Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
Wczoraj o 10:12
Niedziela o 20:29
9 Czerwca
5 Czerwca
552
Zobacz wszystkie aktualizacje EloBenc6969
Dwa j.polskie pod rzond... dramat
EloBenc6969
Dobra już nie ma es?
✮ MateuszXQ
Wiem, jak to jest, sam jutro mam na dzień dobry dwa języki polskie pod rząd
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin