Skocz do zawartości

Stryjek

Gracz
  • Postów

    59
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Stryjek

  1. Stryjek

    LOCK

    200k na rozruch
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Witam serdecznie, prosze o przywołanie aktu prawnego obowiązującego na serwerze który upoważnia SAPD do zabijania osób postronnych na strefie DM bez powodu, dodatkowo zwracam uwagę zarządowi na stosunek funkcjonariusza do oficjalnego wniosku skierowanego w stronę jego przełożonych. Mam podejrzenie że naruszył w ten sposób punkt II publicznego regulaminu frakcji. Pozdrawiam
  4. Nick funkcjonariusza: @sznapo. Data i godzina zdarzenia: 15:00 28.06.2024 Pełen opis sytuacji: Nieuzasadnione zabicie na dm, korzystanie z broni zakupionej w sklepie na sluzbie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/rKBA2gB Ja, Gombao zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. Witam szanownych członków i członkinie Komisji Spraw Frakcyjnych oraz czytelników Odnośnik do poprzedniej apelacji: Dnia 19.01.2022 zostałem wpisany na czarną listę KSF z powodu należenia do innej frakcji na serwerze RPG będąc jednocześnie w SAFD ( klik ). Nakreślając sytuację: będąc w SAMD na konkurencyjnym serwerze napisałem podanie do SAFD i się dostałem, byłem na kilku szkoleniach i wyleciałem z czarną listą KSF. Pragnę zaznaczyć że w SAMD miałem 5 stopień w hierachii także nie pełniłem tam znaczącej funkcji. Od momentu wpisania mnie na czarną listę minęły już ponad dwa lata, krótko po wpisaniu mnie na nią przestałem grać w MTA i wróciłem ok. 3-4 miesiące temu. Nigdy w mojej naturze nie było odwalanie, otrzymałem śladowe ilości kar patrząc na mój staż na serwerze. Wraz z powrotem moich chęci do gry nastąpiła również chęć dołączenia w szeregi jednej z serwerowych frakcji, tak aby urozmaicić sobie i innym rozgrywkę. Pragnę dostać szansę pokazania tego że zmieniłem swoje nastawienie do gry, moje czyny były niepotrzebne i z perspektywy czasu mogę je określić cwaniakowaniem. Przez ten czas sporo wydarzyło się w moim życiu, charakter zmienił mi się o 180 stopni, stąd też mój wniosek o zdjęcie mnie z czarnej listy.
  6. Stryjek

    x

    Lock, sprzedany
  7. Nie ucierpiał ponieważ w handlingach macie porządnie podbitą wagę tak abyście mogli taranować premierem hunta. Również czekam na wypowiedź ze strony waszego zarządu.
  8. Nick funkcjonariusza: Rogis_M4 Data i godzina zdarzenia: 15.06.2024 15:31 Pełen opis sytuacji: Jadąc autostradą lv funkcjonariusz dokonał na mnie celowego taranu oraz nie zapłacił za szkody. Poruszał się wtedy wyłącznie na sygnałach świetlnych więc zgodnie z art. 53 prawa o ruchu drogowym nie był pojazdem uprzywilejowanym. Dowód, który to potwierdza całe zajście: klik! Ja, Gombao zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin