Skocz do zawartości

RemV

Gracz
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RemV

  1. 1kk banshee na normalny start
  2. RemV

    @LOCK

    Model: ElegyID: 30397Pojemność silnika: 2.0Przebieg pojazdu: 16kDodatki: UP1 | UP2 |Lampy i licznik zielone | LPG 50l | OGRCena: 720k do małego nego Coś od siebie: Jeśli ktoś jest zainteresowany poważnie to zapraszam na privSS’y: później
  3. Chłop co ma zapłon i życzenia noworoczne w lutym składa Siemasz kompanie do picia
  4. RemV

    lock

    I jeśli chcesz to jest ona nadal aktualna, więc jeśli byś się zdecydował to wbijaj
  5. Model: Stretch ID: 15942 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~ 21k Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1097), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (LV 15942), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 75/75, Przyciemnienie szyb (20%), dodatkowy klucz(x1). Cena: Oferty Coś od siebie: Piękna limuzyna. Jest ona 20 na serwerze, z czego 17 jest na zerowaniu, a jedna jest na koncie RCONa, wiec jest to druga dostępna limka ma serwie. Pojazd posiada zamontowane lampy, które są niedostępne w kompo: Science Blue. Jest tylko jeden pojazd aktywny na tych lampach (ta limuzyna). Ogólnie są tylko 3 pojazdy na tych lampach łącznie z moją limuzyną, ale te dwa są na zerowaniu. Limuzyna ta pomieści 8 osób wraz z kieroewcą. SS
  6. 1.31 i wraca do właściciela
  7. RemV

    Zamykamy

    @Bombel15 Zamykamy
  8. RemV

    Turismo 2.2

    Wymiana za infka 2.2 FT bez nitra i up2, lampy te same co w turku +dopłata dla mnie (o ile chcesz infka, jeśli Jo, to co do dopłaty pisz priv)
  9. RemV

    lock

    Mój błąd 250k
  10. RemV

    Śliczna ZR-350 2.2

    Sprzedana już, a boży chłopak nie napisał, taką ofertę dostał
  11. RemV

    Do zamknięcia

    Model: Sabre SportID: 6190Pojemność silnika: 2.4Przebieg pojazdu: 26kDodatki: FT bez nitra, baku, atrapy [Lampy laguny] Cena: offkiCoś od siebie: Najchętniej zamienię na cometa+dopłata dla mnie. Jeśli ktoś podchodzi poważnie do kupna to zapraszam na priv w celu składania ofert. SS’y: jutro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin