-
Postów
106 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się
W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych.
Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa.
-
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @
widzimy sie na S1 Panie i Panowie
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
-
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @
widzimy sie na S1 Panie i Panowie
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ KRISU. za aktualizację statusu, Udanej Majówki!
Udanej Majówki!
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla Jacoob.gg za aktualizację statusu, Gratki panowie! Widzimy się na S1 @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @
Gratki panowie! Widzimy się na S1
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ xEasyy_ za aktualizację statusu, Witamy @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Da
Witamy @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu -
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @
widzimy sie na S1 Panie i Panowie
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ TenSamRaczej za aktualizację statusu, GZ panowie widzimy sie na S1 wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierow
GZ panowie widzimy sie na S1
wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu -
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @
widzimy sie na S1 Panie i Panowie
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ Rax0n za aktualizację statusu, Panowie do zoba na G1 @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Law
Panowie do zoba na G1
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu -
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @
widzimy sie na S1 Panie i Panowie
@wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
-
-
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ Limitowany* za aktualizację statusu, Wyszedłem ze szpitala, powoli dochodze do siebie, a mimo tego zagram dziś dla was 2 g
Wyszedłem ze szpitala, powoli dochodze do siebie, a mimo tego zagram dziś dla was 2 godzinną audycję! Wielki Powrót Limitowanego
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ ManiekPL za aktualizację statusu, Ostatni szansa na udział w konkursie. Jutro pojawią się wyniki Zapraszamy
Ostatni szansa na udział w konkursie. Jutro pojawią się wyniki
Zapraszamy
-
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od ✮ Premix za aktualizację statusu, Popołudniu wyniki mogą być z samd
Popołudniu wyniki mogą być z samd
-
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od ✮ Premix za aktualizację statusu, Popołudniu wyniki mogą być z samd
Popołudniu wyniki mogą być z samd
-
✮ rafcio12 otrzymał(a) reputację od ✮ Premix za aktualizację statusu, Popołudniu wyniki mogą być z samd
Popołudniu wyniki mogą być z samd
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ Limitowany* za aktualizację statusu, Wesołego jajuszka wszystkim
Wesołego jajuszka wszystkim
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla ✮ Limitowany* za aktualizację statusu, Ale ten czas szybko leci... dopiero co był poniedziałek
Ale ten czas szybko leci... dopiero co był poniedziałek
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla Dejw. za aktualizację statusu, Siema, z racji że moderator zamknął konkurs, wyniki ukażą się dziś wieczorem na moim
Siema, z racji że moderator zamknął konkurs, wyniki ukażą się dziś wieczorem na moim profilu.
-
✮ rafcio12 przyznał(a) reputację dla Dejw. za aktualizację statusu, Był dzień kobiet, to teraz wszystkiego dobrego mężczyźni/chłopaki.
Był dzień kobiet, to teraz wszystkiego dobrego mężczyźni/chłopaki.