Skocz do zawartości

Owcaaa*

Gracz
  • Postów

    157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Cześć znowu robię comeback ale nie na długo to po prostu z nudów   
    Cześć znowu robię comeback ale nie na długo to po prostu z nudów 
  2. 4Sad
    Owcaaa* przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, ktos widzial tych zbujuw?   
    ktos widzial tych zbujuw?
     
  3. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od MisiekplTeam za aktualizację statusu, Ej jak coś to Kielce w gazie dalej   
    Ej jak coś to Kielce w gazie dalej 
  4. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od MisiekplTeam za aktualizację statusu, Ej jak coś to Kielce w gazie dalej   
    Ej jak coś to Kielce w gazie dalej 
  5. 4Love
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Cześć, żyje.   
    Cześć, żyje. 
  6. 4Love
    Owcaaa* przyznał(a) reputację dla WarninG. za aktualizację statusu, Kiedyś to było, teraz to nie ma...   
    Kiedyś to było, teraz to nie ma...
  7. 4Sad
    Owcaaa* przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, dziękuję   
    dziękuję
  8. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Hall nah   
    Hall nah 
  9. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Hall nah   
    Hall nah 
  10. 4Sad
    Owcaaa* przyznał(a) reputację dla WarninG. za aktualizację statusu, Dzisiaj Barcelona przechodzi do finału Ligi Mistrzów.   
    Dzisiaj Barcelona przechodzi do finału Ligi Mistrzów.
  11. 4Fun
    Owcaaa* przyznał(a) reputację dla WarninG. za aktualizację statusu, Kocham Lamine Yamala, jak byłem w jego wieku grałem tak samo, ale przez kontuzję musi   
    Kocham Lamine Yamala, jak byłem w jego wieku grałem tak samo, ale przez kontuzję musiałem przestać ;/
  12. 4Love
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, 11 na karku ciężkie życie 3 przedszkolaka   
    11 na karku ciężkie życie 3 przedszkolaka 
  13. 4Love
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, 11 na karku ciężkie życie 3 przedszkolaka   
    11 na karku ciężkie życie 3 przedszkolaka 
  14. 4Love
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, 11 na karku ciężkie życie 3 przedszkolaka   
    11 na karku ciężkie życie 3 przedszkolaka 
  15. 4Sad
    Owcaaa* przyznał(a) reputację dla WarninG. za aktualizację statusu, @ven1kz Dzisiaj Barcelona 3:0 Real Madryt, róbcie screeny   
    @ven1kz Dzisiaj Barcelona 3:0 Real Madryt, róbcie screeny
  16. 4Angry
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, B?   
    B?
  17. 4Angry
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, B?   
    B?
  18. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  19. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  20. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  21. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  22. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  23. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  24. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
  25. 4Wow
    Owcaaa* otrzymał(a) reputację od WarninG. za aktualizację statusu, Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol   
    Ej wchodzę dziś na 4l po 2 latach lol
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin