Skocz do zawartości

EM3RES.

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez EM3RES.

  1. Dzięki wielkie za dzisiejsze RP mam nadzieje że będzie ich jeszcze więcej :D

  2. Idę tam skąd,
    wszyscy uciekają.
    Obawa przed śmiercią,
    największą zaletą człowieka,
    nie strażaka.

  3. No to co projekt sentka będzie robiony? :D<3 

    Pozdro dla kumatych cejotków :D :) 

  4. @Surfer*, @Mr.Sausage, @kubson90076, @Huberto. i oczywiście @XQward

    Życzę wam super spędzonego sylwka i oczywiście najlepszego nowego roku!
    1807009678_Beztytuu.png.b58c4c412a3748c2757cf875f7f33ef1.png

  5. Mmmm, a mysta lova, lova.

     

  6. Umc, umc, umc, czas tutaj wrócić przyjaciele! Tylko prawko oddadzą to zaczynam handel! Pozdrawiam serdecznie xD

  7. Model: Zion ID: 54195 Pojemność silnika: 2,2 Przebieg pojazdu: 18453 Dodatki: FT bez baku nitra up4 Cena: Offki Coś od siebie: Fajny zionik SS’y: Model: Alpha ID: 70576 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2064 Dodatki: Lampy Licznik up2 up3 klucze Felgi Cena: Offki Coś od siebie: Fajna alpha Ssy: Bedo potem //Wstawiam za @Mr.Sausage \\
  8. EM3RES.

    Cos do driftu

    Felaski i szybki 80%
  9. EM3RES.

    Cos do driftu

    Tej @Surfer* mam senta 1.6 sedan chcesz?
  10. EM3RES.

    Sell Club1.8!

    Odwołuje iż kończę z serwerkiem. Pa pa ❤️
  11. Podawałeś zaniżone ceny aby kupić taniej i zarobić Mnie nie oszukasz stammmmmmmmmpppppppppiiiiiiiiiiiiiii
  12. Co by tutaj się rozpisywać? Kończę styczność z 4l z powodów upadającej gospodarki bo nie ukrywając każdy wie że Administracja RCON ma mało czasu co się z tym równa serwer upada, graczy co raz mnie, bany bardzo częste, gracze sami wręcz zabijają tą społeczność bo uciekają na FiveM lub RageMP lecz nie ja! W planach mam zebrać ekipę i zrobić jeden porządny RP albo RPG. Do zobaczenia w przyszłości. @Surfer* - Do zobaczenia na MC bracie. Trzymaj Comeciora nie sprzedawaj bo jak wrócę i go nie będzie to się pogniewamy @Amebus* - Ty skończyłeś z prawkiem lecz widzimy się na innych serwerkach MTA @Bambo* - Pamiętam jeszcze starą org "Młode Wilki" w której się poznaliśmy @progenxd - Braciszku nie zapomnij o mnie! Może się jeszcze spotkamy na dalekiej drodze @Mr.Sausage - Handlarzyku kochany nie zapomnę ci tego Elegy 1.8 ELE FT @*MATIX* - Twojego sentusia ma Sasuage lecz fajnie nim się upala @AqUaZ - Dziękuje ci za tyle praweczek lecz następnych mi nie wlepisz @theMONS7ER - Podziękował za zabawę w org oraz nie odwalaj już na DM koleszko @stampii - Agent nie rób świerzych w bambuko na giełdach @Minotaur* - Dziękuje za szkolenia w SAMD (2018 Maj pamiętam) @PerkuleZ. - Dziękuje za wszystkie pożyczki pieniążków, pomagaj nowym jak i mi pomagałeś Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam , nie zmieniajcie się wszyscy i oby fajnie wam się grało na 4Life
  13. Model: Jester Pojemność silnika: 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: do 10k Cena: max do 250k Dodatki: Tak naprawdę może być czyścioch. Coś od siebie: Zapraszam z swoimi Suprami które sprzedajecie.
  14. @LOCK Sultan sprzedany lecz mam nową kozak furmankę!!
  15. Model: Fortune (526) ID: 62945 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 849,7km+ Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (L1 DREAM), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, lpg 75dm, szybki 20%, dodatkowy klucz x1.Cena: Po proszę o normalne offki! Coś od siebie: No lepszej fury do wożenia dupeczki nie widziałem!! Spokojnie poszycia nowe więc śladu nie będzie!! Pozderki dla kumatych! SS’y: https://imgur.com/a/ECfsMy2
  16. Ani tego ani tego nie chce poprosił bym dalej
  17. Oferta fajna ale nie lubię Sentów
  18. Model: Sultan (560) ID: 56227 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 4105,2km Dodatki: progi (1026), felgi (1080), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Offki Coś od siebie: Kozackie auto! Trzyma się drogi niczym F1! Cieplutko polecam sultany! SS’y: https://imgur.com/a/8SvN3Oc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin