ojj tak tuner w ls jest taki siuper kocham tego człowieka jest wspaniały pozdrawiam go serdecznie marzę kiedyś u niego zrobić fullup bo tam najlepiej to nawet mógłby mi dać 10% doliczki a ja bym był zadowolony mega bo ten tuner jest mega fajny naprawdę spoko