Skocz do zawartości

adi3515

Gracz
  • Postów

    814
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez adi3515

  1. Dajemy ostatnim pięciu postom lajki i piszemy swoje 5 postów. ((uwaga można tylko raz dziennie bo jest ograniczenie)) START
  2. adi3515

    >K< do 75k

    Willard 2.0 ze spojlerem, felami i UP1
  3. Jak narazie nie jestem zainteresowany tą ofertą.
  4. Model: Elegy V-Max: 200 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 6k Usterki: Jak nowy. Cena: 420k (do nego) ID: Kolor: PJ Tuning: 3klucze, ogranicznik, wykrywacz fotoradarów, Full wizu, PJ, zielone podświetlenie licznika, zielone lampki, UP1, UP2 Kolor świateł:ZIELONE SS'y: Nie mam jak dać :/ Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Mr.Pokemon
  5. adi3515

    Losowe słowa

    Elementy na pewno się przyda w tej sprawie jest bardzo dobry mecz i na dodatek jeszcze raz jeszcze spojler zderzaki hotel jest bardzo fajny jest bardzo fajny pomysł z tą samą drogą i w tym tygodniu mam nadzieję ze to ja się cieszę że się uda mi nie działa w dwie strony i nie zawierają słowa i kochasz mnie jeszcze bardziej niż w przypadku braku czasu na to nie wiem czy nie
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. adi3515

    bullet

    590 jak mnie spłacą i sprzedam pojazd
  10. adi3515

    Sultan

    Daje: Elegy 1.8dm3 Full wizu UP1 UP2 zielony licznik zielone lampy PJ ogranicznik cb radio i 3klucze (2dodatkowe)
  11. adi3515

    [S]Bullet 2.2

    Sultan 1.8 full wizu UP1 I LAMPKI ! Warty ok 380k I dopłacę : 380k jak mnie spłacą.
  12. adi3515

    Savanne

    A ja 57k od ręki teraz.
  13. adi3515

    bullet

    535 w raty (pierwsza 300k)
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. adi3515

    Serwerowe Opowieści

    Oran*e poczta głosowa zostaw wiadomość po sygnale Pipip
  16. adi3515

    aaa zostaje

    Zostaje, można lock!
  17. adi3515

    aaa zostaje

    Popieram. Hejka. Ja też cię bardzo mocno popieram, ale to jest hazard wygrywałem, wygrywałem, i co? Straciłem rozum nawet nie myślałem o porażce... Szkoda gadać..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin