Skocz do zawartości

B.tolik

Gracz
  • Postów

    47
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez B.tolik

  1. Morderczyni dużo ja bym kupił za 150 k w sobotę jak byś coś oddiol i zostawił up1
  2. B.tolik

    [S] Sandking

    Dam 125 k i oddam 25 k
  3. Najlepiej buffka 1.8/1.6 up1 , Comet 1.6/1.8 Elegy 1.6/1.8 Jester 1.8/1.6 up 1 Akceptuję regulamin B.tolik
  4. B.tolik

    Tak szybko

    Kończę z tą grą każdy wie kogo lubilem a kogo nie eldo . Żegnaj 4life :(
  5. B.tolik

    Wracam

    Wracam na serw bede gral ale znacznie mniej moze 2 godz na tydzien sry ze tak malo ale nie chce mi sie zarabiać na nowe auto ((
  6. B.tolik

    Robie przerwe

    Juz mnie oszukalo 5 osob dlatego moze kiedys wroce ELO
  7. Nazwa Drużyny: FFG ForFanGame Lider:B.tolik Członek drużyny: B.tolik , PaxYen76
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin