Skocz do zawartości

Idus*

Gracz
  • Postów

    63
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Idus*

  1. Model: Flash ID: 22254 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 10144,4km Dodatki: spoiler (1049), progi (1051), wlot -dach (1053), atrapa nitro (1010), felgi (1079), wydech (1046), przedni zderzak (1153), tylny zderzak (1151), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( CIVIC), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%)Butla LPG: 50 litrów Cena: 650k do nego Coś od siebie: fajne autko z projektu i niske ID SS’y: https://imgur.com/a/hL2L1zN
  2. Model: Huntley ID: 76060 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 42k Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Louda ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), LPG75, BAK90, klucz Cena: offki Coś od siebie: Fajne autko pod eTransa lub do offroadu SS’y: https://imgur.com/a/JwBxRvH
  3. Model: Huntley ID: 76060 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 42k Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Louda ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), LPG75, BAK90, klucz Cena: offki Coś od siebie: Fajne autko pod eTransa lub do offroadu SS’y: https://imgur.com/a/JwBxRvH
  4. Model: Comet ID: 90146 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 19k km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (CJ zaju ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), LPG75, BAK90. Cena: offki Coś od siebie: Piękny comecik na carrotach SS’y: https://imgur.com/a/gvF7QeG
  5. Model: Comet ID: 90146 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 19k km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (CJ zaju ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), LPG75, BAK90. Cena: offki Coś od siebie: Piękny comecik na carrotach SS’y: Dodam ok. 23
  6. Model: Sabre ID: 15931 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6.5k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1078), tablica rejestracyjna (JS BAZA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (60%), lpg50 Cena: offki Coś od siebie: Niższe ID, unikatowe lampy Jagody, unikatowy licznik Fuksja. SS’y: https://imgur.com/a/pignXfK
  7. Model: Sabre ID: 15931 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6.5k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1078), tablica rejestracyjna (JS BAZA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (60%), lpg50 Cena: offki Coś od siebie: Niższe ID, unikatowe lampy Jagody, unikatowy licznik Fuksja. SS’y: https://imgur.com/a/pignXfK
  8. Model: Sabre ID: 15931 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6.5k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1078), tablica rejestracyjna (JS BAZA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (60%), lpg50 Cena: offki Coś od siebie: Niższe ID, unikatowe lampy Jagody, unikatowy licznik Fuksja. SS’y: https://imgur.com/a/pignXfK
  9. Model: Sabre ID: 15931 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6.5k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1078), tablica rejestracyjna (JS BAZA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (60%), lpg50 Cena: offki Coś od siebie: Niższe ID, unikatowe lampy Jagody, unikatowy licznik Fuksja. SS’y: https://imgur.com/a/pignXfK
  10. Model: Sabre ID: 15931 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6.5k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1078), tablica rejestracyjna (JS BAZA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (60%), lpg50 Cena: offki Coś od siebie: Niższe ID, unikatowe lampy Jagody, unikatowy licznik Fuksja. SS’y: https://imgur.com/a/pignXfK
  11. Idus*

    sprzedane

    Sprzedane, do zamknięcia
  12. Tak jak pisałem, raz stałem o krok od pojazdu, raz stałem trochę dalej bo po prostu krążyłem obok auta ale ciągle przy nim byłem. Druga sprawa, nie chodzi mi o to że auta nieprawidłowo zaparkowane nie powinny być zabierane bo powinny, tylko chodzi mi o to że moim zdaniem powinniście być wyrozumiali i najpierw zapytać się osoby której pojazd jest źle zaparkowany czy mógłby odjechać czy w jakikolwiek inny sposób spróbować się dogadać a nie że ty Speedrun robisz i w ciągu 30 sekund zrobisz ss'a z suszarki, założysz blokadę, wciągniesz auto na lawetę i już jesteś kilometr od giełdy.
  13. Okej, w takim razie nie zauważyłem tej blokady i przepraszam za fałszywe oskarżenia. Niestety jednak ale wprowadzasz teraz zarząd w błąd, nie ma mowy o jakimkolwiek przeglądaniu giełdy z mojej strony ponieważ ciągle stałem przy pojeździe, czy był to odstęp jednego kroku od pojazdu czy pięciu nie wiem, ponieważ co chwilę się ruszałem ale ciągle byłem w obrębie ok. 5 metrów od pojazdu i w przypadku jakiejś konieczności, mógłbym odjechać. Teraz natomiast nasuwa mi się jedno zasadnicze pytanie, co wam przeszkadzają auta które nie ingerują w żaden sposób na poruszanie się na giełdzie i stoją w miejscach co prawda nie wyznaczonych do parkingu aczkolwiek w bezpiecznych nie blokujących niczego? Przecież giełda jest zawalona autami a to że ktoś sobie stanie na chodniku czy gdzieś indziej to chyba nic złego?
  14. Szczęść Boże po raz kolejny, na załączonym przez Ciebie screenie dobrze widać że nie ma mnie w pojeździe ponieważ sam w skardze wspomniałem iż kręciłem się ciągle obok pojazdu więc ten argument do wywalenia z twojej strony. Drugą kwestią jest fakt, że zabierając już ten pojazd nie założyłeś nawet blokady na koło i w momencie gdy wsiadłem do pojazdu i próbowałem do Ciebie napisać ty wstawiłeś pojazd na lawetę i mnie olałeś, zacząłeś uciekać z tym pojazdem na parking policyjny jakby miał ci ktoś zaraz zabrać ten pojazd abyś nie zarobił 24PLN za wsadzenie go na pp. Jeżeli już zabierasz te pojazdy to wykonuj chociaż swoje obowiązki, ja rozumiem że w natłoku RP nie jest wymagane ale blokadę na koło należało by założyć. Dziękuje, tyle z mojej strony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin