Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana DreeY w dniu 5 Kwietnia 2022

Użytkownicy przyznają DreeY punkty reputacji!

O DreeY

  • Urodziny 14 Maja

W świecie gry

  • ID konta gracza 924
  • Nick DreeY
  • Data rejestracji 2015-03-30 12:31:19
  • Ostatnio widziany 2026-03-30 20:41:44
  • Łączny czas gry 2618 godz. 32 min.
  • Respekt
    2
    Life Points
    95398
    Punkty karne
    1679

Kontakt

  • Instagram:
    blazejek.xx
  • Snapchat:
    szeregowyblazej
  • Steam:
    DreeY

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Rzeszów, podkarpackie
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Ratownictwo Medyczne, Lotnictwo, Muzyka

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Modeler 3D serwera MTA4Life

Ostatnie wizyty

102 360 wyświetleń profilu

Osiągnięcia DreeY

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje DreeY

  1. Samsung A50 czy A70? Proszę tylko opinie na podane wyżej dwa telefony. Mam bardzo dobra ofertę różniącą się tylko o około 10 złoty, a całość jest bardzo przystępna w porównaniu do innych telefonów. <3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. JadaczPierogowRuskich

      JadaczPierogowRuskich

      gdzieś w lutym 2020 nowe samsungi a51/a71 wychodzą więc lepiej będzie poczekać moim zdaniem xd

    3. DreeY

      DreeY

      Myślałem nad tym, ale kurcze.. Potrzebuje nowego telefonu i nie chce sie męczyć ;P 

    4. DreeY

      DreeY

      Wezmę raczej A70, jutro jeszcze go rozeznam na żywo. Dziękuje wszystkim za opinie. Obawiam sie tylko że będzie troche za duży bo to jednak 6.7 Cala jest ;D

    5. FragusS

      FragusS

      Ja w ogóle zrezygnowałem z Samsung'ów i kupiłem Xaomi Redmi Note 7. Swoją drogą Xaomi to świetny telefon, spełnia wszystkie funkcje i działa bez zarzutów - nawet lepiej niż Samsung. Ma wiele więcej do zaoferowania, posiada o wiele więcej opcji. Bardzo polecam. Jestem zadowolony  z tego zakupu. Dlaczego zrezygnowałem z Samsung'a? Ponieważ już niejednokrotnie się zmagałem z różnymi problemami z telefonami tej marki.

    6. 13karoy

      13karoy

      Godzinę temu, JadaczPierogowRuskich napisał:

      gdzieś w lutym 2020 nowe samsungi a51/a71 wychodzą więc lepiej będzie poczekać moim zdaniem xd

      tak mozna czekac w nieskonczonosc

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin