-
Postów
58 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang
https://www.siepomaga.pl/latwogang
-
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang
https://www.siepomaga.pl/latwogang
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang
https://www.siepomaga.pl/latwogang
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang
https://www.siepomaga.pl/latwogang
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, @Ulgi czy SAFD podejmie się odegrania takiego RP?
@Ulgi czy SAFD podejmie się odegrania takiego RP?
-
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, 1 like = 1 kieliszek wodki
1 like = 1 kieliszek wodki
-
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ borufka. za aktualizację statusu, Przypominam o wpłacaniu okej???? https://szczytnycel.pl/z/bilcza
Przypominam o wpłacaniu okej????
https://szczytnycel.pl/z/bilcza
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad
Witam Szanownych Graczy 4Life
Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!
-
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ UwUsnyWisielec2014 za aktualizację statusu, Wychowałem się kiedy śmieszną liczbą było 69 a nie 67. To jest gorsze niż bycie heter
Wychowałem się kiedy śmieszną liczbą było 69 a nie 67. To jest gorsze niż bycie hetero
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Nie zapominajmy nakarmić psiaka! https://nakarmpsa.olx.pl/
Nie zapominajmy nakarmić psiaka! https://nakarmpsa.olx.pl/
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ TrondoZPL* za aktualizację statusu, Przypominam że już jutro startuje kolejna akcja "Nakarm Psa z OLX" https://nakarmpsa.
Przypominam że już jutro startuje kolejna akcja "Nakarm Psa z OLX" https://nakarmpsa.olx.pl/
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz
Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, zbyk widzący ceje, które pytają kiedy dynie i fabuła
zbyk widzący ceje, które pytają kiedy dynie i fabuła
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ Mikrofalowka za aktualizację statusu, ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD #ChoroszczWita
ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD
#ChoroszczWita
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ Mikrofalowka za aktualizację statusu, ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD #ChoroszczWita
ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD
#ChoroszczWita
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ Mikrofalowka za aktualizację statusu, @Roni6 widzimy sie za kilka miesiecy misiu
@Roni6widzimy sie za kilka miesiecy misiu
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ Mikrofalowka za aktualizację statusu, ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD #ChoroszczWita
ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD
#ChoroszczWita
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Pizza - Czy Kebab -
Co byś wolał?
Pizza -
Czy
Kebab -
-
Roni6 przyznał(a) reputację dla ✮ .FIFKA za aktualizację statusu, esa panowie 950k na plus
esa panowie 950k na plus
-
Roni6 otrzymał(a) reputację od ✮ aphonix za aktualizację statusu, Zmiana nicku z Jadwiga Oficjalnie nic nie pomoże, bo i tak każdy wie kim jesteś
Zmiana nicku z Jadwiga Oficjalnie nic nie pomoże, bo i tak każdy wie kim jesteś