Witam!
Chciałbym zaprosić wszystkich na zlot organizowany przez nowo powstałą organizacje LosPitos. Zlot odbędzie się wieczorem o godzinie 20.
Co planujemy :
Pytanka o pln'y
Konkursy z nagrodami. (najładniej zrobione auto, jakieś drifty, itp.)
Konwój z g1 przez Las Venturas do San Fierro
W późniejszych godzinach konwój sweeperami
Mamy również przewidziane specjalne konkursy dla pojazdów marki elegy/uranus (i tam innych drifterskich) oraz dla motorów i low riderów.
Będziemy starać się o to by całe wydarzenie działo się pod okiem supportów żeby zapobiec odwalaczą
Serdecznie zapraszamy!