Czyżby zwiększenie ilości czasu na komputer stało się nie możliwe?
-Bierzmowanie w niedzielę,
- Szkoła, która wymaga teraz dużo nauki,
- Prawko w kwietniu,
Jeśli dalej tak będzie niestety, ale muszę opuścić rangę. Jak widać prawie nie ma mnie na serwerze, gdy mam chwilę muszę poświęcić czas na komis, który potrzebuje jeszcze kilku rzeczy.
Tym razem, gdy nic się nie zmieni będę musiał opuścić rangę na miesiąc, może 2.
Trzymajcie kciuki do weekendu podejmę decyzję :|