Cześć, z racji, że na ten moment nie ma jeszcze możliwości, aby usunąć zapisane konfiguracje w warsztacie podglądowym z poziomu gry, to pomyślałem, że przyda się taki poradnik.
Żeby usunąć zapisane konfiguracje, na początek musimy przejść do miejsca, w którym mamy zainstalowane MTA.
Domyślnie jest to "C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5".
Następnie udajemy się do następujących katalogów:
mods -> deathmatch -> resources -> 4l-j-vehicle_lookup
Interesuje nas plik o nazwie "saved_vehicle_config.xml", to właśnie w nim są zapisane nasze konfiguracje, aby się ich pozbyć, to wystarczy usunąć ten plik i połączyć się z serwerem.
Jeśli nie chcemy usuwać wszystkich konfiguracji, to otwieramy ten plik za pomocą np. notatnika i szukamy tej, której chcemy się pozbyć, są one w takiej kolejności, jak mieliśmy w warsztacie.
Fraza <cfg veh_model="ID" oznacza konfiguracje dla danego modelu pojazdu, pomocna może tutaj okazać się ta strona KLIK.
Przykład:
Mam zapisane konfiguracje Bulleta, Sultana i Glendale. Załóżmy, że chciałbym usunąć Sultana, którego ID modelu to "560".
Otwieram plik "saved_vehicle_config.xml" i szukam tam frazy <cfg veh_model="560", po czym całą ją usuwam.
Plik zapisujemy i łączymy się z serwerem.
Mam nadzieję, że ten poradnik pomoże, chociażby kilku osobom ;-)