-
Postów
3 373 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KavKa*
Spamer (4/4)
2,4 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KavKa*
-
Dzień Dobry, prosiłbym o unbana z powodu AFK, ponieważ chciałem sobie iść do kuchni zrobić jeść i ustawiłem sobie jabłko na klawiszu W, dlatego bo nie chciałem aby mnie wyrzuciło z gry i okazało się, że jak przyszedłem to dostałem bana na 30 dni i w dodatku miaem zakupione premium i wszystko sie marnuje dlatego chciałbym przeprosić za ową sytuację i Pozdrawiam Administrację! oraz byłem na kurierze i nie chciałem tam znowu na nowo jechac i myślałem, że jeżeli zostawie na chwilę komputer, to sie nic nie stanie...
Nick: TheSlayer1920_Rwięcej sie to nie powtórzy!
