-
Postów
364 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Kibol1908.
Spamer (4/4)
303
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Kibol1908.
-
Czy kiedykolwiek wrócą stare czasy,stara ekipa świetna zabawa, odwalanie, śmianie się? ("Stara ekipa" - Oxy, ZmK, Luna, Bitek, SP, ZRK, Lukos, Bolek, Cola, Rudy, stachu, szender)

-
Jezeli chcieli by wrocic to jest to mozliwe. Pamietam jak na ev wygralem flasha full viz od Oxego.. Prawko od ZmK.. Szendera od gendera wyzywalem ahh.. Ale ranga nie jest po to zeby odwalac. Smiech jak najbardziej, ale nie odwalanie:D Chyba ze na mapie eventowej

-
Mozliwe jest to kiedy oni beda chcieli wrocic, i zgraja od nowa sie razem.
-
Nie martw się. Ja wróciłem <3
-
