Skocz do zawartości

rafcio12

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Sad
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się   
    W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. 
    Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa. 
  2. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @   
    widzimy sie na S1 Panie i Panowie
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
  3. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @   
    widzimy sie na S1 Panie i Panowie
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
  4. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla KRISU. za aktualizację statusu, Udanej Majówki!   
    Udanej Majówki! 
  5. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Jacoob.gg za aktualizację statusu, Gratki panowie! Widzimy się na S1 @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @   
    Gratki panowie! Widzimy się na S1
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
  6. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla xEasyy_ za aktualizację statusu, Witamy @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Da   
    Witamy  @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu
  7. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @   
    widzimy sie na S1 Panie i Panowie
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
  8. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla TenSamRaczej za aktualizację statusu, GZ panowie widzimy sie na S1 wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierow   
    GZ panowie widzimy sie na S1
    wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu
  9. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @   
    widzimy sie na S1 Panie i Panowie
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
  10. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Rax0n za aktualizację statusu, Panowie do zoba na G1 @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Law   
    Panowie do zoba na G1
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu
  11. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od minik.jpg za aktualizację statusu, widzimy sie na S1 Panie i Panowie @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @   
    widzimy sie na S1 Panie i Panowie
    @wuzek? @Vansoon @rafcio12 @uselk.1win @lilkaczka @Kierowca.Lawety @Ekiert @Daylex. @solty @SoreX @polaczyna @.santiago. @bartur @mxlk @tomcyk @Ralzi @knuroceptor3000 @.marek @Iladisek @szymonekpdw @Saturn @_Blancior_ @worsaac @bartek205 @GoZoo @Karboon @Joz3K.OgF @Lelak56 @areczekpdw @kvba_bmx @tomson. @Anilg01 @Rax0n @83Lucifer @truewin @mabraka @Anisz221 @MichuZRT @SlomczaNN @Sowaa @Wieslaw. @Isser @PoProstuNicgor @GraczaK @MichasPRPG @Padis @Vequuu Gratulujemy!
  12. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla kondu32 za aktualizację statusu,   
  13. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Masellko za aktualizację statusu, Zapraszamy:   
    Zapraszamy:
     
  14. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Limitowany* za aktualizację statusu, Wyszedłem ze szpitala, powoli dochodze do siebie, a mimo tego zagram dziś dla was 2 g   
    Wyszedłem ze szpitala, powoli dochodze do siebie, a mimo tego zagram dziś dla was 2 godzinną audycję! Wielki Powrót Limitowanego  
  15. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla ManiekPL za aktualizację statusu, Ostatni szansa na udział w konkursie. Jutro pojawią się wyniki Zapraszamy   
    Ostatni szansa na udział w konkursie. Jutro pojawią się wyniki  
    Zapraszamy  
  16. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od Premix za aktualizację statusu, Popołudniu wyniki mogą być z samd   
    Popołudniu wyniki mogą być z samd
  17. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od Premix za aktualizację statusu, Popołudniu wyniki mogą być z samd   
    Popołudniu wyniki mogą być z samd
  18. 4Fun
    rafcio12 otrzymał(a) reputację od Premix za aktualizację statusu, Popołudniu wyniki mogą być z samd   
    Popołudniu wyniki mogą być z samd
  19. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Limitowany* za aktualizację statusu, Wesołego jajuszka wszystkim   
    Wesołego jajuszka wszystkim
  20. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Limitowany* za aktualizację statusu, Ale ten czas szybko leci... dopiero co był poniedziałek   
    Ale ten czas szybko leci... dopiero co był poniedziałek
  21. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Dejw. za aktualizację statusu, Siema, z racji że moderator zamknął konkurs, wyniki ukażą się dziś wieczorem na moim   
    Siema, z racji że moderator zamknął konkurs, wyniki ukażą się dziś wieczorem na moim profilu.
  22. 4Love
    rafcio12 przyznał(a) reputację dla Dejw. za aktualizację statusu, Był dzień kobiet, to teraz wszystkiego dobrego mężczyźni/chłopaki.   
    Był dzień kobiet, to teraz wszystkiego dobrego mężczyźni/chłopaki.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin