Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
21 Czerwca
19 Czerwca
17 Czerwca
16 Czerwca
8 Czerwca
203
Zobacz wszystkie aktualizacje Pudel
dzień #3 wysyłania losowego gówna podczas siedzenia na banie za sam nie wiem co
Kendall.
czituw nie uzywaj to nie bedzie bana hehe pozdro
zainstaluj se nowego windowsa tak o pyk i nowy serial elegancko i bedzie smigac
✮ Pudel
tyle że ja czitów żadnych nie używam xd tylko idiota używałby cheatów mając przegrane 5k godzin
Dostał bana a później był na serwerze, napisz do niego moze Ci pomoze:
ty, jest to myśl dzięki kendall, napiszę do gostka
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin