Skocz do zawartości

MajsterPan

Gracz
  • Postów

    894
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MajsterPan

  1. Revolt, NFS Underground 2 i LS 2009
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. MajsterPan

    Phoenix

    Siema! Chciałbym przedstawić wam odświeżonego Phoenix'a. Lista zmian: -nowy wygląd tylnych świateł (do wyboru ramki w kolorze szarym, kolor pierwszy pojazdu, czarne) -grill -dwie wersje bez dachu W sumie wiele się nie zmieniło, ale zawsze coś i może komuś się spodobają te szczegóły. Tutaj łapcie SS:
  5. Nie wiem próbowałeś od nowa zrobić bootowalny pendrive z systemem?
  6. Nick z serwera: MajsterPan Nick używany na Mumble: MajsterPan -nick tel MajsterPanKomp -nick komputera Ilość godzin przegranych na serwerze: 1444h Nazwa kanału: Budowa Majstra Nazwa podkanałów: Jeden robi reszta patrzy, Podpieramy Betoniarke Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: No hasło na kanał Podpieramy Betoniarke Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: No chyba ta Coś od siebie: No tak o normalnie budowa
  7. Pierdyknij jeszcze w paru miejscach trochę alphy albo parę elementów z chassis daj jako wariant co by wyglądało jakby kawałki progów odpadły
  8. Co do elegy wysłałem Ci wiadomość.
  9. Xiaomi lepsze hehe nie no tak poważnie to serio pomyśl nad jakimś xiaomi
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. To samo co wymyślił rother z odprowadzaniem kabla od sterownika. Nie zdziwiłbym się gdyby ledy w myszce były słabsze niż te w pasku. Narazie skłaniam się ku wykorzystaniu arduino. Dzięki temu mogę zrobić sobie full sterownik dołożyć moduł bluetooth i sterować wszystkim z telefonu. Jak dobrze wykombinuje to może uda się zrobić tak żeby wykrywało włączanie komputera i ograniczało sterowanie do zmiany koloru a efekt mniej więcej zsynchronizować z efektem w peryferiach.
  12. @Rother dobry plan aczkolwiek musiałbym wymienić ledy na takie którym wystarczy to napięcie z usb co zapewne zrobię przy budowie nowego stanowiska (wymiana stołu nowy układ itd) ale no jest ten problem nowych kabli od myszki do ledów gdzie chciałbym mieć jak najmniej kabli widocznych w przyszłości a także jest trochę strach ze coś za przeproszeniem zje*ie a myszka (jak dla mnie) nie jest tania.
  13. Jest jest. Może przedstawię swój pomysł a jak ktoś nie ma nic lepszego to trudno. Ogólnie planuje zrobić to na podstawie arduino. Zobaczę po jakim czasie od włączenia komputera zacznie świecić się led w myszce i zrobię odpowiedne opóźnienie a potem już z górki. Oddychanie ogarnę sterownikiem od ledów lub pokombinuje coś z tym arduino.
  14. Siema mam myszkę i klawiaturę roccat oraz ledy pod biurkiem. Ma ktoś pomysł jak zsynchronizować efekt oddychania myszki z ledami pod biurkiem? Ogólnie mam już pewien pomysł ale czekam może ktoś wymyśli coś lepszego
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Szkoda życia na spiny

    1. KRISU.
    2. Davlo

      Davlo

      fajnie jest się spinać, można popatrzeć na wybieg niezwykłych okazów gołodupców zwanych idiotami.

  20. Model: Cheetah ID: 19361 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 2353 km Dodatki: UP1, LPG 75l zielone podświetlenie licznika i zielone lampyCena: 740k lub zamiana za Elegy SS’y: Stoi na giełdzie w LV
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin