Witam serdecznie Komisje Spraw Frakcyjnych oraz wszystkich czytających ten wątek.
Piszę ten wniosek w sprawie zdjęcia z czarnej listy KSF, na który zostałem wpisany z powodu pełnienia ważnej roli na konkurencyjnym serwerze MTA w dniu 23 sierpnia 2022 roku.
Jestem w pełni świadomy, iż zostałem wpisany na tą listę tylko i wyłącznie z mojej winy i w tym wniosku chciałbym opisać dokładniej całą sytuację oraz spróbować przekonać was, drogą Komisje Spraw Frakcyjnych, że drugi raz takowa sytuacja się nie powtórzy.
Więc przechodząc do medium sprawy. Będąc w akademii frakcji San Andreas Medical Department napisałem odejście z szeregów owej frakcji, aby przejść na serwer mojego dobrego znajomego, z którym się znam trochę czasu. Niestety, lecz tutaj podkreślając z mojej winy pośpieszyliśmy się z nadaniem odpowiednich rang, będąc jeszcze w akademii frakcji SAMD. Wiem, że powinienem poczekać do zaakceptowania wniosku przez zarząd tamtejszej frakcji, lecz w tamtym momencie zależało mi najbardziej na jak najszybszym przejściu na inny serwer czym poskutkowało tym co aktualnie można zauważyć, czyli czarną listą KSF.
Od tamtejszej sytuacji minęło 9 miesięcy i przez ten okres zrozumiałem swój błąd, jaki popełniłem. Moja cierpliwość po prostu w tamtym momencie zawiodła. Przez najbliższe kilka miesięcy, miałem czas na zrozumienie swojego błędu i od około 7 miesięcy prowadzę rozgrywkę na waszym serwerze będąc w biznesie San Andreas Armed Forces. Przez ten okres starałem się udowodnić, iż zależy mi na rozgrywce na waszym serwerze będąc właśnie przez prawie cały ten okres w biznesie. Po tym czasie, jednak fajnie byłoby pograć w jakiejkolwiek frakcji, jako "oderwanie" od obowiązków, które mam w biznesie.
Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku o zdjęcie z czarnej listy KSF. Mogę obiecać, że będę dokładniej przestrzegał wszystkich zasad, jakie macie ustalone oraz owa sytuacja z mojej strony już się nigdy nie powtórzy. Będę oraz chce zaznaczyć wszystkim, iż pośpiech nigdy nie jest najlepszą formą do rozwiązania wszystkim spraw i może to się wiązać z negatywnymi skutkami.
Pozdrawiam - Killekowski