Skocz do zawartości

vapur

Gracz
  • Postów

    181
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O vapur

  • Urodziny 07.09.2005

W świecie gry

  • ID konta gracza 220906
  • Nick vapur
  • Data rejestracji 2020-07-02 22:39:10
  • Ostatnio widziany 2026-06-08 00:46:03
  • Łączny czas gry 1607 godz. 54 min.
  • Organizacja Bloods
  • ➜ Ranga Bloods Councillor ★
  • Respekt
    8
    Life Points
    19059
    Punkty karne
    1321

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Yellow Bell Golf Course
  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Bloods Top ♛

Ostatnie wizyty

25 526 wyświetleń profilu

Osiągnięcia vapur

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

815

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje vapur

  1. Serwer byłby lepszy gdyby nie grupa „sprzedawczyków” 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. AdekUchiha
    3. vapur

      vapur

      Gram raz na jakis czas, ale coraz gorzej z społecznością MTA. Zamiast sobie ludzie pomagać wolą utrudniać gierkę. Nie wspominam o odwalaczach, bo takich nalezy oczywiscie banowac. Chodzi mi o pierdoły, typu przypadkowy Taran, bądź napisanie wulgaryzmu. Ty chciałbyś zapłacić, a on woli abyś wyleciał z prawkiem. 

      Nie ma co oszukiwać, tak teraz jest. @AdekUchiha
       

    4. AdekUchiha

      AdekUchiha

      @vapur W takich przypadkach, zgadzam się jak najbardziej. Zwykłe wpadki nie mające na celu utrudniania rozgrywki powinny być wybaczalne.

    5. oliwek.rozwalka

      oliwek.rozwalka

      Tak ja dziś wjechałem popsutym autem na giełdę i typ mi auto pcha i mówi wyjazd zepsutym xdd to ja go przejeżdżam izginoł i pisze mi na pm że bana mam xddd jakieś jaja to są pzdr vapur trzymaj się @vapur

    6. Mun_Cium_Pan
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin