-
Postów
77 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla Erti* za aktualizację statusu, Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żał
Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żałuję ani minuty. Poznałem w ciul zarąbistych ludzi i spędziłem z nimi wiele godzin na MM, DC bądź po prostu na serwerze. Chciałbym wszystkim podziękować za ten czas, w pierwszej kolejności osobom takim jak: @Komornik_Maciek @KlasycznyFilip @HomiK* @Wiktoria.Bungee @Milas @Dzinold*Których poznałem przypadkiem na serwerze, a teraz z czystym sumieniem mogę ich nazwać przyjaciółmi, nie tylko na 4life, ale i w życiu prywatnym. Podziękowania należą się też osobom takim jak: @xsiunc @D4mianQ @Bl4ck11.^ @Greem @Pomarancza @kacpi22545 @Marsherox @Akselek @Gercio @Gercio @im8yearsold @wojtiTM @WujekPiotrus @NoVoQ @Dani3L0 @grubyyo @Freszu1 @Sn3jku @Yodus @KierowcaTocki @glowka336 @Kalafior* @GB59 @Kamilube @Jxchu @AdmineQQ @Michal220 @Ciasioo @Matro.ATC @Snorlax* @KubaX @Serg* @Mai @Killekowski @kondziolek @damianek657 @pepsiak01 @p3gani @Atryk. @Wr77zeR* @Lumbago @.Mich4U @hjpr @PolskaWedka @lotus2 @WhitePL @Rafi115 @Laykxs @Nels0n @hykio @dwayneee @fizu. @Huzzi @Venomus @Dyndylihno @_TVARDYYY_ @.Dejw. @WielkiChop @Jerry* @Janusz* @Kurzi @Rotator* @Polixon @LUVR @ahabyy Dziękuję wam za czas spędzony na duty SAFD, jak i SAAF, a także poza służbą. Co do ciebie @Argen chciałbym podziękować za propozycję napisania apelacji za parę miesięcy, ale jednak nie skorzystam, z racji że za parę miesięcy średnio będę miał czas na rozgrywkę. Jeżeli moja wypowiedź, którą napisałem do jednego z członków SAFD, faktycznie cię uraziła, to cię przepraszam i chciałbym zapewnić, iż została ona napisana w 100% w formie żartu, z racji mojej niecierpliwości, gdyż zależało mi na rozgrywce na serwerze. Mimo że pozbawiłeś mnie możliwości gry (podkreślę, że słusznie), mimo tej sytuacji życzę tobie, jak i wszystkim osobom oznaczonym oraz wszystkim, o których zapomniałem w mojej wypowiedzi, powodzenia w dalszej rozgrywce na 4life, jak i w życiu prywatnym. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób liczyli na mój powrót na serwer, ale niestety taki moment nie nastąpi. Nie zobaczycie mnie też na innych pseudolach, bo z mojej perspektywy 4life nie ma żadnej wartej uwagi konkurencji. Dodatkowo chciałbym dodać, że zarząd SAFD nie do końca uczciwie się zachowuje względem KSF i RCON, gdyż kłamią im w żywe oczy. Tutaj zostawię potwierdzenia od aktualnych oraz byłych członków SAFD, zarówno postawionych na kluczowych stanowiskach, jak i zwykłych szeregowych. Jeżeli ktoś się zainteresuje tą sprawą, to w wiadomości prywatnej na DC lub forum chętnie podeślę nieocenzurowane wiadomości, aby zweryfikować, że te osoby faktycznie były lub są we frakcji. https://imgur.com/a/UVNK84C i zastanawia mnie czy zachowanie Vlidera SAFD jest godne podziwu? https://imgur.com/a/AQVlzLF pozostawie te decyzje administracji i innym. może ktos sie sprawą zainteresuje. Raz jeszcze dziekuje wszystkim i 3majcie sie // Erti*
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od Bansheelatwo za aktualizację statusu, Pozdro włam bansheelatwo
Pozdro włam bansheelatwo
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od Bansheelatwo za aktualizację statusu, Pozdro włam bansheelatwo
Pozdro włam bansheelatwo
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od 21nels0n za aktualizację statusu, Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z
Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej
@repceZ @Nels0n @47Mobilasty47 @aBlue @heavy @Astreek @ARCHIE1979fc @MICHULAS @Kessos @GumiS* @[GM]herbata @Centuss @Kr3YBe @Kalak07 @Eteer_ @Inoo @Yakuzza @Venomus @Berqu @Akselek @matek74pl @YoungManiek @FranoRosso @nukeee @Chwala @Yellowstone @_Wentyl_ @Nugetss @Legancki_Baor @Diablo43 @wuoas_ @Simon* @Gercio @SoxTine @Bendzamin_Ferreiro @barka @WeeNeeQ @Petarda. @adson. -
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od 21nels0n za aktualizację statusu, Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z
Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej
@repceZ @Nels0n @47Mobilasty47 @aBlue @heavy @Astreek @ARCHIE1979fc @MICHULAS @Kessos @GumiS* @[GM]herbata @Centuss @Kr3YBe @Kalak07 @Eteer_ @Inoo @Yakuzza @Venomus @Berqu @Akselek @matek74pl @YoungManiek @FranoRosso @nukeee @Chwala @Yellowstone @_Wentyl_ @Nugetss @Legancki_Baor @Diablo43 @wuoas_ @Simon* @Gercio @SoxTine @Bendzamin_Ferreiro @barka @WeeNeeQ @Petarda. @adson. -
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od 21nels0n za aktualizację statusu, Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z
Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej
@repceZ @Nels0n @47Mobilasty47 @aBlue @heavy @Astreek @ARCHIE1979fc @MICHULAS @Kessos @GumiS* @[GM]herbata @Centuss @Kr3YBe @Kalak07 @Eteer_ @Inoo @Yakuzza @Venomus @Berqu @Akselek @matek74pl @YoungManiek @FranoRosso @nukeee @Chwala @Yellowstone @_Wentyl_ @Nugetss @Legancki_Baor @Diablo43 @wuoas_ @Simon* @Gercio @SoxTine @Bendzamin_Ferreiro @barka @WeeNeeQ @Petarda. @adson. -
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od 21nels0n za aktualizację statusu, Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z
Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej
@repceZ @Nels0n @47Mobilasty47 @aBlue @heavy @Astreek @ARCHIE1979fc @MICHULAS @Kessos @GumiS* @[GM]herbata @Centuss @Kr3YBe @Kalak07 @Eteer_ @Inoo @Yakuzza @Venomus @Berqu @Akselek @matek74pl @YoungManiek @FranoRosso @nukeee @Chwala @Yellowstone @_Wentyl_ @Nugetss @Legancki_Baor @Diablo43 @wuoas_ @Simon* @Gercio @SoxTine @Bendzamin_Ferreiro @barka @WeeNeeQ @Petarda. @adson. -
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od 21nels0n za aktualizację statusu, Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z
Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej
@repceZ @Nels0n @47Mobilasty47 @aBlue @heavy @Astreek @ARCHIE1979fc @MICHULAS @Kessos @GumiS* @[GM]herbata @Centuss @Kr3YBe @Kalak07 @Eteer_ @Inoo @Yakuzza @Venomus @Berqu @Akselek @matek74pl @YoungManiek @FranoRosso @nukeee @Chwala @Yellowstone @_Wentyl_ @Nugetss @Legancki_Baor @Diablo43 @wuoas_ @Simon* @Gercio @SoxTine @Bendzamin_Ferreiro @barka @WeeNeeQ @Petarda. @adson. -
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od 21nels0n za aktualizację statusu, Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z
Witam nowych akademików w naszych skromnych szeregach! Mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej
@repceZ @Nels0n @47Mobilasty47 @aBlue @heavy @Astreek @ARCHIE1979fc @MICHULAS @Kessos @GumiS* @[GM]herbata @Centuss @Kr3YBe @Kalak07 @Eteer_ @Inoo @Yakuzza @Venomus @Berqu @Akselek @matek74pl @YoungManiek @FranoRosso @nukeee @Chwala @Yellowstone @_Wentyl_ @Nugetss @Legancki_Baor @Diablo43 @wuoas_ @Simon* @Gercio @SoxTine @Bendzamin_Ferreiro @barka @WeeNeeQ @Petarda. @adson. -
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla marchewa* za aktualizację statusu, @MoE @zyrafa @Nezzi @Sabek_69_ @yeeciok* @pabloescobaro69 @FullaN @Krystek-_- @Sebix7
@MoE
@zyrafa
@Nezzi
@Sabek_69_
@yeeciok*
@pabloescobaro69
@FullaN
@Krystek-_-
@Sebix79_Game
@|Diesel|
@Crunchips*
@Szlifierka_Bosch
@M@rcus
@Broszko
@Freszu1
@kekap
@z4jvc
@KwasieK.exe
@ML0DY.JMM
@imol
@Erti2137
@fordzik
@Legancki_Baor
@TaQ
@NIC_RAM
@El.
@Frezuu
@GG.
@Gawronn*
@Bl4ck11.^
Witam nowych elewów, gratulacje i powodzenia
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od Marszal_ za aktualizację statusu, 1. @Vajtekk ✓ 2. @MarcelOW 3. @bagieta_bolec ✓ 4. @Kesper_ ✓ 5. @worsaac ✓ 6. @Rafi11
1. @Vajtekk ✓
2. @MarcelOW
3. @bagieta_bolec ✓
4. @Kesper_ ✓
5. @worsaac ✓
6. @Rafi115 ✓
7. @Striksu ✓
8. @napleciar ✓
9. @1necron1 ✓
10. @kwaczlis
11. @majfek ✓
12. @Xx_Matthew_xX ✓
13. @Vasti ✓
14. @Bzyku87 ✓
15. @Dony ✓
16. @Marszal_ ✓
17. @Handrastyczny* ✓
18. @marynczuk
19. @barox123 ✓
20. @Bl4ck11.^ ✓
21. @NiesamowityBoB ✓
22. @Kadecior2115 ✓
23. @Stanowski06 ✓
24. @lolo125 ✓
25. @Drutozz ✓
26. @Venomus
No to moi mili. Widzimy się na akademi!
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla ✮ Domiss za aktualizację statusu, No i pierwsze 100k za nami.
No i pierwsze 100k za nami.
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla Froxiks za aktualizację statusu, Siema odzywam się bo ostatnio wygrałem konkurs i nie przekazałeś mi jeszcze nagrody j
Siema odzywam się bo ostatnio wygrałem konkurs i nie przekazałeś mi jeszcze nagrody jak coś to mój PID to 315486
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla ✮ LuKi16 za aktualizację statusu, Dobry Wieczór, na serwerze występują problemy z grywalnością, skontaktowaliśmy się z
Dobry Wieczór, na serwerze występują problemy z grywalnością, skontaktowaliśmy się z hostingiem - otrzymaliśmy odpowiedź, iż problem występuje po stronie naszego operatora. Nie posiadamy jeszcze żadnych informacji na temat tego kiedy problem może ustać. O ewentualnej rekompensacie będziemy myśleć w momencie gdy problem zostanie rozwiązany.
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od okode za aktualizację statusu, Pozdrawiam wróżbistę https://imgur.com/a/iqhFF2R
Pozdrawiam wróżbistę
https://imgur.com/a/iqhFF2R
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od okode za aktualizację statusu, Pozdrawiam wróżbistę https://imgur.com/a/iqhFF2R
Pozdrawiam wróżbistę
https://imgur.com/a/iqhFF2R
-
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla ZineX. za aktualizację statusu, No, panowie gratulacje!!! Widzimy się na S1
No, panowie gratulacje!!! Widzimy się na S1
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od kozaktv za aktualizację statusu, Widzimy się proszę państwa na S1
Widzimy się proszę państwa na S1
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od kozaktv za aktualizację statusu, Widzimy się proszę państwa na S1
Widzimy się proszę państwa na S1
-
Bl4ck11.^ otrzymał(a) reputację od kozaktv za aktualizację statusu, Widzimy się proszę państwa na S1
Widzimy się proszę państwa na S1
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla ✮ grubyyo za aktualizację statusu, Gratuluję wszystkim. Powodzenia na s1
Gratuluję wszystkim.
Powodzenia na s1
-
-
Bl4ck11.^ przyznał(a) reputację dla ✮ Byialy* za aktualizację statusu, Gratulację nowym Pielęgniarzom i Pielęgniarkom SAMD!
Gratulację nowym Pielęgniarzom i Pielęgniarkom SAMD!
-