Skocz do zawartości

Theira

Gracz
  • Postów

    139
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Theira

  1. Theira

    Witam - Kertiz456

    Siemaneczko, theirak sie kłania
  2. Typ (avatar, sygnatura): sygnatura Tło: https://www.google.pl/search?q=sprytne+t%C5%82o&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjrmMSnnsnQAhUFGCwKHThIBNwQ_AUICCgB&biw=1280&bih=668#imgrc=iIy_zy_vhoWfKM%3A Napisy (tylko w przypadku sygny): theirak
  3. Typ (avatar, sygnatura): awatar Tło: https://www.google.pl/search?q=fajne+t%C5%82o&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj3ivn_ncnQAhUMDywKHZWBCWwQ_AUICCgB&biw=1280&bih=668#imgrc=ZzcASH18rSK2IM%3A
  4. Theira

    hihi

    wygryw XDDDD
  5. Pff i tak pozostaniesz grubasem Krul. :v
  6. Dla mnie supi, w sumie osoby zasługiwały więc why not
  7. Mało tych odejść, gdzie sie podzialiście ból duperzy? ;c

    1. zwyrtek

      zwyrtek

      Poczekaj nie wszyscy czytali jeszcze wyniki :D

  8. Theira

    Przerwa

    Czekałam na to XDDD i dzień stał się lepszy
  9. Zastanawiam sie, czy ludzie piszący skargi typu tej na Wujcia bądź Colę myślą. U nich chyba ten proces ma 'System error'.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Theira
    3. DaszeK

      DaszeK

      15 psc i jesteś w TSA ne egzaminatorze

    4. Theira

      Theira

      okurna, ty biere, kodzik ci wyśle na pw forum ok

    5. DaszeK
    6. sishatenjp

      sishatenjp

      KUR MIAŁEM PRZED CHWILĄ PSC, MOGŁEM IŚĆ DO TEGO WUJCIA

  10. słabego masz avatara, idź umrzyj plss

  11. Theira

    Gównoburza!

    Zabij sie pls ;v
  12. Halo, jestem zdesperowana kto gra w csgoł

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. DaszeK
    3. Krul.wd

      Krul.wd

      Żodyn nie zagro żodyn

    4. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Ja bym zagrał ale tam nie można zabierać prawek ani dawać mute :/

    5. Theira

      Theira

      Asfrufix nie bonć taki zimny drań

    6. sishatenjp

      sishatenjp

      shadhhahahahahahdhhahahha

  13. STO LAT STO LAT Sishaten.

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      STO LATUW STO LATUW NIECH ZYJE A KTO THESISHATEENSHSNSMEN

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Za, może wreszcie byłoby jakieś zorganizowane wojsko na serwerze. Oby rekoni sie zgodzili.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Wszystkiego najlepszego jeszcze raz najgorszy rekonie. Życzę lepszych skryptów, o wiele lepszych. :v

    1. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Nienawidzę Cię XD

      Dzięki ;3

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin