-
Postów
68 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
opszt przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, @Marchel gdybyś mi wtedy mi nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki z
@Marchel gdybyś mi wtedy mi nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki za wskazanie drogi
https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt otrzymał(a) reputację od chadzu_ za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
opszt przyznał(a) reputację dla OlaVoga za aktualizację statusu, Jak tam być przegrywem bez życia prywatnego zatopiającego smutki w grze na 4life,troc
Jak tam być przegrywem bez życia prywatnego zatopiającego smutki w grze na 4life,trochę się o tobie dowiedziałem i powiem szczerze ze nie zazdroszcze ci zycia
-
opszt przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że n
Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że niektóre osoby, które robiły wszystko aby zamknąć naszą działalność dopięły swego. Niestety, aczkolwiek pojęcie wolne media na tym forum nie ma miejsca. Jest to trochę przykre że bez specjalnego działu , specjalnych przywilejów, na przysłowiowym kolanie robiłem rzeczy bardziej treściwe i bardziej ciekawsze niż osoby które dostały to na tacy, ale cóż takie życie. Serdecznie pozdrawiam całą redakcje 4LIFE NEWS, może za 5 lat dojdziecie tam gdzie ja doszedłem w 3 dni.
fred_perry
-
opszt przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
opszt przyznał(a) reputację dla ✮ Dubaj za aktualizację statusu, @mendyx. LEGEND! STREET EMPIRE: https://discord.gg/3ND7tR3k6d
@mendyx. LEGEND!
STREET EMPIRE:
https://discord.gg/3ND7tR3k6d
-
opszt przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Hi everyone, Grand Theft Auto VI will now release on Thursday, November 19, 2026. We
Hi everyone,
Grand Theft Auto VI will now release on Thursday, November 19, 2026.
We are sorry for adding additional time to what we realize has been a long wait, but these extra months will allow us to finish the game with the level of polish you have come to expect and deserve.
-
opszt przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, Witam, z tej strony Szalony Estrogen a w dzisiejszym wydaniu specjalnym przedstawię P
Witam, z tej strony Szalony Estrogen a w dzisiejszym wydaniu specjalnym przedstawię Państwu zgromadzonym przed teleodbiornikami historię pewnego ciekawego garażu na Los Santos Market! Zapraszam do lektury.
Jak co poniedziałek, od razu po tym jak wróciłem do swojego wynajmowanego mieszkania w Los Santos Conference Center, stwierdziłem że wypije shake'a bananowego i udam się na krótki spacer aby zaznać ostatnich ciepłych dni w hrabstwie Los Santos County. Założyłem na głowę swoje czarne Beats'y i ruszyłem spokojnym krokiem w kierunku Los Santos Market. Złapał mnie głód nikotynowy więc sięgnąłem do kieszeni spodni po paczke zielonych Newport'ów, zapalniczke BIC z rysunkiem kaczki i odpaliłem papierosa. Wtedy usłyszałem dziwny dźwięk...
Usłyszałem dziwny dźwięk, coś jakby muzyka, wydobywał się chyba z pierwszego garażu w kompleksie motoryzacyjnym na Los Santos Market. Słyszałem historie o tym że kiedyś w tej dzielnicy kręciło się dużo podejrzanych typków, a to ze względu na strefę bezprawia ale zawsze to bagatelizowałem. Przystawiłem swoje wielkie ucho do zimnej bramy garażowej, po czym jak grom z jasnego nieba drzwi nagle się otworzyły! Prawie dostałem zapaści serca!!
Okazało się że garaż należy do niejakiego Mirosława D. vel ''Misiek z Nadarzyna'', a dźwięki które mnie zaciekawiły to piosenkach Karramba który akurat ćwiczył przed koncertem w zakładzie karnym Łowicz. Pozwolił zrobić mi zdjęcia Toyoty Land Cruiser, starego VW Golfa II, i motocykla Jawa 125ccm. Niestety ''Misiek z Nadarzyna'' nie zgodził się na publikacje wizerunku aczkolwiek zapewnił mnie że jezeli ten materiał się przyjmie być może zgodzi się na coś à la wywiad. Dajcie znać czy artykuł wam się spodobał.