Skocz do zawartości

Kibol1908.

Gracz
  • Postów

    364
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O Kibol1908.

  • Urodziny 16.04.1999

W świecie gry

  • ID konta gracza 222
  • Nick Kibol1908.
  • Data rejestracji 2015-03-27 20:44:00
  • Ostatnio widziany 2026-06-21 12:13:00
  • Łączny czas gry 1302 godz. 54 min.
  • Organizacja Black Roses
  • ➜ Ranga Rose Circle ★
  • Biznes 4Wars
  • ➜ Ranga Opiekun
  • Frakcja SA Medical Department
  • ➜ Ranga Zastepca Ordynatora
  • Respekt
    -77
    Life Points
    19808
    Punkty karne
    182

Kontakt

  • Discord
    jesuselita

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Łódź
  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

7 500 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kibol1908.

Spamer

Spamer (4/4)

303

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Kibol1908.

  1. Czy kiedykolwiek wrócą stare czasy,stara ekipa świetna zabawa, odwalanie, śmianie się? ("Stara ekipa" - Oxy, ZmK, Luna, Bitek, SP, ZRK, Lukos, Bolek, Cola, Rudy, stachu, szender) :(

    1. Gemini.

      Gemini.

      Jezeli chcieli by wrocic to jest to mozliwe. Pamietam jak na ev wygralem flasha full viz od Oxego.. Prawko od ZmK.. Szendera od gendera wyzywalem ahh.. Ale ranga nie jest po to zeby odwalac. Smiech jak najbardziej, ale nie odwalanie:D Chyba ze na mapie eventowej :D

    2. Gemini.

      Gemini.

      Mozliwe jest to kiedy oni beda chcieli wrocic, i zgraja od nowa sie razem.

    3. uBitek

      uBitek

      Nie martw się. Ja wróciłem <3

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin