Skocz do zawartości

Marek.Towarek

Gracz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Marek.Towarek

  1. Model: ElegantID: 69615Pojemność silnika: 1600cm3Przebieg pojazdu: 5615,5kmDodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( KABE ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, szyby 20%, dodatkowy kluczyk.Cena: OffkiCoś od siebie: Fajna furmanka ok 200 vmaxu, fajnie śmiga generalnie przyjemnie się prowadzi, wymienie na coś ciekawego najlepiej na cheetaha 1.6 w sumie SS’y: https://imgur.com/a/7BJdor5
  2. Marek.Towarek

    Elegant

    Model: ElegantID: 69615Pojemność silnika: 1600cm3Przebieg pojazdu: 5566,7kmDodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( KABE ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, szyby 20%, dodatkowy kluczykCena: Nie wiem tak sobie wystawiamCoś od siebie: Fajna furmanka 200 vmaxu chyba tak sobie wystawiam narazie SS’y: Dodam w ciągu 24h
  3. Marek.Towarek

    @Lock

    Elegant ma szyby 20% jak widze na screenach a jak wyglądają baki? ps proponuje 650k jeżeli bez lpg lub ulepszonego baku
  4. No nie wiem sporo jest takich ofert po demoncie może nie koniecznie sulta, ale są tylko że do negocjacji Wystarczy umieć zwracać na to uwagę, ale no już w/e
  5. Nie no tak zwłaszcza że nie wystawiam takich samochodów, tylko uświadamiam Ci realną cenę samochodu żebyś później nie płakał że straciłeś a to czy kupisz to już twoja sprawa.
  6. On mnie nie obchodzi, ale rynek tak więc
  7. Nie piecze XD Tylko prawdę mówię i jest to smutne jak ludzie przepłacają za fury a później się dziwią czemu tak rynek na serwerze wygląda
  8. Bo łatwo sobie to wszystko obliczyć i generalnie sult warty jest 650k+, ale no cóż jak chcesz to kupuj. Miłego przepłacania imo.
  9. Chodziły a nie chodzą po pierwsze, a po drugie jeżeli po tyle chodzą to czemu za tyle nie jest wystawiony? Zresztą to nie jest ft które faktycznie były za tyle wystawiane, ale nikt tego nie kupował więc jak chcesz dalej to kontynuować to będzie fajny bump na pościk
  10. To niezłe normalnie jak wczoraj za 770k na giełdzie stał XD
  11. Biorę za 700k żebyś się męczył
  12. Marek.Towarek

    Do 700k

    Uranusik mi nie siada kompletnie
  13. Marek.Towarek

    Do 700k

    Model: Zobaczymy co zaproponujecie Pojemność silnika: obojętnie Przebieg pojazdu: -Cena: do 700kDodatki: obojętnie Coś od siebie: Kupie cheetaha 1.6 albo kilka szrotów, ale generalnie zastanowię się nad wszystkim podawajcie id i cenę od razu.
  14. Nie interesuje mnie buffalo akurat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin