Skocz do zawartości

opelastra

Gracz
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    opelastra otrzymał(a) reputację od RapMonster za aktualizację statusu, no   
    no

  2. 4Fun
    opelastra przyznał(a) reputację dla vapur za aktualizację statusu, To co, widzim sie za dwa miechy przyjaciele. Adios!   
    To co, widzim sie za dwa miechy przyjaciele.
    Adios!
  3. 4Fun
    opelastra przyznał(a) reputację dla vapur za aktualizację statusu, Bloods @Mietekk @grubyyo @Mun_Cium_Pan @vapur @Bienieq   
    Bloods
    @Mietekk@grubyyo@Mun_Cium_Pan@vapur@Bienieq

  4. 4Wow
    opelastra przyznał(a) reputację dla KropsoN.pakujwalize za aktualizację statusu, Jakby ktoś pytał co można osiągnąć po przegranych 5000h na serwerze praktycznie nie p   
    Jakby ktoś pytał co można osiągnąć po przegranych 5000h na serwerze praktycznie nie pracując na pracach dorywczych to macie odpowiedź w dwóch screenach  
    https://imgur.com/a/W4CaUQh
     
     
  5. 4Wow
    opelastra przyznał(a) reputację dla wydechh za aktualizację statusu,   
  6. 4Like
    opelastra przyznał(a) reputację dla aszak. za aktualizację statusu, @Asn. @Bujan. @jestemkotem @Brukselka @yolo_25 @opelastra @Fabian.. @FuriaT @jestemda   
    @Asn. @Bujan. @jestemkotem @Brukselka @yolo_25 @opelastra @Fabian.. @FuriaT @jestemdavid @xFunyyy @wydechh @suntzu @SlomczaNN @lewypalijana @BuchMan @aszak. @Qubi21 @Mendyx @qvv
     
     
    Oficjalnie rozpoczynamy sezon zimowy.

     

  7. 4Love
    opelastra otrzymał(a) reputację od qvv za aktualizację statusu, hai   
    hai
  8. 4Fun
    opelastra przyznał(a) reputację dla grubyyo za aktualizację statusu, @kejmil.   
    @kejmil.
  9. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla Miszczak za aktualizację statusu, @JK1337   
    @JK1337 
  10. 4Like
    opelastra przyznał(a) reputację dla veqzo za aktualizację statusu, wysciguwka:) Powód: Wykorzystywanie błędów gry, bugowanie podmianek - wyjaśnij na for   
    wysciguwka:) Powód: Wykorzystywanie błędów gry, bugowanie podmianek - wyjaśnij na forum
    Nałożone przez: Bilu. Od: 5 Czerwca 2021, 20:28
    Do: permanentnie  

    pozdro, skoro tak to juz zawsze bedziecie mieli buga na serwerze, nie mam zamiaru nic wyjasniac w apelcje i iść wam na rękę, pozdro 600

    jak ktos chce byc harrym potterem zapraszam pv zdradze tajne techniki starożytnych mnichów shaolin 
  11. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla azbestuwa za aktualizację statusu, I'm bringin it back, back to the original crook fota: @JK1337   
    I'm bringin it back, back to the original crook
    fota: @JK1337

  12. 4Love
    opelastra otrzymał(a) reputację od JK1337 za aktualizację statusu, Super fotki pozdrawiam @JK1337   
    Super fotki pozdrawiam
    @JK1337

  13. 4Love
    opelastra otrzymał(a) reputację od JK1337 za aktualizację statusu, Super fotki pozdrawiam @JK1337   
    Super fotki pozdrawiam
    @JK1337

  14. 4Love
    opelastra otrzymał(a) reputację od JK1337 za aktualizację statusu, Super fotki pozdrawiam @JK1337   
    Super fotki pozdrawiam
    @JK1337

  15. 4Love
    opelastra otrzymał(a) reputację od JK1337 za aktualizację statusu, Super fotki pozdrawiam @JK1337   
    Super fotki pozdrawiam
    @JK1337

  16. 4Love
    opelastra otrzymał(a) reputację od JK1337 za aktualizację statusu, Super fotki pozdrawiam @JK1337   
    Super fotki pozdrawiam
    @JK1337

  17. 4Like
    opelastra przyznał(a) reputację dla mlodynikoss za aktualizację statusu, << giga smieszny film imo pozdro zoistawcie lapke   
    << giga smieszny film imo pozdro zoistawcie lapke
  18. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla vapur za aktualizację statusu, Ktos zrobil cos takiego w salonie ?   
    Ktos zrobil cos takiego w salonie ?


     
  19. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla Arturek. za aktualizację statusu, Bardzo dorosłe zachowanie droga @Greyna.gg (maga v2). fajne jest niszczenie jednej or   
    Bardzo dorosłe zachowanie droga @Greyna.gg(maga v2). fajne jest niszczenie jednej organizacji tylko dlatego żeby Organizacja w której jest 3/4 administracji była jeszcze bardziej faworyzowana?

    Czy ty Aniu zastanawiasz się czasami jak to może się skończysz? tak nie lubiliście jak pisze się o [Reklama #3] , a jednak popełniacie te same błędy i skończycie dokładnie tak samo. 

    Byłem na [Reklama #3] podczas jego upadku, rozmawiałem z osobami które były pierwszymi ofiarami totalitarnej władzy Magi, i ze smutkiem musze przyznać że sytuacja się robi bardzo podobna. 
     
     
  20. 4Like
    opelastra otrzymał(a) reputację od JO_resu;]] za aktualizację statusu, Kurrde 1000 godzinuf jusz Siwy dym   
    Kurrde 1000 godzinuf jusz
    Siwy dym
  21. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla Ceglasty. za aktualizację statusu, Myślę że nie jednej osobie dziś się banan na twarzy pojawił . Same dobre rzeczy   
    Myślę że nie jednej osobie dziś się banan na twarzy pojawił  . Same dobre rzeczy
     
  22. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla Qubixo za aktualizację statusu, bardzo przyjazny cygan polecam :like:   
    bardzo przyjazny cygan polecam :like:
  23. 4Like
    opelastra przyznał(a) reputację dla razerek za aktualizację statusu, palcplc   
    palcplc
     
  24. 4Sad
    opelastra przyznał(a) reputację dla Avenged za aktualizację statusu, Na mnie też przyszła pora Administrator @Avenged.dev odchodzi z rangi na własne życze   
    Na mnie też przyszła pora 
    Administrator @Avenged.dev odchodzi z rangi na własne życzenie.
  25. 4Love
    opelastra przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, Zapraszam, do przeczytania wywiadu z moim udziałem.   
    Zapraszam, do przeczytania wywiadu z moim udziałem.
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin