-
Postów
135 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Sheeker za aktualizację statusu, Dziękuje za życzenia i prezent! @bartoszek. @Mefju4 @ItsTobiasz @juzekxd1337 @Wr77zeR
Dziękuje za życzenia i prezent!
@bartoszek. @Mefju4 @ItsTobiasz @juzekxd1337 @Wr77zeR* @Aza* @Greyna.gg @Bulis @Grzengol @JoPeK. @Linshi @Lisa_ @lisu' @LoveMeMore @Magdusia839 @MateuszXQ @Mati0sik @Matias2525 @Patryk99 @pawlo101299 @sebeh. @uselk.1win @Virlaen. @adiqq @TeKMistrz @AngelOfDeath @Argen @Byialy* @Dani3L0 @Freszu1 @jestemmallas @K4fulsky* @kacpi22545 @kryser @kzedo @mxlk @og.ruddyy0 @TrondoZPL* @Pavi @pomocnik2000 @theemo. @Ulgi @ViruS001 @LoliCaretaker @XKrakroX @Mich*
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla PaoloBianchi za aktualizację statusu, Byłem dzisiaj na dworze.
Byłem dzisiaj na dworze.
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ GrabeKK za aktualizację statusu, Gratulację i powodzenia @*-*PIOTREK*-* @Lepik.ogf @kryser @uselk.1win @TheLeon @Chory
Gratulację i powodzenia
@*-*PIOTREK*-*
@Lepik.ogf
@kryser
@uselk.1win
@TheLeon
@Chorywacja
@Pejniu
@bartoszek.
@Biskup.rokpoi
@Kamilube
@Betko
@Dubaj
@PabloGG*
@AdekUchiha
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ mxlk za aktualizację statusu, Gratulacje i powodzonka @*-*PIOTREK*-* @Lepik.ogf @kryser @uselk.1win @TheLeon @Chory
Gratulacje i powodzonka
@*-*PIOTREK*-*
@Lepik.ogf
@kryser
@uselk.1win
@TheLeon
@Chorywacja
@Pejniu
@bartoszek.
@Biskup.rokpoi
@Kamilube
@Betko
@Dubaj
@PabloGG*
@AdekUchiha
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Que. za aktualizację statusu, Witamy w rodzinie Do zobaczenia na patrolu @Kameleon. @Dejvido @Krzychu.1win @uselk.1
Witamy w rodzinie
Do zobaczenia na patrolu
@Kameleon.
@Dejvido
@Krzychu.1win
@uselk.1win
@JoPeK.
@dmndmn.
@Lambri
@Kosiarek
@Kolin*
@XOksfordX
@vhs.
@casinoo
@TomciPalec
@louislopez
@mean*
@Karcia*
@kvbvzz
@kuchen
@karcia
@Vikaa.
@zwyrtek
@CieplyMakowiec12
@MoE
@mako*
@nyan*
@Kretu_
@KaczorekJestem
@RIPSO
@Bombowiec__
@QeRty
@Wojtek124
@KoNiK123.
@owr*
@Lepik.ogf
@BoKu_
@Nexisten
@Lil.Dawid.
@menage
@Jabkoo.
@MakZuZ
@krecikoo
@Borecki
@Bench.
-
-
✮ uselk.1win otrzymał(a) reputację od Krystiano' za aktualizację statusu, dobre serducho masz wariat
dobre serducho masz wariat
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, ważne, że Krychowiak bez kartki
ważne, że Krychowiak bez kartki
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się
W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych.
Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa.
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Mefju4 za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim za super prezent oraz za życzenia urodzinowe jak i fajną imprezę w
Dziękuję wszystkim za super prezent oraz za życzenia urodzinowe jak i fajną imprezę w klubie
@bartoszek. @og.ruddyy0 @Sheeker @Linshi @juzekxd1337 @LoliCaretaker @Bulis @JA.KUB @pomocnik2000 @Adameskone @Mich* @Patryk99 @Yaokim @Polixon @sebeh. @Matias2525 @kondu32 @Chrzano_o @KubiN* @Skipper* @dianus @MateuszXQ @Dabroo @Laykxs @PolakoVskY* @Mati0sik @kjex.nps @LESHI @XKrakroX @Najcior. @ItsTobiasz @umefor @MKKC @PicoBello* @Koszk @Kajzersky @davoolsky* @Loko* @Magdusia839 @LoveMeMore @AngelOfDeath @DAWCIX47 @Trev533 @kvmykk.ogf @BalonK8 @sznapo. oraz @RYBATOPKA za sto lat na radiu.
Honorable mention
pozdro
-
✮ uselk.1win otrzymał(a) reputację od ✮ mokryjuzef.1win za aktualizację statusu, sto lat bracie!!
sto lat bracie!!
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla PUPSONN za aktualizację statusu, chyba apelke będę pisał
chyba apelke będę pisał
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla K_R_U_K_ za aktualizację statusu, hej mam urodziny
hej mam urodziny
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Krzychu.1win za aktualizację statusu, a ty to kto
a ty to kto
-
-
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Krzychu.1win za aktualizację statusu, ale giga ziomek
ale giga ziomek
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ mokryjuzef.1win za aktualizację statusu, oro pomidoro
oro pomidoro
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla papinski za aktualizację statusu, to ja i moje cudo na giełdzie od tygodnia.
to ja i moje cudo na giełdzie od tygodnia.
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Przyznaliście mi pierwsze miejsce na podium.... właśnie w tym szczególnym dla Polski
Przyznaliście mi pierwsze miejsce na podium.... właśnie w tym szczególnym dla Polski dniu - 3maja. Dziękuje
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ Argen za aktualizację statusu, W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobser
W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobserwować na jednym z filmów na platformie YouTube - chciałbym się do całości jasno i klarownie ustosunkować.
Działania widoczne na nagraniach w naszym odczuciu były tylko i wyłącznie niewinną "zabawą", która miała miejsce o późnej godzinie na serwerze. Żadna z osób, która wystąpiła w tym filmie nie miała jakichkolwiek złych zamiarów, nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić nikomu rozgrywki czy negatywnie wpłynąć na czyjąkolwiek lub jakąkolwiek opinię związaną z 4Life.
Wszystko miało miejsce z dala od graczy, pilnowaliśmy się jak tylko mogliśmy, aby przypadkiem nasza "zabawa" nie zaszkodziła komuś spoza naszego grona. W czasie "zabawy" przebywaliśmy razem na kanale Mumble, nikt z osób biorących w niej udział nie wyrażał sprzeciwu wobec naszych działań - gdyby tak było, natychmiastowo byśmy zaprzestali.
Nasze zachowanie nie upoważnia żadnego z graczy do łamania czy naginania zasad regulaminu.
Od początku zdawałem sobie sprawę z możliwości otrzymania jakichkolwiek konsekwencji, co też obecnie ma miejsce. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z prowadzenia pojazdu frakcyjnego bez odpowiednich do tego uprawnień, co było nadużyciem rangi.
Wszelkie kary przyjmuję na "klatę" i nie zamierzam ich podważać, wbrew temu co niektórzy mogą sądzić - ale tak, potrafię przyznać się do błędu, co też teraz robię.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby takie lub podobne sytuacje nie miały więcej miejsca oraz nadal będziemy godnie reprezentować ekipę serwera.
Przepraszam.
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ spokomichas za aktualizację statusu, dzisiejszy skład na mecz polska chorwacja, gg
dzisiejszy skład na mecz polska chorwacja, gg
-
✮ uselk.1win otrzymał(a) reputację od ✮ Krzychu.1win za aktualizację statusu, hej sliczny
hej sliczny
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla sxdfgh za aktualizację statusu, Gratulacje @miczkosx2 @XayenneK @MrTheBoSS. @bonit. @XKrakroX @Fabian.. @Orzel6 @Alfo
Gratulacje
@miczkosx2
@XayenneK
@MrTheBoSS.
@bonit.
@XKrakroX
@Fabian..
@Orzel6
@Alfonso_Dyrdymal
@LuciferMS
@Tomasz^
@DonFilipso.
@uselk.
@zwyklyktos
@flor1aN
@Ksaw547
@shvky
@zth*
@Dzonzeusz
@Sajmex.
@Tomsonessa
@sadboy.
@xrc.
@JustPjoter
@karmi77
@przystancioo
@sqah
@ziecin
@rumpo.gg
@jacvb
@Benz_Dealer
@cementh
@DeeLayT*
@Wyborowa40
@SkyWalkerka
@DUDEG
@pioterski98
@xSerrek
@Fepher
@kondziolek
@magnesMR
@oBadger_
@swi.der
@Yakuza_EG6
@Molleto
@fliks'
@MatiGames_
@Myszonek1114
@KacperDyszka
@asurek
@Kaskader12345
@Yeeecik
@aquapijana
@ziom15
@Syzmon.
-
✮ uselk.1win przyznał(a) reputację dla ✮ HeBe za aktualizację statusu, Widzimy się na służbie! @kamilovskyyYT @w0.jtekk @Marti. @vertii @Xavi656 @piuro @SHI
Widzimy się na służbie!
@kamilovskyyYT
@w0.jtekk
@Marti.
@vertii
@Xavi656
@piuro
@SHIMANO*
@Kuriso
@manool
@Milek.
@Sofciu.
@M2CHU.
@kruczek332
@Linshi
@Stachuuu212
@KacperXU
@VirtualX*
@Cekol
@ShibaMan20
@Veriso*
@enski
@Specjalista
@BartiCK
@SebeQ.
@Penomeco
@Macixk.
@Sharixan
@tyrkat404
@SenioRitaa
@Casperinho
@.Wojtus
@Lekorz
@Nelaczq
@Dzonzeusz
@sobienela
@MaksiuDyrygant
@Aksenolek
@Krzychu.
@imol
@Draveq
@Spider.