SE1NU
-
Postów
77 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla Black.* za aktualizację statusu, fajny nick koliga
fajny nick koliga
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ vez,, za aktualizację statusu, Witam cie michale, kiedy będzie możliwość napisania apelacji jeżeli w ogóle taka bedz
Witam cie michale, kiedy będzie możliwość napisania apelacji jeżeli w ogóle taka bedzie??!!!!
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ kekap za aktualizację statusu, A więc tak, jutro pierwszy miesiąc na permie, w życiu tylko raz tak długo czekałem na
A więc tak, jutro pierwszy miesiąc na permie, w życiu tylko raz tak długo czekałem na minięcie kary w grze, a był to 30-dniowy ban za anty-afk, szczerze już tamto było lepsze niż ten perm, ale cóż, czekam dalej. Aktualnie se siedze i gram w Supermarket Simulator, słuchając jakiejś tam muzy z 2019 xD pozdro wszystkich graczów 4life, oraz dobrych ziomów @Pastex @XeVi* @WaszPan @bacheyst.cj
naura
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Licytacja konta premium WOŚP zakończyła się z kwotą 1775zł! Wielkie gratulacje i podz
Licytacja konta premium WOŚP zakończyła się z kwotą 1775zł! Wielkie gratulacje i podziękowania dla gracza @Piotrulla .
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, Podziękowania dla dobrych chłopaków dla dobrego chłopaka którzy wiedzieli że się uda
Podziękowania dla dobrych chłopaków dla dobrego chłopaka którzy wiedzieli że się uda się
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla MonDy187 za aktualizację statusu, @MonDy. odchodzi z frakcji na własne życzenie, tym samym dobrowolnie opuszcza grono C
@MonDy. odchodzi z frakcji na własne życzenie, tym samym dobrowolnie opuszcza grono Command Staff oraz rezygnuje z funkcji Investigative Staff Commander'a.
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla Hakiyo. za aktualizację statusu, @.franz nadal potrzebujesz mojej pomocy?
@.franz nadal potrzebujesz mojej pomocy?
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Ze względu na zmianę lokalizacji zmienia się Adres IP serwera mumble. W związku z tym
Ze względu na zmianę lokalizacji zmienia się Adres IP serwera mumble. W związku z tym nowy adres mumble to: 193.70.126.129:50006. W ciągu 24 godzin powinna również wszystkim już przepisać się domena m.mta4life.pl:50006.
Nowy serwer powinien charakteryzować się mniejszym opóźnieniem, gdyż ulokowany jest w Warszawie, gdzie poprzedni zlokalizowany był we Francji.
Dotychczasowy serwer jeszcze dziś zostanie wyłączony.
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla Cake_ za aktualizację statusu, Grubyyo pamietam cie jeszcze jak badboy. Gratuluje sukcesów m.in bycia jednocześnie w
Grubyyo pamietam cie jeszcze jak badboy. Gratuluje sukcesów m.in bycia jednocześnie we frakcji, w biznesie gazetowym i v lider organizacji. Jestem zaskoczony co udało Ci się osiągnąć. Życzę dalszych sukcesów stary DMowcu
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla burgundy za aktualizację statusu, Wbiłem i zagrałem z 15-20 minut na nowym DM. Miło się zaskoczyłem. Z minusów zdecydow
Wbiłem i zagrałem z 15-20 minut na nowym DM. Miło się zaskoczyłem.
Z minusów zdecydowanie;
- spora mapa i losowe teleporty po zginięciu, brak "centrum" w którym większość się dzieje (wcześniejszy wjazd na DM od Idlewood), przez co trzeba biegać po całej strefie szukając przeciwników,
- brak tp'ka na DM, trzeba jechać pod samą strefę,
- w niektórych miejscach poprawiłbym kolizję, wpadłem np w wrak chyba był to samolot, z którego trochę musiałem się natrudzić żeby wyjść,
- usunięty qbug (chociaż to może być i plus i minus, zależy dla kogo).
Z plusów;
- wjazdy na DM, jakieś dojebane tunele, sporo interiorów 3d, więc spoko się ukryć chociażby przed SAPD, spoko budynki, modelerzy zrobili serio dobrą robotę,
- zostaje się na DM po zginięciu,
- spoko sklep, trzeba grać aby mieć lepsze bronie, chociaż np nóż mógłby być od razu,
- no i DM zostawiony tak jak jest najlepszy, czyli czysto 4fun, konkurencyjne DM'y na których się prędzej zarabia niż strzela 4fun są tragiczne,
- jakaś /ewakuacja, w sumie to raczej nikt za bardzo tego nie będzie używać, ale git dodatek xD.
I w sumie po tych 15-20 minutach tyle zauważyłem, jak ktoś chce to może dać też swoje spostrzeżenia. Dobra robota.
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ KacpireZ za aktualizację statusu, (*) Dziękuje ci Sensei za sapd za wszystko za zarząd i tak dalej
(*)
Dziękuje ci Sensei za sapd za wszystko za zarząd
i tak dalej
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla MagicznyXerix. za aktualizację statusu, Nie masz co robic cj tylko hahah dajesz
Nie masz co robic cj tylko hahah dajesz
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla MagicznyXerix. za aktualizację statusu, Nie masz co robic cj tylko hahah dajesz
Nie masz co robic cj tylko hahah dajesz
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ mikrolud za aktualizację statusu, @andi. wyjezdza do Katowic.. Powtarzam Andi wyjezdza do Katowic!! Jak chcecie z nim z
@andi. wyjezdza do Katowic.. Powtarzam Andi wyjezdza do Katowic!! Jak chcecie z nim zdjecie to tam jedźcie!!
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Szanowny Administratorze LuKi16 Chciałbym podzielić się z Tobą swoimi obserwacjami do
Szanowny Administratorze LuKi16
Chciałbym podzielić się z Tobą swoimi obserwacjami dotyczącymi czasu, którym zmarnowałem na skargę. Z pewnym zaskoczeniem zauważyłem, że w bardzo krótkim czasie udało Ci się sprawdzić kilkunastu graczy.
Wiem, że jesteś zapracowanym administratorem. Dlatego doceniam Twój profesjonalizm i skuteczność w rozpatrywaniu skarg. Jednakże, mam pewne wątpliwości dotyczące szybkości, z jaką przeprowadziłeś te weryfikacje.
Pragnę podkreślić, że złożenie skargi wymagało ode mnie znacznej ilości czasu i wysiłku. Zależało mi na przedstawieniu szczegółów i dowodów w celu poparcia mojego zgłoszenia. Wydawało mi się, że w rezultacie proces rozpatrywania skargi zajmie więcej czasu. Zatem, obserwując szybkość Twoich działań, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że moja skarga nie została należycie uwzględniona.
Dziękuję Ci za poświęcony czas i mam nadzieję, że Twoje działania przyczynią się do poprawy jakości obsługi skarg.
Z poważaniem, Damian.
(Ten tekst został wygenerowany przez użytkownika goroncydamus)
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ kwazik* za aktualizację statusu, Informuję o skardze na forum
Informuję o skardze na forum
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, No se kupiłem w końcu nie
No se kupiłem w końcu nie
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ co? za aktualizację statusu, zarobki taxo jakie mi sie udalo uzyskac sultanem 2.2 w godzine 1lvl: kasa: 5500-180 p
zarobki taxo jakie mi sie udalo uzyskac sultanem 2.2 w godzine
1lvl:
kasa: 5500-180 paliwo = 5320pln bez 600+
xp: 1847
2lvl:
kasa: 6115-188paliwo=5927pln bez 600+
xp: 1843
3lvl:
kasa: 6993pln - 190pln paliwo = 6803pln bez 600+ z tym ze wydaje mi sie ze mialem bardzo fajne kursy dlatego taki wynik
xp: 1875
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ KacpireZ za aktualizację statusu, !!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!! Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Death
!!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!
Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Deathmatch pragnę wam wspomnieć oraz przypomnieć że niestety to mój koniec Podbijacza Dm, czyli oczywiście kończy się pewna Era na serwerze. Niestety odchodzę z rangi The Real Soldier of Deathmatch oraz przechodzę metamorfozę w grze. Przede wszystkim nie będzie już wracania z ak na dm na wojnę, ponieważ Administracja Rcon w ramach aktualizacji przenosi tą Strefę Deathmatch w inną lokalizację plus Ganton w Los Santos nie będzie już dłużej czerwoną strefą. Jak jest przypomnieć codzienności z dm w którym zaczynałem we wrześniu 2021, czyli przez półtora roku. Napady sapdów, ostrzał Drive by oraz moja ulubiona rzecz Qbug. Ogólnie pragnę wam podziękować wsyzstkim za wszystkie dni spędzone na dm, którymi z nimi strzelałem, a którego atakowałem. Pokażę wam teraz fotki które pierwszą zrobiłem a którą ostatnią.
wrzesień 2021-https://imgur.com/a/9lvSRbQ jako treningi i marzec 2023-https://imgur.com/a/UXJUNuQ jako hołd
A teraz wymienię dużo graczy którzy byli jak moją rodziną z dm oto one:
Moja ulubiona paczka dm:
@Stasiek.ACO @Rafalek.ACO @przemokoks @*-*PIOTREK*-* @MirekSpawacz oraz @qvv
Osoby które rywalizowałem lub kumplowałem ze mną na tej strefie:
@vertii @Bienieq @Dar_Kon @Fuzziak @_NoBiK_ @grubyyo @kondziolek @Starylisu @maciek2010PL @azbestuwa @Mlonskyy @Shadooweczek @Bialy.gg @jan0sik_
Oraz Osoby które lubiły mnie ścigać:
@Ceklosz @Sh4ddow @Kellus @s1zu @PanSzczepan @vanos @piuro
i to tyle z tego. Teraz to puszczę piosenkę dla hołdu Podbijacza dm który odchodzi a być może kiedyś wrócę. Także trzymajcie sie znajomi z dm.
It's time to say goodbye
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ ReaR za aktualizację statusu, DM nowy będzie na pustyni i z moich przypuszczeń dla gracza będzie system BW na DM po
DM nowy będzie na pustyni i z moich przypuszczeń dla gracza będzie system BW na DM pozdro
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ Addiction za aktualizację statusu, Zapraszam do zapoznania się z okolicznościowym materiałem filmowym opublikowanym z ok
Zapraszam do zapoznania się z okolicznościowym materiałem filmowym opublikowanym z okazji powrotu do struktur SAPD
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ ven1kz za aktualizację statusu, najsmutniejszy obrazek jaki zobaczylem
najsmutniejszy obrazek jaki zobaczylem
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ Maly_Karakan'TOPG za aktualizację statusu, Zapowiedz przed powrotem najlepszego DUETU! -->>
Zapowiedz przed powrotem najlepszego DUETU!
-->>
-
SE1NU przyznał(a) reputację dla ✮ Maly_Karakan'TOPG za aktualizację statusu, Siemanko! Powraca najsilniejszy duet w rap scenie, tym razem meldujemy się topowym hi
Siemanko!
Powraca najsilniejszy duet w rap scenie, tym razem meldujemy się topowym hitem w Naszym wykonaniu!
-