-
Postów
181 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia vapur
Zaawansowany użytkownik (3/4)
815
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje vapur
-
Serwer byłby lepszy gdyby nie grupa „sprzedawczyków”
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
Jak dla kogo xD
-
Gram raz na jakis czas, ale coraz gorzej z społecznością MTA. Zamiast sobie ludzie pomagać wolą utrudniać gierkę. Nie wspominam o odwalaczach, bo takich nalezy oczywiscie banowac. Chodzi mi o pierdoły, typu przypadkowy Taran, bądź napisanie wulgaryzmu. Ty chciałbyś zapłacić, a on woli abyś wyleciał z prawkiem.
Nie ma co oszukiwać, tak teraz jest. @AdekUchiha
-
-
-
