-
Postów
115 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
-
-
-
-
-
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od opszt za aktualizację statusu, Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że n
Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że niektóre osoby, które robiły wszystko aby zamknąć naszą działalność dopięły swego. Niestety, aczkolwiek pojęcie wolne media na tym forum nie ma miejsca. Jest to trochę przykre że bez specjalnego działu , specjalnych przywilejów, na przysłowiowym kolanie robiłem rzeczy bardziej treściwe i bardziej ciekawsze niż osoby które dostały to na tacy, ale cóż takie życie. Serdecznie pozdrawiam całą redakcje 4LIFE NEWS, może za 5 lat dojdziecie tam gdzie ja doszedłem w 3 dni.
fred_perry
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od opszt za aktualizację statusu, Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że n
Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że niektóre osoby, które robiły wszystko aby zamknąć naszą działalność dopięły swego. Niestety, aczkolwiek pojęcie wolne media na tym forum nie ma miejsca. Jest to trochę przykre że bez specjalnego działu , specjalnych przywilejów, na przysłowiowym kolanie robiłem rzeczy bardziej treściwe i bardziej ciekawsze niż osoby które dostały to na tacy, ale cóż takie życie. Serdecznie pozdrawiam całą redakcje 4LIFE NEWS, może za 5 lat dojdziecie tam gdzie ja doszedłem w 3 dni.
fred_perry
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od opszt za aktualizację statusu, Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że n
Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że niektóre osoby, które robiły wszystko aby zamknąć naszą działalność dopięły swego. Niestety, aczkolwiek pojęcie wolne media na tym forum nie ma miejsca. Jest to trochę przykre że bez specjalnego działu , specjalnych przywilejów, na przysłowiowym kolanie robiłem rzeczy bardziej treściwe i bardziej ciekawsze niż osoby które dostały to na tacy, ale cóż takie życie. Serdecznie pozdrawiam całą redakcje 4LIFE NEWS, może za 5 lat dojdziecie tam gdzie ja doszedłem w 3 dni.
fred_perry
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od opszt za aktualizację statusu, Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że n
Gazeta Białostocka póki co wstrzymuje swoją działalność. Jest to spowodowane tym że niektóre osoby, które robiły wszystko aby zamknąć naszą działalność dopięły swego. Niestety, aczkolwiek pojęcie wolne media na tym forum nie ma miejsca. Jest to trochę przykre że bez specjalnego działu , specjalnych przywilejów, na przysłowiowym kolanie robiłem rzeczy bardziej treściwe i bardziej ciekawsze niż osoby które dostały to na tacy, ale cóż takie życie. Serdecznie pozdrawiam całą redakcje 4LIFE NEWS, może za 5 lat dojdziecie tam gdzie ja doszedłem w 3 dni.
fred_perry
-
czeski_film przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 14: Upadłem... Nie mogłem się opamiętać i musiałem spuścić nadmiar dziecionośne
Dzień 14: Upadłem... Nie mogłem się opamiętać i musiałem spuścić nadmiar dziecionośnego nektaru (sufit do przemalowania)
-
czeski_film przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 13: Udzieliłem zajebistego wywiadu dla gazety białostockiej
Dzień 13: Udzieliłem zajebistego wywiadu dla gazety białostockiej
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od Wantedmax za aktualizację statusu, serdecznie zapraszam na nowe wydanie gazety białostockiej
serdecznie zapraszam na nowe wydanie gazety białostockiej
-
czeski_film przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Jeśli jest ktoś z głogowa, zachęcam do skorzystania z ubera (bądź bolta :P)
Jeśli jest ktoś z głogowa, zachęcam do skorzystania z ubera (bądź bolta :P)
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od ✮ Kantex5 za aktualizację statusu, GAZETA BIAŁOSTOCKA - TWÓJ GŁOS JEST NAJWAŻNIEJSZY. Widzę że wywiad wam się spodobał,
GAZETA BIAŁOSTOCKA - TWÓJ GŁOS JEST NAJWAŻNIEJSZY.
Widzę że wywiad wam się spodobał, dajcie znać o czym chcielibyście przeczytać, ewentualnie z kim chcielibyście wywiad. Dołoże wszelkich starań aby wam, moim czytelnikom sprawić jak największą frajde z czytania. Każdy głos sie liczy i każda propozycja zostanie rozważona! Podziel się swoją opinią pod tym wpisem!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od ✮ Kantex5 za aktualizację statusu, GAZETA BIAŁOSTOCKA - TWÓJ GŁOS JEST NAJWAŻNIEJSZY. Widzę że wywiad wam się spodobał,
GAZETA BIAŁOSTOCKA - TWÓJ GŁOS JEST NAJWAŻNIEJSZY.
Widzę że wywiad wam się spodobał, dajcie znać o czym chcielibyście przeczytać, ewentualnie z kim chcielibyście wywiad. Dołoże wszelkich starań aby wam, moim czytelnikom sprawić jak największą frajde z czytania. Każdy głos sie liczy i każda propozycja zostanie rozważona! Podziel się swoją opinią pod tym wpisem!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od potwur za aktualizację statusu, takie nalesniki wcinam
takie nalesniki wcinam
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
czeski_film otrzymał(a) reputację od FryderykCzopen za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!