Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana DreeY w dniu 5 Kwietnia 2022

Użytkownicy przyznają DreeY punkty reputacji!

O DreeY

  • Urodziny 14 Maja

W świecie gry

  • ID konta gracza 924
  • Nick DreeY
  • Data rejestracji 2015-03-30 12:31:19
  • Ostatnio widziany 2026-03-30 20:41:44
  • Łączny czas gry 2618 godz. 32 min.
  • Respekt
    2
    Life Points
    95398
    Punkty karne
    1679

Kontakt

  • Instagram:
    blazejek.xx
  • Snapchat:
    szeregowyblazej
  • Steam:
    DreeY

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Rzeszów, podkarpackie
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Ratownictwo Medyczne, Lotnictwo, Muzyka

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Modeler 3D serwera MTA4Life

Ostatnie wizyty

102 281 wyświetleń profilu

Osiągnięcia DreeY

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje DreeY

  1. Jest coś z modeli na serwerze, co według Was można by odświeżyć lub dodać? Chodzi mi głównie o skiny, obiekty statyczne lub pojazdy frakcyjne.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. DreeY

      DreeY

      Nie no, ja jestem bezstronny tylko odpowiem na propozycje koszar. Jak można oceniać coś, co byłeś w stanie zobaczyć 19 maja 2019 roku, kiedy to byłeś na serwerze ostatni raz. Panowie z SAFD prosze sie uspokoić. Czekam na dalsze propozycje.

    3. AdiK..

      AdiK..

      9 minut temu, Norbiwwk napisał:

      Ciekawe jakby ci się chałupa paliła co byś zrobił hmm? byli by pierwsi na miejscu, jeszcze by NIC za to nie wzięli, szacunku trochę. Widać, że twoje podejście do danych rzeczy bardzo dziecinne. :)

      Twoje podejście do czytania ze zrozumieniem też jest bardzo dziecinne. Napisałem, że nie szanuję OSP, które nic nie robią (tylko jakieś zawody, imprezy śmieszne itp.), a raczej taka jednostka, która nie posiada odpowiednio przeszkolonych członków, sprzętu, nie ugasiłaby mi raczej "chałupy". 

      Z tego miejsca polecam zapoznać się z raportem Najwyższej Izby Kontroli na temat OSP działających w Polsce.

      https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/osp-osp-nierowna.html

    4. driftz

      driftz

      @Norbiwwk ,, jedyna osoba, której tekstury koszar i one same się nie podobają'' XDDD świeci się to jak psu jajca 

    5. MrAsfurix

      MrAsfurix

      2 godziny temu, DreeY napisał:

      Jak można oceniać coś, co byłeś w stanie zobaczyć 19 maja 2019 roku, kiedy to byłeś na serwerze ostatni raz.

      Najwidoczniej jest to możliwe skoro jednak mi się nie podobają.

    6. lefji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin