-
Postów
7 306 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
61 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Baker
Spamer (4/4)
10,5 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Baker
-
Jakie DLC do ETS 2 się opłaca kupić, a które omijać? (omijanie - syfiaste dlc)
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
kup najlepiej skandynawie going east i vila france
-
going east bardzo fajny jeśli chcesz dużo jeździć po Polsce, Skandynawia bardzo fajna, bardzo ładnie są zrobione drogi i cały teren, vive la france nie mam więc się nie wypowiadam, cabn accessories bardzo fajne można ozdobić kabine(bez modów), high power cargo pack też polecam dodaje dużo ładunków, a odradzam ci kupowania wheel tuning pack, bo naprawde dużo nie daje i jakoś to nie upiększa tira

-
Skandynawia polecam

-
Skandynawia,te takie dziadostwa do srodka ciezarowki i tuning bodajże.
-
going east i skandynawia
