Skocz do zawartości

grubyyo

Gracz
  • Postów

    441
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez grubyyo

  1. dalej nie potrzebuje sgt mao jak za taka perełke nie, dzięki
  2. Model: Schafter (4802) ID: 116709 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3512,1km Dodatki: felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Wojak ), kolor felg (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: offki Coś od siebie: Fajny wuz SS’y: https://imgur.com/a/i58FkII
  3. Równy ten dm ;D
    uzUp6hk.png

    1. n1mek

      n1mek

      żalezy kiedy wbijesz bo jak rano to nie licz ze bendzie 10 osób ja jak wbilem raz o 16 to bylo 57 osób chyba rekord po otwarciu. 

       

    2. n1mek

      n1mek

      żalezy kiedy wbijesz bo jak rano to nie licz ze bendzie 10 osób ja jak wbilem raz o 16 to bylo 57 osób chyba rekord po otwarciu. 

       

    3. grubyyo

      grubyyo

      Bardziej mi w tym wpisie chodziło o pokazanie, że aktualnie (słabi) gracze na dm mają jeszcze bardziej utrudnioną rozgrywkę bo wcześniej mieli chociaż granaty lub ak

    4. Marek_Zlomiarz

      Marek_Zlomiarz

      nowy dm kiczka wg mnie, miejsce slabe, brak broni ogolnie po poscigu mozna bylo fajna akcje zrobic a teraz..

  4. 01.04.2023 ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @tlumica_lsn. odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @mefedroniage zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 29.03.2023 ★ Z przyjemnością informujemy, iż @vro dołącza do organizacji na rangę Recruit. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Ordinary Member @skrzynka zostaje wyrzucony oraz wpisany na czarną listę organizacji, za całkowity brak kultury w stronę Zarządu jak i innych członków organizacji. ★
  7. RPG na dm oddaje.

    Teraz czekamy na czołgi i samoloty ;)

  8. grubyyo

    Screeny z innych Gier :>

    Przechodzenie wieśka poraz 5
  9. no elo elo ja nie mam fałdolców

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin