-
Postów
333 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Dubaj
Spamer (4/4)
2,3 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Dubaj
-
F dla Danii
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
-
-
nie zesikajcie sie Anglia była lepsza w tym meczu patrząc na statystyki i zasłużyła na zwycięstwo, tylko ten karny był nie słuszny
-
Nikt tu nie napisał, że była gorsza ;))
Dania nie była drużyną, która miała być lepsza. Ukąsili, ale potem już nie pokazała za dużo. Niemniej jednak Anglia od początku tego turnieju pokazuje niewiele :)) -
