tym roku rozpoczynam ostatnią klasę Niepublicznej Szkoły Branżowej na profilu stolarza — i chwała Bogu, że będzie to mój ostatni rok z naszą cudowną polską oświatą. Zamieszkuję małe miasteczko w województwie pomorskim. Z charakteru jestem spokojny, z intensywną nutką wybuchów. Na serwerze możecie kojarzyć mnie pod nickiem QumiK^,^ — głównie ze służby w SAPD oraz mniej z organizowanych gier hazardowych biznesu Your Crazy Wheel (YCW4L).
  Feliksek: Wiemy już, że kończysz aktualnie drugą klasę niepublicznej szkoły branżowej na kierunku stolarz. Mógłbym Cię poprosić o przedstawienie, czym zajmujesz się na co dzień — oprócz uczęszczania do szkoły, o czym już słyszeliśmy?
  QumiK^,^: Oprócz szkoły uczęszczam na praktyczną naukę swojego zawodu. Co tam robię? Heh, może wydawać się to zabawne… Odpowiedź jest bardzo prosta — na swojej firmie zajmuję się sprzątaniem oraz mniej wymagającymi rzeczami, np. szlifowaniem, matowaniem, składaniem mebli czy frezowaniem. I w tym momencie część z Was może pomyśleć: „dlaczego?”, ale odpowiedź na to pytanie również jest dość prosta: nie wiążę z tym zawodem swojej przyszłości. Nie ukrywam, że jestem ze swoim szefem dość szczery, bo wprost przekazałem mu informację, że uczenie mnie czegokolwiek będzie tylko i wyłącznie stratą jego (lub jego pracowników) czasu. W przypadku braku jakiegokolwiek zajęcia całe osiem godzin pracy spędzam na rozmowie ze współpracownikami przy włączonym radiu.
  Feliksek: Czym zajmujesz się w wolnych chwilach? Masz jakieś hobby lub zainteresowanie?
  QumiK^,^: Niestety na to pytanie nie mogę udzielić Ci konkretnej odpowiedzi. Nie mam stricte określonego hobby, czy zainteresowania. Wszystko, co przyjdzie mi robić dla przyjemności lub zabicia czasu, przychodzi „z chwilą” — i z tą chwilą również odchodzi. Moje zainteresowania, mówiąc prosto, ulegają bardzo częstej rotacji i zmianie.
  Feliksek: Gdzie widzisz siebie za 5 lat? Chciałbyś kontynuować swoją edukację, czy nie?
  QumiK^,^: Zdecydowanie nie chciałbym kontynuować swojej edukacji. Mimo braku wygórowanego doświadczenia i wykształcenia chciałbym jednak zasilić grono rekruterów lub kierownicze w większej firmie kurierskiej. Na ten moment celuję w dwie firmy — DPD lub InPost. Jeśli ten plan mi nie wypali, postaram się powiązać z mniejszymi (bardziej regionalnymi) firmami.
  Feliksek: Masz jakieś dokładne marzenia? Jeżeli tak — czy któreś z nich się już spełniły i chciałbyś się podzielić, o czym były?
  QumiK^,^: Moim głównym marzeniem od dłuższego czasu jest zdanie prawa jazdy, które otworzy przede mną moją kurierską karierę zawodową — wiążę z nią przecież swoje przyszłe życie. Kolejnym (zdecydowanie ważniejszym, lecz raczej przyszłościowym) marzeniem byłoby posiadanie (lub zbudowanie) swojego domu, założenie kochającej się nawzajem rodziny oraz przede wszystkim nieopuszczający mnie, dobry stan zdrowia.
  Feliksek: Prowadzisz tzw. bucket list lub coś w tym rodzaju — to znaczy, czy chciałbyś spróbować czegoś, czego jeszcze nigdy nie przeżyłeś lub zobaczyć coś, zanim pożegnasz się z tym światem?
  QumiK^,^: Na ten moment nie prowadzę tego typu rzeczy. Zabrzmi to dość optymistycznie, jednak jeszcze trochę przede mną — nie myślę jeszcze o takich rzeczach… Jednak, po tym wywiadzie, z pewnością się za to zabiorę. Zainspirowałeś mnie trochę swoim pytaniem.
  Feliksek: Jaka jest najważniejsza lekcja, jaką nauczyło Cię Twoje życie? Z pewnością w pewnym momencie do takiego stanu rzeczy doszło.
  QumiK^,^: Najważniejsza lekcja? Szacunek do rodziny. Życie doświadczyło mnie jedną sytuacją, do której nie chciałbym swoimi wspomnieniami wracać. Wybacz, ale się nią niestety nie podzielę.
  Feliksek: Jaki jest najlepszy błąd, który kiedykolwiek popełniłeś? Błąd, który mimo tego, że był błędem, jednak okazał się wyjść Ci na dobre. Doszło kiedyś w Twoim życiu do takiej sytuacji?
  QumiK^,^: Zdecydowanie moim błędem „dzieciństwa” (bo tak do końca będę go nazywał) był wybór zawodu, w którym aktualnie się uczę. Czy okazało się wyjść to na dobre? Oczywiście, że tak. Udało mi się trafić do zakładu, gdzie pracuję z normalnymi ludźmi — z ludźmi, z którymi da się w standardowy sposób dogadać, pośmiać i spędzić swój wolny czas. Całe te trzy lata, które „zmarnowałem” w tym zawodzie na pewno zapadną mi w pamięci dzięki takim właśnie osobom.
  Feliksek: To pytanie, które zadaje każdej osobie, z którą przeprowadzam wywiad: co znaczy dla Ciebie być szczęśliwym? Czy musi dojść do określonych czynników i reguł, żebyś mógł nazwać się „szczęśliwym”?
  QumiK^,^: Być szczęśliwym? Stanowczo szczęścia nie przynosi mi samo egzystowanie — coś w nim musi się zadziać, abym mógł nazwać się szczęśliwym. Muszę osiągnąć coś (nawet najmniejszą możliwą rzecz), do której doszedłem bez żadnej pomocy, samodzielnie.
  Feliksek: Mając tę myśl na uwadze — jak wyglądałby Twój doskonały, nieskazitelnie fenomenalny dzień?
  QumiK^,^: Niewątpliwie musiałby zacząć się od wspaniałego poranka, kiedy w końcu udałoby mi się wstać wyspanym. Następnie śniadanie w gronie całej rodziny, po którym spędziłbym około dwóch-trzech godzin na gry komputerowe. Koniec dnia chciałbym spędzić ze zgraną ekipą w namiotach przy ognisku, gdzieś pośrodku lasu.
  Feliksek: Czy masz jakieś nawyki, które denerwują innych? I vice versa — czy jest coś, co mocno Cię w innych irytuje?
  QumiK^,^:  Jedną z rzeczy, która mocno denerwuje innych we mnie, z całą pewnością jest moja cecha charakteru — to znaczy pedantyzm. Możliwe, że udało się niektórym to dostrzec, ale na serwerze jestem widywany głównie pod równymi numerami ID typu 255, 200, 250, 0, czy 130 (podzielne przez pięć lub parzyste). Czasami, przed wejściem na służbę w San Andreas Police Department, potrafię wyjść i wejść na serwer aż osiem razy w celu uzyskania odpowiedniego ID. Do tego dochodzi dokładność przy wykonywanych przeze mnie czynnościach: wszystko musi być zgodne z wszystkimi obowiązującymi regułami i zasadami, dopięte na ostatni guzik. Mimo wszystko są osoby, które to rozumieją i są do tego po części (lub w całości) przyzwyczajone, między innymi @AqUaZ, @Veon, czy @Animo.. Jedyną rzeczą, która naprawdę denerwuje mnie w innych ludziach, jest upartość: zbędne wykłócanie się, poprawianie bez celu czy poparcia.
  Feliksek: Co jest dla Ciebie dużym „red flag” u partnera, które dyskwalifikuje dalszą relację/współpracę?
  QumiK^,^: Jak prawdopodobnie u wielu innych osób, brak zrozumienia czy też chęci zrozumienia i brak dochowania ważnej tajemnicy. Z resztą cech jestem w stanie sobie poradzić, gdyż nie są one aż tak rażące. Głównie chodziłoby tutaj o te wymienione przez mnie w pierwszym zdaniu.
  Feliksek: Teraz czas na kilka pytań na Twoją kreatywność lub zainteresowania. Jesteś w stanie wziąć jakikolwiek przedmiot z całego świata, co by to było i dlaczego?
  QumiK^,^: Jestem w stu procentach pewien, że byłaby to dobrze zachowana, złota podkowa. Rzekomo, według doniesień i legend, przynosi ona ogromne szczęście, a takie (nie ukrywajmy) — w tych czasach przyda się każdej osobie na tym świecie.
  Feliksek: Masz szansę wcielić się w jakiekolwiek zwierzę na okrągły jeden dzień. Jakie byś wybrał, jeżeli jakiekolwiek, i czy jest ku temu jakiś powód?
  QumiK^,^: Myślę, że byłby to gołąb skalny — chciałbym móc zaobserwować wszystko „z lotu ptaka”. Istnieją dwa powiedzenia, które przychyliły się dodatkowo do mojego wyboru: „wolny jak ptak” (tutaj oczywista odpowiedź: możesz wszędzie polatać, podglądać ludzi i tak dalej) oraz „bądź jak gołąb, sr… na wszystko” (mógłbym mieć wszystko gdzieś i skupić się po prostu na swoim życiu).
  Feliksek: Gdyby ogłoszono, że na jeden dzień zostaną wyłączone: internet, telewizja i radio, jak planowałbyś spędzić te dwadzieścia cztery godziny?
  QumiK^,^: Dla mnie byłby to dzień spędzony w swoim rodzinnym gronie. Nie byłoby to raczej nic planowanego, zapewne dzień (jak to się mówi) „na spontanie”. W tych czasach — co smutne — mało kiedy mamy możliwość dogadania się z innymi w inny sposób, niż przez internet.
  Feliksek: Popularne pytanie: jakie maksymalnie trzy przedmioty zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego?
  QumiK^,^: Siekierę, zapałki i namiot. Siekierę w celu porąbania drewna początkowo na opał na ognisko, które będzie mnie zimnymi nocami ogrzewać, a następnie — po wystarczającym czasie spędzonym na wyspie — na zbudowanie tratwy. Zapałki, raczej oczywiste, do rozpalenia wcześniej wspomnianego ogniska, a namiot do użycia go zgodnie z jego przeznaczeniami: w celu schronienia (czy to przed dziką zwierzyną, która bezludny zalążek prawdopodobnie zamieszkuje, czy to przed wpływami atmosferycznymi, czy to przed innymi, różnego rodzaju niebezpieczeństwami) oraz, w pewnych momentach, jako tymczasowe zabezpieczenie sprzętu.
  Feliksek: Gdzie wyjechałbyś na wakacje, gdybyś nie musiał za nie w ogóle płacić?
  QumiK^,^: Pierwszy wybór, który przyszedł mi do głowy, to północ Turcji. Może to niektórych odstraszyć (głównie ze względu na panującą tam religię, to jest islam), jednak — mimo stereotypów i rzekomych doniesień — osoby tam mieszkające są strasznie miłe, a widoki wręcz oszałamiające. Jedynym minusem jest komunikacja z tamtejszymi obywatelami: praktycznie nikt nie mówi w języku angielskim, a trudność w zamówieniu zwykłej kawy czarnej można napotkać nawet w samej stolicy, Ankarze. Gdybym jednak nie musiał za swoje wakacje w tym kraju płacić, zażyczyłbym sobie wynajęcie tłumacza lub dobrego przewodnika, który mówi po turecku i który wycieczkę odbyłby ze mną — głównie dla mnie, w roli mojego translatora.
  Feliksek: Masz jakiś ulubiony gatunek muzyki? Słuchasz może jakichś wykonawców ciągle, na okrągło? Może wracasz do niektórych piosenek?
  QumiK^,^: Na moich playlistach przeważa muzyka gatunku pop. Słucham powszechnie popularnych wśród społeczeństwa piosenek. Nie mam jakiegoś ulubionego wykonawcy — słucham różnych, ciągle się zmieniają. Do niektórych wracam, owszem, ale tylko i wyłącznie za pośrednictwem ułożonych list na platformie YouTube. Jest mi w ten sposób łatwiej ustawić wszystko to, co chcę i w jaki sposób chcę.  Feliksek: Czytasz lub słuchasz jakieś książki? Jeśli tak — jakie dokładnie książki lub autorzy Cię interesują i jaka była ostatnia książka, którą przeczytałeś (tytuł i autor)? Jeżeli nie — jakie oglądasz filmy lub seriale (tytuły i reżyseria) i co takiego w nich lubisz?
  QumiK^,^: Nie zdarza mi się czytać książek. Podobnie z oglądaniem filmów lub seriali. Można powiedzieć, że jestem w tej sprawie dość nietypowy. Odpowiem jednak na pytanie o ostatnią przeczytaną książkę: był to „Skąpiec” autorstwa Jean Baptiste Poquelin (pseudonim artystyczny „Molier”), jednak na pytanie o treść będę siedział cicho — kompletnie nic z niej nie pamiętam, a nie było to aż tak dawno temu, kiedy się z samą książką zaznajamiałem. Co do filmów — nie jestem w stanie podać niczego, bo (jak wspomniałem) nie przepadam za nimi za bardzo. Oglądam to, co na dniach podają mi w telewizji: jak mi się podoba, zostaję i oglądam, ot taka trudność.
  Feliksek: Można łatwo wywnioskować przez datę urodzin na Twoim profilu na forum, że 20 czerwca będziesz obchodzić swoje 18-ste urodziny. Trochę Cię pocieszę (lub też nie, jeżeli to wiesz), ale imprezę przyjdzie Ci organizować bez żadnych ciężkich obostrzeń (w porównaniu z tymi zeszłorocznymi). Chciałem w związku z tym zapytać Cię, co myślisz na temat całej pandemii koronawirusa? Jak wpłynęła ona na Twoje życie towarzyskie oraz ogólne samopoczucie?
  QumiK^,^: Pandemia? Z samego początku zupełnie mnie przeraziła, jak zapewne każdego z nas. Jednak z upływem czasu, kiedy miałem szansę popatrzeć na cyrk, który prowadził (i nadal prowadzi) nasz rząd, COVID-19 stał się dla mnie normalną chorobą. Czasem patrzyłem na to, jak na sztucznie przedłużaną pandemię. Jeśli chodzi o moje życie towarzyskie i samopoczucie — nic nie uległo raczej zmianie. Wszystko pozostaje w normie, jednak przymus noszenia maseczek, które chronią nas tylko i wyłącznie przed mandatem, niezbyt był przyjemny (wręcz przytłaczający).
  Feliksek: Przejdźmy może w końcu na temat serwera. Zorganizowana grupa blisko 50 osób ze świetną miejscówką i rozpoznaniem wśród graczy — mowa oczywiście o Twojej organizacji o nazwie Alamo. Choć dzieliłeś się ze mną tą informacją wcześniej, powtórz, jaka jest historia tej organizacji i co skłoniło Cię, żeby ją utworzyć?
  QumiK^,^: Początek historii tej organizacji sięga 2018 roku, kiedy to zacząłem swoją rozgrywkę na serwerze. Wówczas dostanie się do organizacji, było ‘czymś’ wśród i dla graczy — dlatego w sumie byłem w dwóch takich „zgranych ekipach”: Ekipa Znicz i Szajka. Problemem obu tych grup były składki (ten problem niestety ciągnie się do tego momentu w wielu organizacjach)... Wtedy też po siedmiu miesiącach gry, w których to tydzień w tydzień oddawałem swoje pieniądze, powiedziałem w końcu „stop”: zdecydowałem się na założenie swojej własnej organizacji cywilnej. Jak na tamte czasy, była to początkowo mała i zgrana grupka znajomych (dlatego też, jak można doczytać się z miesięcznika 4LN, gdzie nasza organizacja się znalazła, nazywaliśmy się „4Life Elite”). Mieliśmy swoje wzloty i upadki, jednak teraz z pewnością wiem, że warto było ją prowadzić. Na ten moment, jak sam wspomniałeś, posiadamy ~50 osób (do tego naprawdę ogarniętych). Tworzymy swego rodzaju serwerową rodzinę: zapoznajemy się, a nie wyciągamy od siebie pieniądze co tydzień. Podsumowując — do utworzenia organizacji zmotywowało mnie to, żeby zebrać grupę osób, z którymi można normalnie pogadać, pograć bez przymusu płacenia składek, czy też przepisywania pojazdów (P2W/P2P).
  Feliksek: Jak już wyżej wspomnieliśmy, jesteś członkiem San Andreas Police Department — i to nie byle jakim członkiem, w końcu Deputy Chief policji. Opowiedz, proszę, dlaczego napisałeś podanie do SAPD?
  QumiK^,^: Dlaczego napisałem podanie do tej frakcji? Cofniemy się trochę w czasie, aby poznać moje motywy: tutaj tak, jak w przypadku mojej organizacji, historia sięga 2018 roku. Zaczynałem wówczas swoją przygodę z frakcjami. Odwiedziłem większość frakcji, jednak w żadnej z nich się nie odnalazłem; po prostu w każdej czułem się nieswojo. Miałem wybór: San Andreas Medical Department albo San Andreas Police Department. Z „medycznym RP”, jak i samym SAMD, nigdy nie miałem żadnej styczności — pracę SAPD jednakże zdołałem kilka razy obejrzeć: czy to z perspektywy pogrywającego tam brata, czy też z wielu odcinków na platformie YouTube. Finalnie, jak można się raczej domyśleć, wybór padł właśnie na Police Department i, jak dziś widać (po blisko dwu i półrocznej służbie/stażu), był to zdecydowanie dobry wybór.
  Feliksek: Jak oceniasz atmosferę w policji? Jak Ci się w samej frakcji pracuje? Jest jeszcze coś, co chciałbyś w niej poprawić/edytować/ujrzeć, czy wszystko, co chciałeś, zostało już wprowadzone?
  QumiK^,^: Jako członek zarządu uważam, że atmosfera jest jak najbardziej znośna. Nie ukrywam, że nie spędzam zbyt wiele czasu z samymi pracownikami (mowa tutaj między innymi o kanałach „Patrol Channel”), temu też nie jestem w stanie dokładnie określić, jak mogą się oni czuć, ale jeśli chodzi o komfort mojej pracy, to jest on na bardzo wysokim poziomie: głównie przez to, że na co dzień przychodzi mi pracować z profesjonalistami (z osobami pomocnymi i zaufanymi). W głównej mierze to właśnie oni trzymają mnie dalej w tej frakcji. Jeśli chodzi o zmiany, to (przynajmniej jak na ten moment) nie wprowadziłbym niczego nowego. Wiele rzeczy, które mógłbym chcieć wprowadzić, zostały już oddane do realizacji, co oznacza, że i Wy niedługo je zobaczycie.
  Feliksek: Była organizacja, były frakcje, to może teraz biznesy? Ze względu na to, że sam jestem w Redakcji 4LN, to wiem, że w niej byłeś. Dlaczego dołączyłeś akurat do takiego biznesu? Co skusiło Cię do odejścia i kontynuowania swojej pracy gdzie indziej?
  QumiK^,^: Kiedyś, w świątecznym okresie, przeglądałem sobie forum. Natrafiłem na subforum biznesu Redakcji, a tematem, który pierwszy rzucił mi się w oczy, była rekrutacja: stwierdziłem, że warto spróbować czegoś nowego (oderwania się od prac dorywczych, czy też poruszania się pojazdem po mapie bez celu) — to przesądziło o wyborze tego biznesu jako tako. Do odejścia zmusiła mnie jedna rzecz: rezygnacja z pracy dawnego Dyrektora Naczelnego @FragusS'a. To właśnie z nim prowadziłem Redakcję przez blisko rok, dlatego, kiedy on odszedł, postanowiłem zrobić to samo i złożyłem swoją rezygnację. Do tego doszło w okolicach stycznia 2020 roku powstanie biznesu „YourCrazyWheel”, którego ówczesnym i pierwszym liderem był @Vuios. (Mr.Pomeon). Była to dla mnie znacząca osoba, która pokazywała wysoki poziom — miał swój styl wypowiedzi, swoje własne zdanie — i którą przez to darzyłem (i nadal darzę) ogromnym respektem. Już wtedy wiedziałem, że chcę pracować w jego biznesie.
  Feliksek: Widzisz dzisiaj w Redakcji 4Life News jakąś znaczną poprawę i zmianę w porównaniu z Twoim ówczesnym stażem w niej? Jest może coś, co chciałbyś w niej zobaczyć?
  QumiK^,^: Zdecydowanie. Trudno zaprzeczyć, że pozmieniało się naprawdę wiele rzeczy. Pozmieniało się oczywiście na dobre... Poprawę można zauważyć nie tylko w poziomie wykonywanych przez Was prac, ale też w ich systematyczności i uporządkowaniu. Zmianie uległ też skład — widać, że na ten moment dysponujecie wspaniałą kadrą pracowniczą: ekipą, która ma do tego chęci, umiejętności i po prostu wkłada w to swoje serce. Patrząc na Redakcje okiem gracza, stwierdzam, że na ten moment nie ma potrzeby wprowadzania nowości.
  Feliksek: Jesteś aktualnie właścicielem biznesu YourCrazyWheel... Opowiedz nam: jak wygląda praca w tym biznesie, jak oceniasz całą atmosferę (którą z pewnością po części tworzysz z racji swojej posady) i to, czy polecasz ten biznes reszcie graczy.
  QumiK^,^: Praca w naszym biznesie nie różni się jakoś znacząco od innych. YourCrazyWheel to biznes zajmujący się organizacją różnych gier hazardowych, w których wygraną jest waluta serwerowa. „Pracę” zaczynamy od otwarcia specjalnego tematu na forum, w którym opisujemy wszystkie zasady ogłoszonej gry oraz listę jej uczestników. Aby takowego uczestnika zapisać, musimy otworzyć jedną z kolektur: tutaj przechodzimy do następnego etapu naszej pracy, jakim jest obsługa klientów w kolekturze, czyli między innymi przyjmowanie wpłat. Takie wpłaty dokumentujemy, a następnie — po zakończeniu papierkowej roboty — przechodzimy do zadań tzw. koordynatora (osoby, która sprawuje pieczę nad całą zaplanowaną grą): mowa tutaj między innymi o zmontowaniu nagrania (w przypadku losowań) lub przygotowaniu i zapisie drużyn (w przypadku eventów) oraz wręczeniu nagrody zwycięzcy. Co do atmosfery, to jest ona dobra (wręcz bardzo dobra). Potrafimy się ze sobą dogadać, a — w razie potrzeby i mimo tego, że nasza grupa nie jest liczna — zgrać i zorganizować coś naprawdę ciekawego. Biznes polecam szczególnemu gronu graczy: uczciwym, sumiennym, komunikatywnym oraz posiadającym chęci samodoskonalenia się w wyżej wymienionych zadaniach.
  Feliksek: Na koniec informacje na temat Twojej gry na serwerze i nie tylko. Po pierwsze, dlaczego „QumiK^,^”? Jak wpadłeś na pomysł ze swoim nickiem?
  QumiK^,^: Bardzo dobre pytanie… Czasami sam je sobie zadaję, bo nie do końca sam wiem. To nie tak, że zapomniałem, ale po prostu wpadłem na taki pomysł i zapisałem takie litery. Wiem tylko skąd wzięło się „^,^” — jest to minka, którą zapożyczyłem od byłego Supportera i Dyrektora Radia 4Music @Kacper^,^. Kacper był pierwszą osobą, z którą swego czasu złapałem dobry, ale to naprawdę dobry, kontakt. Finalnie mina została zapożyczona za zgodą i z czystego respektu.
  Feliksek: Dlaczego MTA? Grałeś (lub grasz) w jeszcze jakieś gry na serwerach, które opierają się na zasadach RPG lub RP?
  QumiK^,^: Kiedyś zobaczyłem jak w MTA gra mój brat. Były to czasy, w których grałem w GTA: San Andreas, dlatego przeniesienie się na platformę MTA nie sprawiało mi większych problemów i szybko się zaaklimatyzowałem. Do gry przyciągnęła mnie polska społeczność: to też trzyma mnie tu dziś. Przechodząc do drugiej części pytania, oficjalnie rozgrywkę prowadzę tylko na serwerze 4Life. Nieoficjalnie, okazjonalnie pogrywam sobie na różnych serwerach typu minigames. Nie grałem i nie gram w inne gry, które opierają się na zasadach RPG lub RP.
  Feliksek: Jak znalazłeś się na serwerze 4Life? Szczęśliwy klik, zaproszenie, czy może co innego?
  QumiK^,^: Było to swego rodzaju „przeniesienie”. Serwer, na którym bardzo długo prowadziłem swoją rozgrywkę, najprościej w świecie upadł: wówczas zdecydowałem się na ten serwer, bo był on najbliższy tamtym realiom. Było to spowodowane również wieloma innymi czynnikami: ekipa, z którą często rozmawiałem, tu pogrywała, a ja sam czasami miałem okazję pooglądać sobie grę brata (głównie to przeważyło w moim wyborze).
  Feliksek: Jak dalece wycenia się Twój majątek i co dokładnie w nim się znajduje?
  QumiK^,^: Osobiście wyceniam go w okolice ok. 6 milionów złotych. W jego skład wchodzi dość spora kolekcja pojazdów: Premier, Stanier, Huntley, Super GT, Sultan, Uranus, Comet, Elegy oraz dwie bazy organizacyjne: parking podziemny i Roca Escalante, Las Venturas — Rock Hotel. Do tego dochodzi również ponad 4-letnie konto Premium+.
  Feliksek: Jakie były Twoje początki na serwerze? Znalazłeś szybko jakichś znajomych?
  QumiK^,^: Początki zawsze są trudne. Tak było też i w moim przypadku. Poczynając od zdania prawa jazdy oraz licencji lotniczej (szczególnie w pamięć zapadła mi ta kategoria lotnicza, którą próbowałem zdać osiem razy, kiedy to w końcu mi się udało), idąc dalej po pierwsze zarobione pieniądze na magazynie i kończąc na zbieraniu LP na kosiarkach, cały czas myślałem o kupieniu sobie konta Premium+. To okazało się strzałem w dziesiątkę! Już pierwszego dnia po swoim zakupie wbiłem tysiące LP i dorobiłem się wystarczającej kwoty na pierwszy pojazd oraz domek. Z czasem moje konto wzbogaciło się o większą kolekcję pojazdów z cygana, aż finalnie przyszła frakcja, która znacznie pomogła mi się wybić do góry. Od tego czasu leci to aż do dziś.
  Feliksek: Nadal uważasz się za początkującego (jeśli chodzi o serwer), czy może jesteś już doświadczonym graczem?
  QumiK^,^: Pytanie, na które będę zmuszony odpowiedzieć nieskromnie. Uważam, że bez gryzienia się w język mogę nazwać się doświadczonym już graczem: nie specjalistą, czy ekspertem, ale doświadczonym graczem. Posiadam przegrane już ponad 5 tys. 400 godzin na serwerze i przez ten właśnie czas (z dnia na dzień) przyswoiłem sobie zasady serwerowe. Przyznam, że dotąd dokładnie nie znam wszystkich punktów regulaminu, jednak je kojarzę, a — w razie potrzeby — potrafię się nimi posłużyć. Podczas swojej „luźnej” rozgrywki na serwerze staram się pomagać nowym graczom i odpowiadać na ich pytania, rozwiewając ich niepewności.
  Feliksek: Na serwerze spędziłeś już ponad 5400 godzin. Musisz coś na temat niego w takim wypadku wiedzieć, jeśli nie jesteś już ekspertem. Moje pytanie to: czy masz jakieś porady dla nowych, zaczynających dopiero swoją grę na serwerze, graczy?
  QumiK^,^: Kilka rzeczy na dobry początek, dla nowych? Zdecydowanym „must have” jest konto Premium+ — jest to wydatek zaledwie 20 tys. złotych waluty serwerowej (gdyż administracja daje możliwość zakupu przez osoby trzecie), który zwraca się w przeciągu dwóch/trzech dni gry na serwerze. Kolejną rzeczą jest otwartość — od samego początku zalecam przebywanie na komunikatorze głosowym Mumble i rozmawianie ze społecznością serwera. Mogę powiedzieć tyle, że zabawa w kolekcjonera kar nie przyniesie Wam żadnych korzyści na serwerze — wręcz przeciwnie: w oczach graczy i zarządów frakcji (o biznesach już nie wspominając) tylko stracicie.
  Feliksek: Wrócę na chwilę do tych godzin... Ponad 5 tys. godzin to dość sporo — wiem, bo sam spędziłem w Garry's modzie ponad 6200 godzin — nie nachodziły Cię nigdy refleksje na ten temat? Nie żałujesz przegranego na serwerze czasu?
  QumiK^,^: Będącym w zupełności szczery, to pytanie słyszę od wielu. Każdemu odpowiadam tak samo: jeśli mam czas wolny, to korzystam z niego w taki sposób, w jaki chcę go spędzić. Czas w życiu jest na wszystko: na chwilę wolnego, na pracę, czy na zabawę. Korzystajmy z niego. Ja ze swojego wolnego i niezadysponowanego czasu korzystam w ten, a nie inny sposób. Osobiście wolę przesiedzieć czas w domu, przed komputerem, rozmawiając ze swoimi znajomymi, niżeli latać po mieście bez większego celu i skończyć w ten sposób ze strzykawką w żyle, w pierwszym lepszym rowie. 5 tys. godzin — faktycznie może wydawać się to czasem zmarnowanym, ale takim nie jest. Przez MTA, a właściwie serwer 4Life, poznałem sporą ilość osób, z którymi miałem okazję się spotkać i porozmawiać. Gra przynosi mi znajomości — nie tylko w pikselach, ale też IRL. Mnie udało się kilka nawiązać, temu też mam takie zdanie.
  Feliksek: Chciałbyś pewnego dnia sprawdzić się w ekipie serwera?
  QumiK^,^: Mogłeś o tym nie wiedzieć, podobnie jak większość graczy, ale pełniłem już rolę Supporta na serwerze 4Life: był to blisko roczny pobyt i staż w ekipie. Ta odpowiedź może zrodzić kolejne pytanie: czy chciałbyś do niej wrócić? Zdecydowanie, podczas swojej rozgrywki na serwerze, kiedy służba daje się we znaki, przychodzi chwila znudzenia. Kiedyś nie było z tym problemu — mogłem poświęcić ją na wykonywanie raportów, czy też pomoc graczom na komunikatorze głosowym. Nie ukrywam, czasami za tym tęsknię.
  Feliksek: Ostatnie pytanie, gdyż wywiad dobiega już powoli końca, chcesz może kogoś pozdrowić?
  QumiK^,^: Chciałbym pozdrowić wszystkich pracowników frakcji SAPD, pracowników biznesu YourCrazyWheel oraz członków organizacji Alamo. Co więcej, z osobnych pozdrowień, osoby, takie jak: @AqUaZ, @Veon, @Vuios., @Kacper^,^, @Animo., @WillSoon, @Veeito, @TheNeQ, @Puszkowata, @KajVis oraz, na zakończenie, naszych kochanych czytelników.
  Feliksek: Dołączam się do pozdrowień. Niezmiernie dziękuję Ci za zgodę na udzielenie mi wywiadu oraz spędzenie w tym celu trochę czasu na odpowiadaniu na pytania. Mam nadzieję, że jeszcze się w przyszłości zobaczymy — czy to na serwerze, czy to na forum, czy to gdzie indziej!
  QumiK^,^: Serdecznie dziękuje za tak interesujące pytania, odpowiadanie na nie było czystą przyjemnością. Do zobaczenia!  Dziękuję wszystkich serdecznie i z całego serca za zapoznanie się z całym materiałem! Pracowaliśmy wraz z @QumiK^,^ nad nim kilka okrągłych dni, dlatego oboje jesteśmy zadowoleni z tego, jak nam to wyszło. Zapraszam do komentowania i reagowania!


  Autoryzował: @pawelik001

 8. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla LuKi16✮ Olimp - Ogłoszenia ✮   
  19.06.2021
  Z przyjemnością informujemy, iż God of Underground @IsHy. zostaje awansowany na rangę God of Fire.
  Z przyjemnością informujemy, iż God of Thiefs @DarkQueen zostaje awansowana na rangę God of Thunders.
  Z przyjemnością informujemy, iż Giant @concamatrix zostaje awansowany na rangę God of Underground.
  Z przyjemnością informujemy, iż Giant @Tony* zostaje awansowany na rangę God of Thiefs.
  Z przyjemnością informujemy, iż Giant @_Katexiaa_ zostaje awansowana na rangę God of Thiefs.
  Z przyjemnością informujemy, iż Giant @MefjVn't zostaje awansowany na rangę God of Thiefs.
  Z przyjemnością informujemy, iż Giant @Gryczuu zostaje awansowany na rangę God of Thiefs.
 9. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od KwasieKOgłoszenia   
  18.06.2021
  Rekrut @KwasieK odchodzi z biznesu na własne życzenie. Jednocześnie nie zdaje on akademii.
   
 10. 4Sad
  DarkQueen przyznał reputację dla Owcaaa*Owca żegna Was!   
  Cześć!
   Jak widać po samej nazwie, pora zakończyć pewien etap w swoim życiu. Po przegraniu ponad 1000 godzin, zdobyciu jakiegoś majątku pora zamknąć pewien rozdział. Głównym powodem odejścia jest zwykle wypalenie się.
  Przyszedł moment kiedy trzeba pożegnać się z serwerem, oraz zacząć inny etap. Zdobyłam wszystko co chciałam, byłam w wymarzonym biznesie, w organizacji jak i frakcji SARA, SAFD oraz TSA i tak  najważniejsze jest to  że zdobyłam dużo super przyjaciół z którymi mam nadzieję że kontakt utrzyma się dłużej. Nigdy nie przeszłoby mi przez myśl że przez zwykła gierkę można poznać tak dużo fajnych ludzi do których się przywiązałam. Może śmiesznie to zabrzmi ale zwykła gra nauczyła mnie wiele, zaufania, szacunku, wytrwałości, dążenia do postawionego sobie celu. Przywitałam się z Wami 17 maja 2020 a dnia 15 czerwca 2021 się z Wami żegnam. Serwer bardzo uromajcił moje życie zwłaszcza podczas kwarantanny, sprawił dużo uśmiechu na twarzy za co bardzo dziękuję każdej osobie która się do tego przyczyniła. Szczególne podziękowania chciałabym kierować do osób z którymi spędziłam najlepsze momenty i wiele wspólnych chwil:
  @VenomeQ - wszyscy wiedzą jak było, ale dzięki za wszystko 
  @Czapla* - pamiętam jak dostałeś szkoleniowca a już zarząd... Złoty człowiek 
   @s1zu @Dejw. @Pjot3req @_-JAGUAR-_ @.Mariuszek.
   @AmzeK @pawelosuwa, @Siudmek777 @lil_kasztan @maxwell187 @HUbi_ @kikik @Flix. - stara ekipa z SARA, mega fajni ludzie, dzięki za wszystko, w kontakcie 
  @LuKi16- wiem że nieraz Cię zawiodłam, pozytywnie nastawiony gość, powodzenia na tym prawku, w kontakcie trzymaj się 
  @KAMIL720 - żałuję, że tak późno się poznaliśmy, mega fajny chłop, dobry lider jak i znajomy, dzięki za wszystko w kontakcie. 
  @Bilu.  - dużo wspaniałych wspomnień, tych złych jak i dobrych, zawiodłeś się na mnie - wiem to, przepraszam, mam nadzieję że w kontakcie, hej 
  @shvky - stara ekipa - też dobrze wspominam 
  @Domciol @Matias2525 @Sedzik- dobry zarząd, dużo wspomnień i mega historii, dziękuję za wszystko, w kontakcie.
  @Drasiek - mam nadzieję że widzimy się na tripie, trzymaj się w kontakcie.
  @_Katexiaa_ - wiem że Cię nieraz zawiodłam, przepraszałam Cię za to, ale czasem bywa i tak. Ale dzięki za wszystko trzymaj się.
  @PalGrom - dzięki za wszystko, w kontakcie 
  @Bambo* - wszystkie akcje w SARA, nocne tunerowanie, to było coś, Trzymaj się i powodzenia.
  @Pat4ygg* @Kukion- stara ekipka z SARA, potem SAFD, naprawdę dobrze wspominam ten czas, trzymajcie się.
  @Teddy. - dzięki za wszystko, w kontakcie
  @L4MP3K.dff - tak wiem, zawalilam, to już od Ciebie będzie zależeć czy będziemy mieć kontakt czy nie, ja jedyne co mogę powiedzieć to przepraszam.
  @Vixu @HaaQu* - dużo wspólnych wspomnień, dzięki za wszystko trzymajcie się w kontakcie 
  @Ecstasy @Avenged.lua @KoscioK @Kubula @[email protected] @Aksiu @KavKa* @Maciek150 @FR4N3K @Julia_Kubula @Alpaka* @japkooo. - osoby które często przebywały na kanałach, z którymi naprawdę fajnie się gadało, dziekii za wszystko
  @Matie18 @AngelOfDeath @JO_Motyl- w sumie poznalismy sie przypadkiem ale złapaliśmy dobry kontakt - trzymajcie się
  (( Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam ale przez ten rok poznałam wiele osób i nie o każdej też pamiętam i za dużo zeby wymieniac)) 
  Czy wrócę? Sama nie wiem, zobaczymy w przyszłości.
  Dziękuję każdej osobie z którą spędziłam nawet 10 minut. Dziękuję za każde miłe słowo jak i wsparcie naprawdę jesteście super ludźmi. Serwer jak i wszystkie wspomnienia zostaną w serduchu myślę że na bardzo długi czas. Oby serwer rozwijał się dalej bo naprawdę jest to kawał dobrej roboty. Trzymajcie się świry pamiętajcie zawsze możecie na mnie liczyć, Hej! 
 11. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla pawelik0014Life News - Podsumowanie dotychczasowych plebiscytów z 2021 roku.   
  Witam wszystkich graczy. W dniu dzisiejszym zostaje w wasze ręce oddany materiał przedstawiający wyniki pięciu ostatnich plebiscytów (od stycznia do maja) 2021 roku. Jednakże nie są to zwykłe wyniki. Otóż policzony został każdy głos w każdym z pięciu plebiscytów i zostały one przedstawione w formie najlepszych 10 wyników. Od razu zaznaczę, że wyniki mogą być rozbieżne z tym, jakie faktycznie są. Istnieje prawdopodobieństwo odchyłek +/- 5%, dlatego należy i trzeba traktować to jako ciekawostkę. Tak więc zapraszam was do zapoznania się z materiałem!

  Najlepszy Support:
  1. @Verago. - 117 głosów.
  2. @DanielRB - 97 głosów.
  3. @Reksio* - 90 głosów.
  4. @Dubaj - 84 głosy.
  5. @Twix_Duo - 74 głosów.
  6. @Artizo - 61 głosów.
  7. @Matias2525 - 57 głosów.
  8. @Panda. - 44 głosy.
  9. @Aksiu - 37 głosów.
  10. @Veon - 36 głosów.
  Najlepszy Moderator:
  1. @Bilu. - 207 głosów.
  2. @Ciastkowy* - 117 głosów.
  3. @Hinox - 111 głosów.
  4. @L4MP3K.dff - 110 głosów.
  5. @Kubula - 97 głosów.
  6. @Kozixon - 82 głosów.
  7. @veeniX - 79 głosów.
  8. @PardonsiK - 78 głosy.
  9. @OwOc - 71 głosów.
  10. @Ecstasy - 61 głosów.
  Najlepszy Administrator:
  1. @Princessa*  - 301 głosów.
  2. @Avenged.lua - 210 głosów.
  3. @Kubula - 130 głosów.
  4. @KropsoN - 99 głosów.
  5. @L4MP3K.dff - 90 głosy.
  6. @VenomeQ- 77 głosów.
  7. @Wiesi3k. - 76 głosów.
  8. @japkooo. - 66 głosów.
  9. @Drasiek - 52 głosy.
  10. @TheArasik. - 51 głosów.
  Najlepszy Starszy Administrator:
  1. @LuKi16 - 373 głosów.
  2. @Kenny.gg  - 232 głosów.
  3. @japkooo.  - 139 głosów.
  4. @Grzengol - 113 głosów.
  5. @Placuszek - 105 głosów.
  6. @Masellko - 100 głosów.
  7. @TheTomson - 75 głosów.
  Najlepszy Administrator RCON:
  1. @XQward - 438 głosów.
  2. @Greyna.gg - 253 głosy.
  3. @ZbyK.gg - 188 głosów.
  4. @DreeY - 177 głosów.
  5. @Zebra - 68 głosów.
  6. @hoopak_urlop - 63 głosy.
  Eventowiec miesiąca:
  1. @Reksio* - 102 głosy.
  2. @vakii - 70 głosów.
  3. @Princessa* - 63 głosy.
  4. @Dubaj - 54 głosów.
  5. @KavKa* - 36 głosów.
  6. @Verago. - 34 głosy.
  7. @Ciastkowy* - 28 głosów.
  8. @Hinox- 25 głosów.
  9. @LuKi16 - 16 głosów.
  10. @4Ever.- 15 głosów.
  Najlepsza frakcja:
  1. Transport of San Andreas - 210 głosów.
  2. San Andreas Police Department - 194 głosy.
  3. San Andreas Fire Department - 166 głosów.
  4. San Andreas Road Assistance - 135 głosów.
  5. San Andreas Medical Department - 52 głosy.
  Najlepszy pracownik frakcji:
  1. @zloty113 - 32 głosy.
  2. @KropsoN - 21 głosów.
  3. @DarkQueen - 20 głosów.
  4. @KajVis - 19 głosów.
  5. @Roxel - 18 głosów.
  6. @Owcaaa*, @FabianPl1 - 17 głosów.
  7. @Frapis, @Ferdel1111, @Aksiu - 16 głosów.
  8. @pawelosuwa- 15 głosów.
  9. @Sheeker, @Aza* - 13 głosów.
  10. @Nudzio., @NexiV. - 12 głosów.
  Najlepszy biznes:
  1. 4FIGHT - 107 głosów.
  2. 4Wars - 106 głosów.
  3. Radio 4Music - 101 głosów.
  4.  41 .St Mechanized Infantry Division - 62 głosów.
  5. Studio Filmowe 4Life - 54 głosy.
  6. Redakcja 4Life News - 41 głosów.
  7. Buildings4You - 18 głosów.
  8. YourCrazyWheel - 16 głosów.
  Najlepszy prezenter:.
  1. @NoLimit. - 99 głosów.
  2. @Hisia - 96 głosów.
  3. @Nivorm - 77 głosów.
  4. @Wantedmax - 69 głosów.
  5. @Emialski - 39 głosów.
  6. @gf7.FM - 38 głosów.
  7. @swi.der - 21 głosów.
  8. @Rozpacz @Dziubas* - 18 głosów.
  9. @K0perek - 14 głosów.
  10. @Reksio* - 13 głosów.
  Najlepszy Redaktor:
  1. @pawelik001 - 85 głosów.
  2. @Blender. - 64 głosy.
  3. @MateuszXQ - 54 głosy.
  4. @Deilo - 49 głosów.
  5. @Dudziak - 40 głosów.
  6. @cruzeN. - 29 głosów.
  7. @AdekUchiha* - 25 głosów.
  8. @Sheeker - 24 głosy.
  9. @Drasiek - 23 głosy.
  10. @Tomeczek. - 16 głosów.
  Najlepszy pracownik biznesu:
  1. @HefreyPL- 40 głosów.
  2. @Oker.- 21 głosów.
  3. @Tadziu @QumiK^,^ @Matias2525 @Aksiu- 20 głosów.
  4. @Szymsiorek - 18 głosów.
  5. @RIPSONx @Ferdel1111 @DarkQueen- 17 głosów.
  6. @sqah- 16 głosów.
  7. @Torix- 13 głosów.
  8. @KropsoN- 12 głosów.
  9. @Kozixon- 10 głosów.
  10. @Morfil @I_Was_There - 9 głosów.
  Najlepszy Lider:
  1. @kartovelek. - 158 głosów.
  2. @CampeQ - 151 głosów.
  3. @KAMIL720 - 142 głosy.
  4. @Masellko - 83 głosy.
  5. @HefreyPL @Grzengol - 15 głosów.
  6. @K0LMi - 9 głosów.
  7. @HaaQu*- 8 głosów.
  8. @pawelik001 @SpeedPower @NVXER- 7 głosów.
  9. @KropsoN- 6 głosów.
  10. @Torix @RIPSONx @MFifa @Kenny.gg - 3 głosy.
  Najlepsza organizacja:
  1. Olimp - 166 głosów.
  2. Empire - 54 głosy.
  3. Dirty Angels - 42 głosy.
  4. Poena Capitis - 32 głosy.
  5. SZACHY - 31 głosów.
  6. The Lost, LIDERZY - 24 głosy.
  7. Bloods - 22 głosy.
  8. La Cosa Nostra - 18 głosów.
  9. Dark Side - 16 głosów.
  10. Alamo - 13 głosów.
  Najbardziej pomocny gracz serwera:
  1. @Julia_Kubula- 32 głosy.
  2. @AdrianoItaliano- 25 głosów.
  3. @Sheeker - 23 głosy.
  4. @Bonus_RGB, @.Nati - 20 głosów.
  5. @Aksiu - 13 głosów.
  6. @asbesth - 12 głosów.
  7. @FabianPl1 - 10 głosów.
  8. @Owcaaa*, @M3Power;;]], @DarkQueen - 9 głosów.
  9. @kamilXDyou, @Inaf - 8 głosów.
  10. @sqah, @Verago., @Domciol - 7 głosów.
  Największy No-life Serwera (tutaj zdecydowałem się dać TOP 5, z tego względu, że byłoby za dużo osób na miejscach poniżej piątego):
  1. @Verago. - 147 głosów.
  2. @Michalix* - 17 głosów.
  3. @Krystian6076 - 12 głosów.
  4. @sqah, @Mata_Montana- 10 głosów.
  5. @kartovelek. - 8 głosów.
  Najbogatszy gracz:
  1. @adus12135 - 117 głosów.
  2. @CAT - 55 głosów.
  3. @Ciastkowy* - 32 głosy.
  4. @Bilu. - 28 głosów.
  5. @sqah- 26 głosów.
  6. @KropsoN - 25 głosów.
  7. @andi. - 15 głosów.
  8. @Hinox, @Domciol- 14 głosów.
  9. @veeniX - 13 głosów.
  10. @DanielRB - 12 głosów.
  Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  1. @Julia_Kubula @.Nati- 44 głosów.
  2. @ZbyK.gg - 39 głosy.
  3. @Inaf - 35 głosów.
  4. @asbesth- 25 głosów.
  5. @Kenny.gg - 23 głosy.
  6. @Argen - 21 głosów.
  7. @Kubula - 18 głosów.
  8. @Owcaaa* @BloodD- 16 głosów.
  9. @K0perek - 15 głosów.
  10. @koziolox10 @A$U$ - 14 głosów.
  Najlepsza aktualizacja (tutaj również zdecydowałem się dać tylko TOP 5):
  1. Nowy zasób mechanika (z dnia 05.02.2021) - 67 głosów.
  2. Odświeżony model Szpitala ze Stacją Pogotowia Ratunkowego (z dnia 15.05.2021) - 53 głosy.
  3. Nowe animacje dla Graczy (z dnia 21.04.2021) oraz nowe skiny dla Graczy Premium i Premium+ (z dnia 22.04.2021) - 22 głosów.
  4. Poprawki dla 11 modeli pojazdów (z dnia 8.03.2021) - 21 głosów.
  5. Odświeżony Panel Organizacji (z dnia 22.04.2021), oraz nowe osiedle mieszkalne w dzielnicy El Corona (z dnia 18.03.2021) - 17 głosów.
  Najlepsza praca na serwerze:
  1. Kopalnia - 188 głosów.
  2. Kurier - 170 głosów.
  3. Lawety - 132 głosy.
  4. Dodo - 10 głosów.
  5. Magazyn - 7 głosów.
  6. Sweepery, kosiarki - 5 głosów.

  Mam nadzieję, że taka ciekawostka wam się spodobało, jednakże to nie wszystko. W grudniu również odbędzie się podsumowanie roku 2021, nie tylko serwerowego, ale również redakcyjnego. Czyli ten temat zostanie odświeżony za 6 miesięcy. Jakiekolwiek błędy itp. zgłaszać na prywatnej wiadomości na forum, lub na Discord: pawelik001#6245. Miłego dnia

 12. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od meratPokaż swoją twarz   
  Hejcia!

  W trochę innej wersji.
  https://imgur.com/a/ayWsQP9
  Pokażcie buźki!
  @KropsoN @TwerkingMaster @Didi.. @[email protected] @LuKi16 @Kubula @Moszu @Princessa* @SpeedPower @Lusia*  @Dombao33
 13. 4Love
  DarkQueen przyznał reputację dla KropsoNWniosek o odbanowanie KropsoN ukarany przez 4Ever.   
  Login: KropSon
  Serial: BD9FD467F35520D89438E4F66B42C9B3
  Powód: Używanie bugów w celu powiększenia korzyści majątkowych
  Nick osoby nakładającej bana: @4Ever.
  Data otrzymania bana: 6.06.2021 15:20
  Długość bana: 60 dni.
  Opis sytuacji: Wszystko było i jest widoczne na nagraniach dowodowych, tak jak w przypadku paru innych tam osób, było ewidentnie widoczne że przepycham innych graczy również tak jak właśnie te inne osoby.
  Coś od siebie: Szczerze mówiąc nie ma co gdybać czy wymyślać, samego domku nie wykampiłem oraz nawet nie miałem zamiaru wykampić i myślę że odpowiednim dowodem na to jest to, iż dosłownie parę kroków wcześniej, posiadam taki sam identyczny. Chciała go natomiast inna osoba, z którą w tamtym momencie przebywałem na kanale Mumble, w celu zamieszkania obok mnie, a ja byłem tam tylko i wyłącznie w celu zablokowania blipu. Za sam czyn jak najbardziej przepraszam, a sama sytuacja się nie powtórzy, myślę że jestem wiarygodną osobą w tej kwestii i jest to oczywiste że szansy nie zmarnuję.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: Jest to pierwsza apelacja.
 14. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od InafWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez Thanks   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Wykorzystywanie błędów gry na strefie DM
  Nick osoby nakładającej bana: Thanks
  Data otrzymania bana: 02.06.2021
  Długość bana: 10 dni
  Opis sytuacji: Powodem mojego zbanowania jest wykorzystywanie tekstur/błędów gry na strefie bezprawia, jak już wyjaśniałam w skardze nie wiedziałam nawet o ich istnieniu, wskoczyłam tam przypadkowo i również nie wiedziałam jak z nich wyjść. Co do odpowiedzi w skardze, pomyślałam o tym by napisać raport by ktoś mnie wytepał, o /tpdm nie pomyślałam, ale na kanale otrzymałam odpowiedź że mogę wyjść tą samą drogą, tak więc to zrobiłam. Po wyjściu stał tam Nudzio, po czym w tym samym momencie zaczęliśmy do siebie ostrzał oraz zabiliśmy siebie nawzajem. Samo wskoczenie nie było celowe, a tym bardziej nie było żadnym wykorzystywaniem bugów oraz nie pomogło mi jakkolwiek w zabiciu owej osoby.. Gdybym wiedziała że owe tekstury istnieją i jest to zabronione, nie zrobiłabym tego, aczkolwiek był to czysty przypadek ponieważ cały czas biegłam w dodatku skacząc skacząc czym nagle moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w budynek. Była to jednorazowa, przypadkowa sytuacja, za co przepraszam oraz na przyszłość nie zostanie to ponownie użyte  przeze mnie w jakikolwiek sposób.
  Coś od siebie: Zacznę od tego, że nie zgadzam się z otrzymaną karą. Pierwszym i najważniejszym argumentem jest to, że w żaden sposób nie użyłam bugów/ błędów gry, wyskoczyłam z miejsca, którego nie znałam, obok stał Nudzio czego nie wiedziałam, dopiero wyskakując zobaczyłam skin kurczaka (bo takowy miał) i zabiliśmy się nawzajem. Nie wiedziałam nawet o istnieniu tego miejsca. Rozumiem jakby to było wiele minut, ale byłam tam ok. 40 sekund, nie wiedziałam jak wyjść, wspominałam już, że chciałam napisać report, ale dostałam informację, aby wyjść tą samą ścianką i tak też zrobiłam.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
 15. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 16. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 17. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 18. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od InafWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez Thanks   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Wykorzystywanie błędów gry na strefie DM
  Nick osoby nakładającej bana: Thanks
  Data otrzymania bana: 02.06.2021
  Długość bana: 10 dni
  Opis sytuacji: Powodem mojego zbanowania jest wykorzystywanie tekstur/błędów gry na strefie bezprawia, jak już wyjaśniałam w skardze nie wiedziałam nawet o ich istnieniu, wskoczyłam tam przypadkowo i również nie wiedziałam jak z nich wyjść. Co do odpowiedzi w skardze, pomyślałam o tym by napisać raport by ktoś mnie wytepał, o /tpdm nie pomyślałam, ale na kanale otrzymałam odpowiedź że mogę wyjść tą samą drogą, tak więc to zrobiłam. Po wyjściu stał tam Nudzio, po czym w tym samym momencie zaczęliśmy do siebie ostrzał oraz zabiliśmy siebie nawzajem. Samo wskoczenie nie było celowe, a tym bardziej nie było żadnym wykorzystywaniem bugów oraz nie pomogło mi jakkolwiek w zabiciu owej osoby.. Gdybym wiedziała że owe tekstury istnieją i jest to zabronione, nie zrobiłabym tego, aczkolwiek był to czysty przypadek ponieważ cały czas biegłam w dodatku skacząc skacząc czym nagle moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w budynek. Była to jednorazowa, przypadkowa sytuacja, za co przepraszam oraz na przyszłość nie zostanie to ponownie użyte  przeze mnie w jakikolwiek sposób.
  Coś od siebie: Zacznę od tego, że nie zgadzam się z otrzymaną karą. Pierwszym i najważniejszym argumentem jest to, że w żaden sposób nie użyłam bugów/ błędów gry, wyskoczyłam z miejsca, którego nie znałam, obok stał Nudzio czego nie wiedziałam, dopiero wyskakując zobaczyłam skin kurczaka (bo takowy miał) i zabiliśmy się nawzajem. Nie wiedziałam nawet o istnieniu tego miejsca. Rozumiem jakby to było wiele minut, ale byłam tam ok. 40 sekund, nie wiedziałam jak wyjść, wspominałam już, że chciałam napisać report, ale dostałam informację, aby wyjść tą samą ścianką i tak też zrobiłam.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
 19. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 20. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od InafWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez Thanks   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Wykorzystywanie błędów gry na strefie DM
  Nick osoby nakładającej bana: Thanks
  Data otrzymania bana: 02.06.2021
  Długość bana: 10 dni
  Opis sytuacji: Powodem mojego zbanowania jest wykorzystywanie tekstur/błędów gry na strefie bezprawia, jak już wyjaśniałam w skardze nie wiedziałam nawet o ich istnieniu, wskoczyłam tam przypadkowo i również nie wiedziałam jak z nich wyjść. Co do odpowiedzi w skardze, pomyślałam o tym by napisać raport by ktoś mnie wytepał, o /tpdm nie pomyślałam, ale na kanale otrzymałam odpowiedź że mogę wyjść tą samą drogą, tak więc to zrobiłam. Po wyjściu stał tam Nudzio, po czym w tym samym momencie zaczęliśmy do siebie ostrzał oraz zabiliśmy siebie nawzajem. Samo wskoczenie nie było celowe, a tym bardziej nie było żadnym wykorzystywaniem bugów oraz nie pomogło mi jakkolwiek w zabiciu owej osoby.. Gdybym wiedziała że owe tekstury istnieją i jest to zabronione, nie zrobiłabym tego, aczkolwiek był to czysty przypadek ponieważ cały czas biegłam w dodatku skacząc skacząc czym nagle moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w budynek. Była to jednorazowa, przypadkowa sytuacja, za co przepraszam oraz na przyszłość nie zostanie to ponownie użyte  przeze mnie w jakikolwiek sposób.
  Coś od siebie: Zacznę od tego, że nie zgadzam się z otrzymaną karą. Pierwszym i najważniejszym argumentem jest to, że w żaden sposób nie użyłam bugów/ błędów gry, wyskoczyłam z miejsca, którego nie znałam, obok stał Nudzio czego nie wiedziałam, dopiero wyskakując zobaczyłam skin kurczaka (bo takowy miał) i zabiliśmy się nawzajem. Nie wiedziałam nawet o istnieniu tego miejsca. Rozumiem jakby to było wiele minut, ale byłam tam ok. 40 sekund, nie wiedziałam jak wyjść, wspominałam już, że chciałam napisać report, ale dostałam informację, aby wyjść tą samą ścianką i tak też zrobiłam.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
 21. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od InafWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez Thanks   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Wykorzystywanie błędów gry na strefie DM
  Nick osoby nakładającej bana: Thanks
  Data otrzymania bana: 02.06.2021
  Długość bana: 10 dni
  Opis sytuacji: Powodem mojego zbanowania jest wykorzystywanie tekstur/błędów gry na strefie bezprawia, jak już wyjaśniałam w skardze nie wiedziałam nawet o ich istnieniu, wskoczyłam tam przypadkowo i również nie wiedziałam jak z nich wyjść. Co do odpowiedzi w skardze, pomyślałam o tym by napisać raport by ktoś mnie wytepał, o /tpdm nie pomyślałam, ale na kanale otrzymałam odpowiedź że mogę wyjść tą samą drogą, tak więc to zrobiłam. Po wyjściu stał tam Nudzio, po czym w tym samym momencie zaczęliśmy do siebie ostrzał oraz zabiliśmy siebie nawzajem. Samo wskoczenie nie było celowe, a tym bardziej nie było żadnym wykorzystywaniem bugów oraz nie pomogło mi jakkolwiek w zabiciu owej osoby.. Gdybym wiedziała że owe tekstury istnieją i jest to zabronione, nie zrobiłabym tego, aczkolwiek był to czysty przypadek ponieważ cały czas biegłam w dodatku skacząc skacząc czym nagle moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w budynek. Była to jednorazowa, przypadkowa sytuacja, za co przepraszam oraz na przyszłość nie zostanie to ponownie użyte  przeze mnie w jakikolwiek sposób.
  Coś od siebie: Zacznę od tego, że nie zgadzam się z otrzymaną karą. Pierwszym i najważniejszym argumentem jest to, że w żaden sposób nie użyłam bugów/ błędów gry, wyskoczyłam z miejsca, którego nie znałam, obok stał Nudzio czego nie wiedziałam, dopiero wyskakując zobaczyłam skin kurczaka (bo takowy miał) i zabiliśmy się nawzajem. Nie wiedziałam nawet o istnieniu tego miejsca. Rozumiem jakby to było wiele minut, ale byłam tam ok. 40 sekund, nie wiedziałam jak wyjść, wspominałam już, że chciałam napisać report, ale dostałam informację, aby wyjść tą samą ścianką i tak też zrobiłam.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
 22. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 23. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 24. 4Fun
  DarkQueen otrzymał reputację od SG*Skarga na DarkQueen.   
  Witam, zacznę może od tego jak wyglądał sam moment wskoczenia w rzekome "tekstury budynku", o których tak naprawdę dowiedziałam się dopiero w momencie, w którym tam się znalazłam, sama się zdziwiłam, nie wiedziałam jak z nich wyjść, chciałam nawet napisać raport by ktoś z administracji mnie wytepał, aczkolwiek na Mumblu otrzymałam informację żeby wyjść  tą samą ścianką. A więc, biegłam sobie z kolegą, od wejścia w kierunku autostrady, cały czas skacząc co z resztą widać na samym filmiku dowodowym, po czym  moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w tekstury, które nie wiedziałam nawet że istnieją i że da się tam wejść. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy się tam znalazłam, nie było to ani celowe, ani zamierzone.
  Co do samego zabicia, w momencie opuszczania tego dziwnego dla mnie miejsca zobaczyłam skin kurczaka, a że głównie strzelaliśmy się z Nudzio i resztą, a takowe skiny posiadali to rozpoczęłam ostrzał jak i on, co również widać na filmiku.
  W żaden sposób wskoczenie w takie miejsce gdzie nic nie widać, o którym się wcześniej nie wiedziało nie ułatwiło mi w żadnym stopniu gry na DM, w dodatku jaki jest sens wykorzystywania czegoś takiego skoro albo potrafi się strzelać albo nie.
 25. 4Love
  DarkQueen otrzymał reputację od InafWniosek o odbanowanie DarkQueen ukarana przez Thanks   
  Login: DarkQueen
  Serial: D67DFA0F7F083AFC809C1DF9FB7E5083
  Powód: Wykorzystywanie błędów gry na strefie DM
  Nick osoby nakładającej bana: Thanks
  Data otrzymania bana: 02.06.2021
  Długość bana: 10 dni
  Opis sytuacji: Powodem mojego zbanowania jest wykorzystywanie tekstur/błędów gry na strefie bezprawia, jak już wyjaśniałam w skardze nie wiedziałam nawet o ich istnieniu, wskoczyłam tam przypadkowo i również nie wiedziałam jak z nich wyjść. Co do odpowiedzi w skardze, pomyślałam o tym by napisać raport by ktoś mnie wytepał, o /tpdm nie pomyślałam, ale na kanale otrzymałam odpowiedź że mogę wyjść tą samą drogą, tak więc to zrobiłam. Po wyjściu stał tam Nudzio, po czym w tym samym momencie zaczęliśmy do siebie ostrzał oraz zabiliśmy siebie nawzajem. Samo wskoczenie nie było celowe, a tym bardziej nie było żadnym wykorzystywaniem bugów oraz nie pomogło mi jakkolwiek w zabiciu owej osoby.. Gdybym wiedziała że owe tekstury istnieją i jest to zabronione, nie zrobiłabym tego, aczkolwiek był to czysty przypadek ponieważ cały czas biegłam w dodatku skacząc skacząc czym nagle moja postać zaczęła się wspinać i wskoczyła w budynek. Była to jednorazowa, przypadkowa sytuacja, za co przepraszam oraz na przyszłość nie zostanie to ponownie użyte  przeze mnie w jakikolwiek sposób.
  Coś od siebie: Zacznę od tego, że nie zgadzam się z otrzymaną karą. Pierwszym i najważniejszym argumentem jest to, że w żaden sposób nie użyłam bugów/ błędów gry, wyskoczyłam z miejsca, którego nie znałam, obok stał Nudzio czego nie wiedziałam, dopiero wyskakując zobaczyłam skin kurczaka (bo takowy miał) i zabiliśmy się nawzajem. Nie wiedziałam nawet o istnieniu tego miejsca. Rozumiem jakby to było wiele minut, ale byłam tam ok. 40 sekund, nie wiedziałam jak wyjść, wspominałam już, że chciałam napisać report, ale dostałam informację, aby wyjść tą samą ścianką i tak też zrobiłam.
  Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności