-
Postów
8 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom
Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom)
Oznaczam widocznych na filmie: @veizzo @Bob*
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom
Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom)
Oznaczam widocznych na filmie: @veizzo @Bob*
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom
Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom)
Oznaczam widocznych na filmie: @veizzo @Bob*
-
Kasy otrzymał(a) reputację od blaki za aktualizację statusu, Pamięta ktoś tego grubego ulańca?
Pamięta ktoś tego grubego ulańca?
-
Kasy otrzymał(a) reputację od blaki za aktualizację statusu, Pamięta ktoś tego grubego ulańca?
Pamięta ktoś tego grubego ulańca?
-
-
-
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ LilBoy za aktualizację statusu, GTA VI w końcu nadchodzi! Zapraszam Was na materiał związany z GTA VI, ale w innym tr
GTA VI w końcu nadchodzi! Zapraszam Was na materiał związany z GTA VI, ale w innym trochę temacie...
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ Patrykkk222 za aktualizację statusu, Wróciłem ostatnio do gry. 160 godzin i już zapomniałem gdzie się Parking Policyjny zn
Wróciłem ostatnio do gry. 160 godzin i już zapomniałem gdzie się Parking Policyjny znajduje. Legenda głosi, że dalej szukam
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ Patrykkk222 za aktualizację statusu, Wróciłem ostatnio do gry. 160 godzin i już zapomniałem gdzie się Parking Policyjny zn
Wróciłem ostatnio do gry. 160 godzin i już zapomniałem gdzie się Parking Policyjny znajduje. Legenda głosi, że dalej szukam
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ LukMech za aktualizację statusu, Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałe
Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałem i po konsultacji z osobami którym pomagam wysyłam post. Zapraszam na Instagrama i do kontaktu!
https://www.instagram.com/p/C0M9Fw7LFmA
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ LukMech za aktualizację statusu, Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałe
Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałem i po konsultacji z osobami którym pomagam wysyłam post. Zapraszam na Instagrama i do kontaktu!
https://www.instagram.com/p/C0M9Fw7LFmA
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ LukMech za aktualizację statusu, Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałe
Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałem i po konsultacji z osobami którym pomagam wysyłam post. Zapraszam na Instagrama i do kontaktu!
https://www.instagram.com/p/C0M9Fw7LFmA
-
Kasy otrzymał(a) reputację od MonDy187 za aktualizację statusu, Ja tu tylko zaglądam.
Ja tu tylko zaglądam.
-
Kasy otrzymał(a) reputację od MonDy187 za aktualizację statusu, Ja tu tylko zaglądam.
Ja tu tylko zaglądam.
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ Patrykkk222 za aktualizację statusu, Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś mus
Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś musi mnie w końcu rozpoznać.
Czasem się czuję jakbym tu kilka dekad nie był
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ Patrykkk222 za aktualizację statusu, Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś mus
Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś musi mnie w końcu rozpoznać.
Czasem się czuję jakbym tu kilka dekad nie był
-
Kasy otrzymał(a) reputację od ✮ Patrykkk222 za aktualizację statusu, Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś mus
Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś musi mnie w końcu rozpoznać.
Czasem się czuję jakbym tu kilka dekad nie był
-
Kasy otrzymał(a) reputację od Pawi. za aktualizację statusu, Sylwester zakończony piękną piosenką. Trance nie ginie
Sylwester zakończony piękną piosenką. Trance nie ginie
-
Kasy otrzymał(a) reputację od Enqu. za aktualizację statusu, Dziękuję za pierwszy zlot na 4Music! @WilczU* , @Starylisu , @En_QuFBI , @AkihikoFBI
Dziękuję za pierwszy zlot na 4Music!
@WilczU*, @Starylisu, @En_QuFBI, @AkihikoFBI, @Bogess, @Szymson11, @adam252, @RozrzutnikGnoju, @Podolski, @Yakuza_EG6, @kamil0xp
I dziękuję wszystkim za wszystko na audycji!
https://imgur.com/a/lHUybWI
-
Kasy otrzymał(a) reputację od dominiksr za aktualizację statusu, Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg . Pośmiejmy się!
Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg. Pośmiejmy się!
-
Kasy otrzymał(a) reputację od dominiksr za aktualizację statusu, Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg . Pośmiejmy się!
Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg. Pośmiejmy się!
-
Kasy otrzymał(a) reputację od dominiksr za aktualizację statusu, Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg . Pośmiejmy się!
Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg. Pośmiejmy się!
-
Kasy otrzymał(a) reputację od pap1ez* za aktualizację statusu, Hej, dziś w zupełnie innej sprawie. Proszę Was o pomoc! Mogę na Was liczyć?
Hej, dziś w zupełnie innej sprawie. Proszę Was o pomoc! Mogę na Was liczyć?