-
Postów
136 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od IcykDwujeczka za aktualizację statusu, Ale fajny piesio
Ale fajny piesio
-
✮ Aladyn przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, No hej, niektórzy z was, co jakiś czas, na kilka chwil tracą łączność z serwerem, cze
No hej, niektórzy z was, co jakiś czas, na kilka chwil tracą łączność z serwerem, czego skutkiem jest wyrzucenie z serwera. Problem ten dotyka jedną grupę osób, gdzie reszta nie posiada tego problemu. Jak udało nam się dowiedzieć, problem występuje po stronie operatora (OVH) i dotyczy on części jego serwerów. Problem jest złożony i jego naprawa wymaga czasu, dlatego tej nocy postaramy się o przeniesienie serwera na nową maszynę, na której problem nie powinien już występować. Czy rzeczywiście tak będzie? Nie mam pojęcia, zobaczymy po fakcie. Jednakże każdy robi co może by zażegnać ten problem. Gdy to się uda, zrobimy co w naszej mocy abym wynagrodzić wam ów problemy.
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adamox za aktualizację statusu, Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła 1. 2. Myślę że nie będę miał przez to prob
Pewna osoba w rozmowie ze mną cię obraziła
1.
2.
Myślę że nie będę miał przez to problemów bo bym nie chciał ale zszokowało mnie to jak on o tobie pisze wiec Cię informuje
Nawet poprosilem @Princessa* by Ci to przekazała gdyż nie wiedziałem jak to Tobie przekazać
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adi21cm za aktualizację statusu, Całej ekipie 4life życzę zdrowy Wesołych Świąt Wielkanocnych Bogosławieństwa Bożego R
Całej ekipie 4life życzę zdrowy Wesołych Świąt Wielkanocnych Bogosławieństwa Bożego Radości w Rodzinnym gronie i spokoju znacznego jajka oraz mokrego dyngusa
-
✮ Aladyn przyznał(a) reputację dla Iguana za aktualizację statusu, Ahh te niespełnione, serwerowe dusze... no co musicie próbować dalej (5:0 dla mnie )
Ahh te niespełnione, serwerowe dusze... no co musicie próbować dalej (5:0 dla mnie )
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ adi21cm za aktualizację statusu, Cześć Życzę wszystkim miłego dnia i piękniej pogody każdego dnia takiej jaka jest dzi
Cześć
Życzę wszystkim miłego dnia i piękniej pogody każdego dnia takiej jaka jest dzisiaj
Pozdrawiam
-
-
✮ Aladyn otrzymał(a) reputację od ✮ Budzik. za aktualizację statusu, Spoko ziomek z tego ziomala
Spoko ziomek z tego ziomala
-
✮ Aladyn przyznał(a) reputację dla lilkaczka za aktualizację statusu, powiem tak bardziej milego gracza nie wizdialem
powiem tak bardziej milego gracza nie wizdialem