Skocz do zawartości

PAMPAM

Gracz
  • Postów

    194
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O PAMPAM

  • Urodziny 13 Czerwca

W świecie gry

  • ID konta gracza 199924
  • Nick PAMPAM
  • Data rejestracji 2020-03-07 17:14:45
  • Ostatnio widziany 2025-04-17 16:51:49
  • Łączny czas gry 5538 godz. 32 min.
  • Organizacja Oporowcy
  • ➜ Ranga Nieaktywny
  • Respekt
    297
    Life Points
    114229
    Punkty karne
    2866

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Tbilisi
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Audi, PRO8L3M

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Gram w gre

Ostatnie wizyty

35 830 wyświetleń profilu

Osiągnięcia PAMPAM

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje PAMPAM

  1. Nie rozumiem
    Niedawno wyszedł
    Ludzie ustawili mu taka grę, stary
    Gdybyś wiedział jakie pieniądze, a on odmówił
    A teraz tu z tobą, o to, zagrał? 
    Bo ze mną chciał wygrać 
    Ale mu się nie udało, zdrówko!
    Ten facet jeśli zechce, zawsze wygrywa
    Jak tworzyć to historię
    Jak robić to furorę
    Jak bańka to półtorej
    Jak reszta moje
    Jak pozew to pier...
    Jak kiedykolwiek to teraz
    Jak kochać to ideał
    Zamknięta butla to gadka szczerza
    Jak chcę parodię - to otwieram
    Jak nagroda to laureat
    Jak jest flota to zabieram
    Jak jest wróg to żywcem pożeram
    Jak arsenał to snajpera
    Jak fajera to ma się zbierać
    Jak kwatera to dajesz melanż
    Jak trofea to z Cerbera
    Jak polewać to ocean
    Jak żyć to nie jako widz
    Wypuszczać dym, ale nigdy zysk
    A jak już kraść to siedem cyfr
    Jak grać to jak mistrz
    A jak iść to walić sprint
    Jak czcić oby nigdy kwit
    Doceniać spryt i szósty zmysł
    A jak gryźć to do krwi jak wilk
    Ej, masz jakiś cynk?
    Poker szampany i złote dywany i spie.... do Panamy
    Diamenty błyskają już bling-bling
    Więc wstaję rozbieg
    Walę mocne
    Wanny, bąble
    Panny topless
    Ta, emocje
    Tak co piątek
    Sto poproszę i tracę wątek
    Pędzę by dogonić sen
    Biegnę, bo muszę go dorwać
    Wiernie przed sobą mam cel
    Większe ambicje niż norma
    Stój! 
    Wtedy zatrzymasz czas
    Ale nic się nie wydarzy
    Nawet nie ma jak
    Pluj! Zamiast sobie w brodę, w twarz
    Nie powtórzy dzień
    Nie oddzielają nas od ich dobrobytu
    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Jak tworzyć to historię

      Jak bańka to półtorej 

    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Dwie najlepsze frazy 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin