Skocz do zawartości

.byari

Gracz
  • Postów

    20
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    .byari otrzymał(a) reputację od kub4x za aktualizację statusu, siema sand z baneru na sell mzoe?   
    siema sand z baneru na sell mzoe?
  2. 4Fun
    .byari przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn   
    Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
    Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi. 
    Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
    Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
    Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.

    Ode mnie to wszystko
    Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
  3. 4Wow
    .byari otrzymał(a) reputację od kekap za aktualizację statusu, Witam mógłby pan dodać discord może dogadamy się z infernusem   
    Witam mógłby pan dodać discord może dogadamy się z infernusem
  4. 4Fun
    .byari otrzymał(a) reputację od m2hb za aktualizację statusu, ej wez odpal dm   
    ej wez odpal dm
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin