Dzień 219 czekania na unbana.
Słowo na dziś - unban
Ten dzień w końcu nadszedł, ten czas, w którym nareszcie mogę wrócić na serwer i zacząć grać. Chciałbym podziękować garstce osób, którzy komentowali moje posty i motywowali mnie do dotrwania.
Grosik dla każdego, kogo zobaczę w grze!
Witam chciałbym zaproponować wraz z większą częścią graczy rotacje w Administracji, ponieważ większość z nich łamie regulamin i nadużywa rangi tak jak @pepsiak01 czy kilku innych co przelewa się na spadki graczy na serwerze i uprzykrza to rozgrywkę nowym graczom co nastawiają się na ciekawy serwer wchodzą i widzą to co robi część z administracji i się zniechęcają. Myślę że fajnym pomysłem byłoby pomyśleć nad zmianą niektórych z Administracji i na ich posesję dać osoby które nie łamią regulaminu i chciałyby się pokazać z lepszej strony oraz to że udzielą pomocy chętniej. Mam nadzieję że moja propozycja będzie brana pod uwagę.