-
Postów
80 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od Lenaxoxo za aktualizację statusu, Czyżby powrót na nasz kochany serwer kochana żono?
Czyżby powrót na nasz kochany serwer kochana żono?
-
✮ Lexusek przyznał(a) reputację dla ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Dziękuje za życzenia urodzinowe i prezencik @AcriZ @milosz^ @Najk* @Emajla @Kisiel55
Dziękuje za życzenia urodzinowe i prezencik
@AcriZ @milosz^ @Najk* @Emajla @Kisiel55 @Smite @Rafixdxd @kjex @Wysocki^ @TheLeon
@SprytsBeng @Lexusek @susz @usterka @TheChicken @kvbvzz @ReN^ @KaczorekJestem
-
✮ Lexusek przyznał(a) reputację dla Sopel. za aktualizację statusu, Bardzo nieładne zachowanie, przemyśl swoje słowa i całą sytuację i doinformuj się, co
Bardzo nieładne zachowanie, przemyśl swoje słowa i całą sytuację i doinformuj się, co trzeba zrobić, żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od nie.tak za aktualizację statusu, Boże jaki ty jesteś piękny na tym awatarze
Boże jaki ty jesteś piękny na tym awatarze
-
✮ Lexusek przyznał(a) reputację dla ✮ KNX za aktualizację statusu, Gratulacje @ZbyK.gg i @Greyna.gg na nowej drodze życia! SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI MIĘDZY WA
Gratulacje @ZbyK.gg i @Greyna.gg na nowej drodze życia! SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI MIĘDZY WAMI!
OBY 4Life istniał jak najdłużej!
Powodzenia Wam gołąbeczki RAZ JESZCZE! ! !
Piszcie do mnie jak by coś na pv dc. Zawsze popiszemy. Zawsze. . .
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ Adolf_Hyundai za aktualizację statusu, życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ Adolf_Hyundai za aktualizację statusu, życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ Adolf_Hyundai za aktualizację statusu, życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ Adolf_Hyundai za aktualizację statusu, życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ Adolf_Hyundai za aktualizację statusu, życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
-
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, możesz mówić co chcesz, twoje danie mi reakcji "haha" pod podaniem w rekrutacji na su
możesz mówić co chcesz, twoje danie mi reakcji "haha" pod podaniem w rekrutacji na supporta, traktuje jako nieoficjalne przyjęcie w szeregi Supportów, dzięki!
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Lexusek nie Leksiu, wjeżdżam na grubo harnaś i befsztyk
Lexusek nie Leksiu, wjeżdżam na grubo harnaś i befsztyk
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Jako całe YellowSquad chciałem przekazać wiadomość
Jako całe YellowSquad chciałem przekazać wiadomość
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Moje statystyki z 4life. Zobaczymy jak się zmienią przez ten rok https://www.youtube.
Moje statystyki z 4life. Zobaczymy jak się zmienią przez ten rok
https://www.youtube.com/post/UgkxoqE8mcqMjcWV13yZ8b54bkmy6f0MxAsI
-
✮ Lexusek przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, @Lexusek Czekam na suporta, i drunk streamy z robienia reportów.
@Lexusek Czekam na suporta, i drunk streamy z robienia reportów.
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od wonderxoxo za aktualizację statusu, chciałbym Cię zrobić na tylniej kanapie mojego eurosa
chciałbym Cię zrobić na tylniej kanapie mojego eurosa
-
-
-
-
-
-
-
✮ Lexusek przyznał(a) reputację dla ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, siner to vvz a vvz to Hexylo*
siner to vvz a vvz to Hexylo*
-
✮ Lexusek otrzymał(a) reputację od Zah3r1 za aktualizację statusu, SJEMA FILM KOZACKI WPADŁ MOŻNA FAJNOM FURKE WYGRAĆ, WBIJAJ BIERZ UDZIAŁ I MIŁEGO WIEC
SJEMA FILM KOZACKI WPADŁ MOŻNA FAJNOM FURKE WYGRAĆ, WBIJAJ BIERZ UDZIAŁ I MIŁEGO WIECZORKU ;33