Skocz do zawartości

Roni6

Gracz
  • Postów

    58
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    Roni6 otrzymał(a) reputację od Pawi. za aktualizację statusu,   
  2. 4Love
    Roni6 otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang   
    https://www.siepomaga.pl/latwogang
  3. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla PolakoVskY* za aktualizację statusu,   
  4. 4Love
    Roni6 otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang   
    https://www.siepomaga.pl/latwogang
  5. 4Love
    Roni6 otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang   
    https://www.siepomaga.pl/latwogang
  6. 4Love
    Roni6 otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, https://www.siepomaga.pl/latwogang   
    https://www.siepomaga.pl/latwogang
  7. 4Fun
    Roni6 przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, @Ulgi czy SAFD podejmie się odegrania takiego RP?   
    @Ulgi czy SAFD podejmie się odegrania takiego RP?
     
  8. 4Sad
    Roni6 przyznał(a) reputację dla Pawi. za aktualizację statusu, Chuck Norris   
    Chuck Norris  
  9. 4Like
    Roni6 przyznał(a) reputację dla norsek za aktualizację statusu, 1 like = 1 kieliszek wodki   
    1 like = 1 kieliszek wodki
  10. 4Sad
    Roni6 przyznał(a) reputację dla TeKMistrz za aktualizację statusu, Rok bez ksieka   
    Rok bez ksieka

  11. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla borufka. za aktualizację statusu, Przypominam o wpłacaniu okej???? https://szczytnycel.pl/z/bilcza   
    Przypominam o wpłacaniu okej????
    https://szczytnycel.pl/z/bilcza
  12. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad   
    Witam Szanownych Graczy 4Life

    Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
    Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
    Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
    Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
    Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!



  13. 4Fun
    Roni6 przyznał(a) reputację dla aphonix za aktualizację statusu, Hej! Mamusiu?   
    Hej! Mamusiu?
  14. 4Like
    Roni6 przyznał(a) reputację dla UwUsnyWisielec2014 za aktualizację statusu, Wychowałem się kiedy śmieszną liczbą było 69 a nie 67. To jest gorsze niż bycie heter   
    Wychowałem się kiedy śmieszną liczbą było 69 a nie 67. To jest gorsze niż bycie hetero

     
  15. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla ZbyK.gg za aktualizację statusu, Nie zapominajmy nakarmić psiaka! https://nakarmpsa.olx.pl/   
    Nie zapominajmy nakarmić psiaka! https://nakarmpsa.olx.pl/ 
  16. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla TrondoZPL* za aktualizację statusu, Przypominam że już jutro startuje kolejna akcja "Nakarm Psa z OLX" https://nakarmpsa.   
    Przypominam że już jutro startuje kolejna akcja "Nakarm Psa z OLX" https://nakarmpsa.olx.pl/ 
  17. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz   
    Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz
  18. 4Fun
    Roni6 przyznał(a) reputację dla AdekUchiha za aktualizację statusu, zbyk widzący ceje, które pytają kiedy dynie i fabuła   
    zbyk widzący ceje,  które pytają kiedy dynie i fabuła


  19. 4Sad
    Roni6 otrzymał(a) reputację od Mikrofalowka za aktualizację statusu, ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD #ChoroszczWita   
    ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD
    #ChoroszczWita
  20. 4Sad
    Roni6 otrzymał(a) reputację od Mikrofalowka za aktualizację statusu, ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD #ChoroszczWita   
    ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD
    #ChoroszczWita
  21. 4Fun
    Roni6 przyznał(a) reputację dla Mikrofalowka za aktualizację statusu, @Roni6 widzimy sie za kilka miesiecy misiu   
    @Roni6widzimy sie za kilka miesiecy misiu
  22. 4Sad
    Roni6 otrzymał(a) reputację od Mikrofalowka za aktualizację statusu, ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD #ChoroszczWita   
    ten co kampi na domki w grze komputerowej o godzinie 03:46 w nocy xD
    #ChoroszczWita
  23. 4Love
    Roni6 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Pizza - Czy Kebab -   
    Co byś wolał?
    Pizza - 
    Czy
    Kebab - 
     
  24. 4Wow
    Roni6 przyznał(a) reputację dla .FIFKA za aktualizację statusu, esa panowie 950k na plus   
    esa panowie 950k na plus 
  25. 4Wow
    Roni6 otrzymał(a) reputację od aphonix za aktualizację statusu, Zmiana nicku z Jadwiga Oficjalnie nic nie pomoże, bo i tak każdy wie kim jesteś   
    Zmiana nicku z Jadwiga Oficjalnie nic nie pomoże, bo i tak każdy wie kim jesteś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin